ברכת חג שמח

ברכת חג שמח

אני מברך את כולנו בחג שמח ובחיים נפלאים. אני מברך את כולנו בשמחה אמיתית. אני מברך את כולנו בפתיחת הלב ושכל יום נחיה בלי מסיכת הפחד אלא עם אהבה כנה ואמיתית. אני מברך את כולנו שנצליח להיות בכל הווייתנו דוברי אמת בפינו ובלבבנו, שכל דברינו יהיו דברי ברכה ויביאו תועלת לנו ולשומעינו. אני מברך את כולנו שנהיה כל העת בהכרה צלולה של האמת ונחוש חמלה כלפי כל אדם. אני מברך את כולנו שבתוך כל אחד מאיתנו יהיה תמיד אוקיינוס של שלווה עמוקה ששום סערה לעולם אינה פוקדת אותו, אני מברך את כולנו שנחווה כל רגע במלואו כל העת. אני מברך את כולנו ששלווה אמיתית בתוכנו תגבור על כל תחושה של עוינות. אני מברך את כולנו שנהיה ממוקדים במסע עצמו ולא ביעד הסופי. אני מברך את כולנו שנשאיר מאחור, אחת ולתמיד, כל תחושה של כעס וסלידה. אני מברך את כולנו שנהיה חופשיים מהאשמות ומתחושת אשמה. אני מברך את כולנו שנהיה חופשיים להגיב לכול באצילות נפש, ללא קשר למצב או להתנהגותם של אנשים אחרים. אני מברך את כולנו שנעשה תמיד כמיטב יכולתנו. אני מברך את כולנו שנחיה את חיינו בלהט ונהיה פוריים. אני מברך את כולנו שכל דבר שנעשה יהיה טקס נהדר של אהבה. אני מברך את כולנו שנדע מה לעשות תמיד בכל עת ובכל מצב. אני מברך את כולנו שנהיה קורנים אהבה כמו שאור קורן מלהבה. אני מברך את כולנו שנהיה מאוהבים תמיד בכל דבר ובכל אדם. אני מברך את כולנו שתמיד נהיה שיכורים מאהבה. אני מברך את כולנו בחג שמח ומשעשע ושנחלה במחלה הנפלאה ביותר ביקום ושנדביק את כל מי שסביבנו במחלה הנפלאה הזו: אהבה! מתוך שיר השירים: סַמְּכוּנִי, בָּאֲשִׁישׁוֹת רַפְּדוּנִי, בַּתַּפּוּחִים: כִּי-חוֹלַת אַהֲבָה, אָנִי. שְׂמֹאלוֹ תַּחַת לְרֹאשִׁי, וִימִינוֹ תְּחַבְּקֵנִי. הִשְׁבַּעְתִּי אֶתְכֶם בְּנוֹת יְרוּשָׁלִַם, בִּצְבָאוֹת, אוֹ, בְּאַיְלוֹת הַשָּׂדֶה: אִם-תָּעִירוּ וְאִם-תְּעוֹרְרוּ אֶת-הָאַהֲבָה, עַד שֶׁתֶּחְפָּץ. מַה-יָּפִית, וּמַה-נָּעַמְתְּ אַהֲבָה, בַּתַּעֲנוּגִים: שִׂימֵנִי כַחוֹתָם עַל-לִבֶּךָ, כַּחוֹתָם עַל-זְרוֹעֶךָכִּי-עַזָּה כַמָּוֶת אַהֲבָה: רְשָׁפֶיהָ רִשְׁפֵּי, אֵשׁ שַׁלְהֶבֶתְיָה. מַיִם רַבִּים, לֹא יוּכְלוּ לְכַבּוֹת אֶת-הָאַהֲבָה, וּנְהָרוֹת, לֹא יִשְׁטְפוּהָ; גילוי נאות: חלק מהברכות נכתבו בהשראת הספר הנפלא: "כוחם של צירופי מקרים" של דיפאק צופרה, שכל ספריו מומלצים ביותר.

למעלה