ברכות לגולברי

מיקה131

New member
לאורן, בקדימה לא כ"כ שונה מצורן

אני מאד מבינה לליבך, גם בקדימה הישוב מלוכלך הגינון מוזנח, מוסדות החינוך ללא תמיכה כלכלית מההורים אינם ראויים שלא לדבר על הביטחון וכל זאת בתשלומי ארנונה ומים גבוהים. תעריפי המים בקדימה עד כמה שידוע לי בקדימה מחולקים: חלק דרך המועצה (כמוני) עם תעריפים גבוהים וחלק דרך אגודת המים שבה התעריפים קצת יותר שפויים. ללא קשר המים כנראה עוד יתייקרו בארץ החל מינואר 2009.

orenh47

New member
תגובה מאורן

יתייקרו המים אולי זה הזמן לעבור לחול?? או לחכות שהמשבר יסתיים אם גם בקדימה המצב מלוכלך כבר אין לי מה לומר יש 5 שנים לנסות למצוא יחדיו מישהו שישנה הכל תראי את ראצאבי ישר לא ישר מתאבד בשביל תל מונד אנחנו צריכים אחד כזה לא?? אורן

מיקה131

New member
לאורן

לא מכירה מספיק את רצאבי! לחו"ל אין לי כל כוונה לעבור (למרות שהאפשרות קיימת) כרגע קשה לי להסתכל 5 שנים קדימה, מקווה מאד שכמו שאמיר כתב, גולברי יבין מתוצאות הבחירות האלו שנתנו לו כרטיס צהוב, יפיק לקחים ויעשה שינוי מהותי בניהול. אני קצת פחות אופטימית מהיכרות שלי עם הנפשות הפועלות. ניסיתי להתנדב ולתת מהידע שלי למען הישוב תחת כהונתו ונכוותי, כאשר הוא ערבב את הפוליטיקה בעשייה למען הקהילה, לצערי כמוני יש עוד. אני מקווה שאני טועה ושהדברים יראו אחרת! מאחלת לו ולחברי המועצה החדשה בהצלחה תודה רבה לחברי המועצה היוצאים. ערב טוב

shavitmass

New member
ברכות לראש המועצה יצחק גולברי.../images/Emo141.gif../images/Emo142.gif

ברכות לרגל הנצחון בבחירות. הציבור אמר את דברו ושמחתי להיות חלק מהחגוגה הדמוקרטית. ברצוני להודות לאלפי התומכים של אבי קולמן שבאו לקלפיות להצביע בסיבוב השני. המשימה הראשונה שלנו כנבחרי ציבור לבשר את השינו, שרבים מאיתנו הצביעו בעבורו. לשרותכם, שביט מס חבר המועצה הנבחרת

אמיר8881

New member
לשביט

בהצלחה גם לך. אני מאחל לך ולאבי קדנציה מוצלחת לא יהיה לכם קל ופשוט אבל ציבור גדול האמין ובחר בכם תייצגו את כל התושבים בראיה שהניצחון הוא גם שלכם. גם אם תהיו באופוזיציה אל תתנו לעינייני אגו להשפיע ותהיו מכוונים מטרה לשרת את היישוב כפי שציבור הבוחרים ששלח אתכם היה רוצה כך תהיו בבחירות הבאות לא רק אלטרנטיבה לגיטימית אלא גם עם נסיון מוכח. ההזדמנות והאחריות היא שלכם ועליכם. שיהיה גם לכם בהצלחה.

shavitmass

New member
אמיר בוקר טוב!

תודה רבה על האיחולים! אשמח גם להכיר (לא ויראטואלית)! שביט מס

liorbn

New member
איציק גולברי

כאחד שתמך במיקי אקרמן - והפסיד וכאחד שתמך בסיבוב השני בקולמן - והפסיד אני מרגיש רע היום, כמוני כמעט 50% מתושבי קדימה צורן, רובם אנשים מעורבים בקהילה, אנשים טובים, שטובת הישוב לנגד עיניהם. איציק - שב עם עצמך, תחשוב מדוע אני, ועוד 50% בחרו שלא להצביע בך ו-ת-ת-ע-ש-ת !!! באם אתה רוצה שהיישוב והתושבים יתחילו לחייך ולא להיות ממורמרים. קדם - את תוכנית הביטחון דאג - לחינוך כמו שצריך בטל - את תוכנית הבניה המטורפת במקום הריאה הירוקה של השמורה, יער קדימה והמסדרון הירוק לאילנות. והכי חשוב, שים איתך אנשי עבודה מקצועיים, אני לא מתבייש לאמר זאת בפה מלא, בחר לך מנכ"ל מועצה מקצועי, החלף את המהנדס לאיש מקצוע ראוי, והכנס מתודולוגיות ניהול ושקיפות שקיימות בשוק האזרחי. כמובן שאתה ה"בוס" ואתה תחליט, אבל אשמח באם תשב עם עצמך ותקרא שוב את מה שכתבתי לירו

אמיר8881

New member
מסכים ומצטרף

כתושב שכן תמך בגולברי מסכים ומזדהה עם הדברים שכתבת אני יודע שזה לא מנחם אותך, אבל דבר אחד כן ברור לי, עם הכוונה נכונה ושתוף פעולה של המועצה לגולברי יש גם יכולת וגם סמכות לקדם את היישוב ואני מקווה, כמוך, שהוא ישכיל להפנים את עיקרי דבריך. אמיר

Gali S 8

New member
|פר../images/Emo39.gif../images/Emo39.gifברכות לראש המועצה של קדימה צורן

ברכות לראש המועצה מר יצחק גולברי! ברכות לחברי המועצה הנכנסים! ברכות לתושבי כל הישוב על מערכת בחירות שברובה הייתה הוגנת ומכבדת, גם אם פה ושם אנשים נפגעו היו אלו מילים שפגעו ועל כך נתגבר! זו העת לחבור כולנו ביחד ולעשות למען הישוב כולו מעתה אין יותר אתם והם יש רק אנחנו ואני אהיה עם העושים למען. יום טוב וחמש שנים של עשיה למען הישוב כולו גלי שוורץ

גולברי ניצח ואנחנו הפסדנו

גולברי ניצח את הבחירות אך אנו הפסדנו את ההזדמנות לשינוי.... אכן ניצח בפער קטן עם המון משמעות... משמעות שדרשה שינוי.....גם בסיבוב הראשון וגם בסיבוב השני. משמעות שאומרת לך ועשה למען הישוב.... אז יש לנו חמש שנים נוספות של תקוות שאולי יהיה גם טוב... אז גולברי בהצלחה כי להצלחה שלך יש רק משמעות אחת .....הצלחה של הישוב. כולי תקווה שתפנים את התוצאות ותלמד מלקחי העבר כי יש הרבה מה לשפר. ג.מ. תושבת צורן ששלמה עם בחירתי במיקי אקרמן בסיבוב הראשון וקולמן בסיבוב השני. בהצלחה לכולם.

עמית1100

New member
למה גולברי ניצח?

חברים יקרים, גולברי ניצח כי הוא הוביל קמפיין נקי, חף מהשמצות ולא קמפיין נגטיבי. גולברי ניצח, כי הוא העביר מסרים ריאליים,למשל תמיכתו בכביש 561 כי חיי ידנו חשובים יותר מהיבלית שגדלה בערוץ נחל אילנות, , ולא התבסס על פורומים זניחים (כנסו לסטטיסטיקות של גוגל). גולברי ניצח, כי מבין כל המתמודדים הוא ייצג נכון יותר את דעת הקונצנזוס בקדימה-צורן. גולברי ניצח כי הוא ליכד סביבו אנשים חיוביים כמו אורן וגידי, שתמיד המשיכו להעביר מסרים חיוביים ובונים. גולברי ניצח, כי הוא הצליח לרתום את הציבור הדתי בקדימה-צורן. ציבור חשוב, יקר ואהוב. אני מציע לכולם להתמקד בעשייה חיובית ולא לעסוק בביקורת ארסית וחטטנות אובססיבית. מי שבאמת וביושר מעונין לתרום, שיתמקד בעשייה לטובת הקהילה. יש כיום לקדימה-צורן מועצה מאוזנת עם אנשים טובים מכל גווני הקשת הפוליטית. כל אחד מחברי המעוצה יכול לפעול, למימוש רעיונותיו בצורה בונה וחיובית לגבי קולמן, אני חייב לציין את הערכתי האישית לנחישותו ולרוח הלחימה שגילה כיאה לסמג"ד במורן. כל הכבוד.

טעות באבחנה....

גולברי לא הוביל שום קמפיין מעבר לפליירים שאצל כולם היה זהה בעקרונות. כולנו יודעים שיש מסרים גלויים ויש מסרים סמויים שהם לרב יותר חזקים. אז היו לא לא מעט שקרים שהופצו על ידו או ע"י תומכיו.... מעבר לכל מי שסללו את דרכו הם כל היושבים על הגדר.....יחד בתנופה, מנדי, ועוד.... מעבר לזה הכשירו אותו המאבקים הגלויים והסמויים בצורן - רב פעילי יחד בתנופה יצאו מול המתמודד היחיד לרשות שהוא מישובם, נגד מיקי, כאילו הוא היה ראש הרשות המכהן שהביא לכשלון הישוב. הם הטעו רבים והכשילו את כל הישוב המאוחד.... כמו כן צריך לזכור את הפעילות הענפה והתזזיתית של פעיליו שלא הפגינה הרבה כבוד ליד הקלפי... מזכיר תקופות חשוכות מהעבר.... אבל אולי הצלחתם....עם כל המאמץ והזיעה...

motisisr

New member
ברכות לאיציק גולברי

מערכת הבחירות מאחורינו, התושבים. אצלך העבודה רק מתחילה, וכפי שאתה יודע נוכנה לך עבודה רבה בעלת השלכות מהותיות לעתיד הישוב. אני כמו רוב התושבים נהיה לך לרוח גבית לפיתוח הישוב בתחומי החינוך החברה הביטחון והתשתיות כולי תקווה כי יעלה בידך לצור את המכנה המשותף גם בקרב חברי המועצה לקידום הנושאים שעל הפרק ולסיום בקשה קטנה - שקיפות הטענה המרכזית שעמדה לנגדך בכל קמפיין הבחירות הייתה חוסר שקיפות ראש מועצה צריך לקבל החלטות, לא תמיד פופולאריות. בכדי לזכות בתמיכה או לפחות בהבנה עליו לנהוג בשקיפות אל מול עמיתיו ובעיקר את מול הציבור. אני מאחל לך קדנציה של עבודה פוריה ושקיפות ציבורית ללא תנאי מוטי שפריצר

pninak12

New member
ברכות לראש המועצה

מצטרפת למברכים. אך אני מסופקת אם הגענו לעידן חדש. כיריית הפתיחה, הרי שוב עובדות והאמת שבמקומן. מקווה ומייחלת לחמש שנים של עשיה ירוקה, מחנכת, שתעשה לכולנו טוב ורק טוב. פנינה

תותח9

New member
ברכות לאיציק גולברי

אני מקווה שתשרת נאמנה את תושבי קדימה וצורן, תבנה קואליציה יציבה ותבחר צוות שיסייע לך במלאכה הקשה יחד עם זאת, אני מקווה שתיקח לתשומת ליבך את הביקורת שנאמרה במהלך שני סיבובי הבחירות. אני מתכוון לביקורת העניינית - כפי שרבים (ביניהם אני) הבענו. למעשה, מערכת הבחירות שלחה לך שתי "הערות אזהרה". כראש מועצה מכהן, אדם נעים סבר והליכות שבאמת עוזר לאנשים ואני אף חושב, שרוצה את טובת הישוב, היה צפוי שתיקח את הבחירות בהליכה, כמו ימיני בפרדסיה ופיירברג בנתניה. במקום זאת, הגעת לסיבוב השני, וגם בו נצחת רק בדוחק. כל ניצחון הוא ניצחון, אבל, לדעתי, ראוי שתיקח לתשומת ליבך את הדברים הבאים: 1. לעבוד בשקיפות מידע מול המועצה והתושבים - החל מפרסום פרוטוקולים, דרך שקיפות בתכניות הבניה ועד לעבודה משתפת ומלאה עם חברי המועצה 2. לגשת ליישום מיידי של מה שהישוב מחכה לו זמן רב - יישום תכנית ביטחון, שיקום מחלקת החינוך, שיפור השירות לתושבים, חיבור שביל בין קדימה לצורן 3. לעבוד ביחסים טובים ובאוירת עבודה - בין חברי המועצה, בין המועצה לעובדיה, ובינה לבין התושבים במידה שתיישם את כל אלה, אני מאמין שכל הגופים ביישוב ישתפו איתך פעולה בהצלחה, דודי הולצמן

ofersagi

New member
ברכות לאיציק גולברי

ברכות לראש המועצה על הבחרו לתפקיד, רמת המעורבות בבחירות ואחוזי ההצבעה הגבוהים הוכיחו לנו כי לאנשים אכפת מהישוב קדימה צורן. אתמול התנהל בקדימה צורן פסטיבל של דמוקרטיה והייתי גאה להיות חלק ממנו, למעט מקרים בודדים לא נרשמן גילויי אלימות והבחירות התנהלו כסדרם וזהו בהחלט SAY. נאחל לראש המועצה שיגשים את משאלות כלל התושבים תוך הפגנת מנהיגות ואחריות. מאחל לכולנו שנמשיך להיות חלק מהעשייה ונהיה מעורבים בישוב ואכפתיים כפי שהיינו מעורבים במערכת הבחירות. בברכה עופר שגיא

DeLeone

New member
בהצלחה לכל העוסקים !!!

גולברי שלום רב ומזל טוב לרגל זכייתך. איך אומרים המנצח לוקח את הכל. אז אני מקווה שרוב העשייה תעשיר אותנו התושבים. שא ברכה והצלחה ממני דלי ליאור-צורן

למעלה