ברכבת לאריאל

מצב
הנושא נעול.

איליה.

New member
תודה לכם על התמיכה ../images/Emo9.gif

באריאל יש רק 16,400 נפש.
וכבר יש לשם כביש מהיר ועכשיו תהיה גם רכבת. לשם השוואה, בעפולה יש 39,000, בנצרת + נצרת עלית 106,000, בכרמיאל 43,000. המרחק בין עכו לכרמיאל הוא כמו המרחק מפתח תקוה לאריאל. המרחק מחיפה לנצרת ולעפולה גם הוא אינו גדול בהרבה. אז לא עדיף לקדם את הפרויקטים של רכבת לערי הפריפריה הגדולות לפני שסוללים מסילה לעיר קטנה כמו אריאל? שלא לדבר על חולון, בת ים והרכבות העירוניות בתל אביב ובחיפה.
תודה לכם על התמיכה

raminec

New member
אני סקפטי

ברכבת לאריאל
כתבה מידיעות אחרונות 08/07/03
אני סקפטי
ממש לא נראה לי שיקום הקו, אבל הצהרות אפשר לתת מפה ועד להודעה חדשה. וליברמן חזק מאוד בלפזר הצהרות. אז מה אם הוא אמר, נחיה ונראה... גם ראש עיריית אילת אמר שהוא ידאג לרכבת לאילת, אז מה? כולם ממהרים לקנות שם דירה עכשיו? לא נראה לי. ומהבחינה הבטחונית, הרכבת הזו תהיה מאוד בעייתית בלשון המעטה. לסוע ברכב פרטי לא ממוגן בשטחים היום זה די מפחיד, ולסוע ברכבת שמגיעה בזמנים קבועים ואיננה ממוגנת זה יהיה עוד יותר מפחיד. מעניין אם ליברמן לא יצא בקרוב בהכרזה על כך שרכבת ישראל מתעניינת בחברות שימגנו את הקרונות בפני ירי?!? Raminec

alantan

New member
זה לא יקרה עד שלא נראה הודעה

אני סקפטי
ממש לא נראה לי שיקום הקו, אבל הצהרות אפשר לתת מפה ועד להודעה חדשה. וליברמן חזק מאוד בלפזר הצהרות. אז מה אם הוא אמר, נחיה ונראה... גם ראש עיריית אילת אמר שהוא ידאג לרכבת לאילת, אז מה? כולם ממהרים לקנות שם דירה עכשיו? לא נראה לי. ומהבחינה הבטחונית, הרכבת הזו תהיה מאוד בעייתית בלשון המעטה. לסוע ברכב פרטי לא ממוגן בשטחים היום זה די מפחיד, ולסוע ברכבת שמגיעה בזמנים קבועים ואיננה ממוגנת זה יהיה עוד יותר מפחיד. מעניין אם ליברמן לא יצא בקרוב בהכרזה על כך שרכבת ישראל מתעניינת בחברות שימגנו את הקרונות בפני ירי?!? Raminec
זה לא יקרה עד שלא נראה הודעה
לעיתונות מאת אבנר עובדייה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה