בריונות

one sick kitty

New member
בריונות

איך מתמודדים עם זה? אם זה ברחוב,כשאין אף סמכות בסביבה,כמו בוס,או שוטר,וכו',.זה הופך בעייתי. להחזיר ולאיים זה לא חכם,זה עשוי להסתיים בדקירה כמו שקורה המון בימינו,ואין לדעת עד כמה הבנאדם ממול רציני .. ללכת בשקט רק יזמין עוד הצקות,ויגרום לך להרגיש מושפל וחלש מהי הדרך הנכונה והבריאה להתמודד עם זה,ולפתור את זה בלי להרגיש מושפל או מפוחד מהפעם הבאה? תודה למגיבים.:]

deep wish

New member
(התגובה אינה על סמך חוויה אישית שעברתי)

אבל בכל זאת....הינה כמה נקודות חשובות: -להיות מודע ומוכן לכל מצב (אבל לא לחיות בפחד ופראנויה!!) -להמנע מלהגיע למקומות האלו -לדאוג לא להיות לבד ושכל הזמן יהייה מישהו שאת מכירה בסביבה שלך -להמנע מהסתובבויות בשעות הקטנות של הלילה -להיות זמין בפלאפון -להיות ערני לסביבה שלך -אם אתה לא יודע תרגילים להגנה עצמית,תמיד אפשר להחזיק מפתח ביד.

יונתנטן

New member
אני גר ביפו

פעם אחת עקב אחרי מיפו עד לטיילת בת ים איזה ערבי אחד. הוא תפס אותי בפינה והתחיל לחרטט שאני הרבצתי לאחים שלו שלו וזה והוא התחיל לאיים ואמר לי לבוא איתו לחוף. עכשיו ידעתי שאם אני אלך איתו לחוף הוא ידקור אותי.. דיברתי עם ה' והכול אסתדר.. התחלתי לזרום איתו ברמה שלו.. צריך להיות חברים שלהם באותם שניות.. וזהו.. בסוף הוא אמר לי אם היית בא איתי לשם הייתי הורג אותך מכות ובסוף דוקר אותך.. יש מישהו ששומר עליך משמים. חח. והייתי עם ציציות בחוץ ונישקתי אותם לידו..

למעלה