ברוכים הבאים לפורום חדר החדשות

E l S i

New member
ברוכים הבאים לפורום חדר החדשות

אני יעל ואנהל את הפורום
הסדרה לכדה אותי בחודשיים האחרונים- כשהתיישבתי לצפות בפרק הראשון לא היה לי מושג כמה איכותית ומבדרת הסדרה הולכת להיות!

כל מי שמכיר את הסדרה ומי שמכיר עכשיו מוזמנים לגלוש בפורום-
לדבר על הפרקים, על כל מיליארד הנושאים החברתיים והחדושתיים שמועלים בכל פרק, הדמויות, השחקנים.
לפרסם פה פאנפיקים (אולי אפילו פאנארטים?) על הדמויות
וסתם לאהוב את הסדרה ביחד

|T-V|שידור הסדרה בארץ:
הסדרה משודרת ביס בימי שבת ב22:00 וכל הפרקים נמצאים גם בVOD (למי שמתחיל עכשיו או כמובן רוצה לצפות שוב)
לעונה הראשונה עשרה פרקים, שישה כבר שודרו בארץ
מי שרוצה להגיב ולבר על פרק שעוד לא שודר בארץ (פרק אחד קדימה) מתבקש לסמן

---------
וכדי שהפורום החדש יכיר את הכותבים בו
:

שם:
דמות מועדפת:
מה אני אוהב/ת במיוחד ב"ניוזרום":

E l S i

New member
אציג את עצמי

שם: יעל
דמות מועדפת: מגי
מה אני אוהב/ת במיוחד ב"ניוזרום": אני צופה בסדרה ומרגישה שאני מחכימה ולא מבזבזת את הזמן שלי

אני פה לכל בקשה, הצעה ופניה שלכם- במסר ובשרשור הזה

בהצלחה לנו, מקווה שהפורום יהפוך ל
של כל מי שמצליח לעקוב אחרי הקצב הסורקיני המטורף של התכנית

tissue

New member
טוב, כי אין טעם להיות סמויה. D:

שם: נועה
דמות מועדפת: אוי יש כל כך הרבה! אני מתלבטת בין מגי ובין וויל, והאמת שגם מקנזי ממש חמודה. אולי בהמשך העונה אני אגלה מי באמת הדמות המועדפת עליי...
מה אני אוהבת במיוחד ב"ניוזרום": התסריט. באמת שהסדרה הזו מצליחה לרתק אותי לטלוויזיה ולא למצמץ אפילו לשנייה. אני חושבת שזו הסדרה היחידה שאני מרגישה שלא עושה צחוק מהצופים ולא דואגת להוריד את הIQ שלהם באדיקות.

אני כבר לא יכולה לחכות למחר לפרק החדש!

שיהיה המון בהצלחה לפורום!

ellendili

New member
לבקשתה של יעל

הי, אני אלה וצפיתי רק בפרק אחד בינתיים אז קשה לי להחליט על דמות מועדפת כ"כ מוקדם אבל אמילי מורטימר מגניבה מאוד.

ומה אני אוהבת בניוזרום...? בעיקר את זה שארון סורקין כתב את הסדרה. וכיוון שהוא כתב גם את הבית הלבן ה*גאונית*, אני נוטה לצפות ממנו להרבה. מקווה לא להתאכזב. כאמור, אחרי פרק אחד קשה לשפוט.

**סגידה לבית הלבן**

וגם לאמילי מורטימר... הוא פשוט אדירה.

מקווה שתמשיכי להנות!!

Marji

New member

אני מרגריטה, הדמות שהכי אהבתי היה בעיקר ג'ים אבל ניל שגם ככה ממש חיבבתי בפרק 7 כבש את ליבי. אז... לא יודעת.
אני אוהבת בניוזרום? את העובדה שסוף סוף אמריקאיים מתיחסים לאמריקה בפרופורציה- ולא ג'המדינה הכי טובה בעולם'. וגם- זה נותן איזה חלון לתוך נקודות מבט שלא הבנתי עד עכשיו. ונו, משהו איכותי לצפות בו...

OverAndOver

New member
הלו |במבה|

שם: מיכאל
דמות מועדפת: כולם
(רק שמקנזי.)
מה אני אוהב/ת במיוחד ב"ניוזרום": הממ...אוקיי. הדיאלוגים, הריפרנסים, האידיאלים, מערכת היחסים של ניל עם האינטרנט, ומה שמרג'י אמרה.

פורום חדשששש

שם: סהר
דמות מועדפת: סלואן
מה אני אוהב/ת במיוחד ב"ניוזרום": שאין את "אובר דרמטיות" שיש בהמון סדרות.. וכמובן שוויל אמר מההתחלה מה הוא חושב על אמריקה..

ושיהיה בהצלחה לנו!!

הוי איזה כיף
שלום!!

דמות מועדפת: את האמת? וויל!! הוא דמות מעולה. הוא מעניין, הוא מתנשא, הוא פגיע, הוא פסיכי, והוא קורע מצחוק. אני הכי רוצה להתחתן עם ג'ים, אבל זה לא מה ששאלתם

מה אני אוהב/ת במיוחד ב"ניוזרום": את הדיאלוגים. כל כך התגעגעתי לסורקין בטלויזיה.... אני אובבסיבית לבית הלבן, כרגע צופה בכל הסדרה מההתחלה... וכל כך נחמד לי לקבל קצת סורקין חדש כל שבוע
הוא פשוט התסריטאי הכי טוב שעובד כיום. בעיני לפחות ואני ממש נהנית מהדמויות שהוא בונה. אמנם הדמויות הנשיות קצת דורשות עבודה בעיני, בעיקר אם משווים אותן לדמויות מהעבודות הקודמות שלו... אבל עדיין. כל שבוע, במשך 45 דקות רצופות של ניוזרום אני פשוט מתמוגגת מאושר
והפעם גם החבר צופה איתי! את הבית הלבן הוא לא ממש ראה איתי ולא נכנס לזה לצערי, אז נורא נחמד לי שהפעם אנחנו נהנים מסורקין ביחד

ו... אני מקווה שנתחיל פה חגיגות חפירה רציניות
ממש מבאס אותי שאין פורום לבית הלבן (הגיוני, בכל זאת הסדרה ירדה מהמסך לפני 6 שנים) אבל אני מקווה שהפורום הזה יהווה פיצוי הולם
|חיבוק

nirdinur

New member
לא בטוח שסורקין היה בעד הפורום הזה

הנה דעתו בנושא כפי שהיא מוצגת בבית הלבן:
http://www.youtube.com/watch?v=AzRAmoKtrZg
מצד שני סורקין איבד עשור מחייו לסמים (מילים שלו) אז מה אכפת לי מה דעתו על התחביבים שלי...

שם: ניר (מישהו הצליח לנחש את זה מהכינוי שלי?)
דמות מועדפת: גנדלף (לא מופיע בסדרה הזאת כי אצל סורקין לכל דמות יש את הרגעים שלה אז אין לי העדפות)
מה אני אוהב בניוזרום: סצנת הפתיחה של הפרק הראשון (מזכירה באופן חשוד את סצנת הפתיחה של סטודיו 60, יש קשר בין הסדרות?). סצנת הסיום של הפרק בו מגיעה הידיעה שח"ק גיפורד נורתה ובאופן כללי היכולת של סורקין לבנות פרק לקראת שיא דרמתי.

E l S i

New member
יש לו בעיה בעיקר עם להביא את ה"פטיש" לעבודה

בזמנך החופשי זה בסדר...

גם אני מאוד אהבתי את הפרק על גייפורד, שם הייתה דילמה שהצלחתי להבי את החשיבות שלה בנוגע ל"מתי לדווח ומה"

לא הבנתי

הסצנה על סטאר טרק הוא בסך הכל אומר שאין לזה מקום במקום עבודה, בטח לא במקום כמו הבית הלבן, אבל מצד שני מציג ידע נרחב, מה שאומר שהוא ממש לא מזלזל בזה.

וקראק אני חושבת היה סם הבחירה שלו אם אני זוכרת נכון. ראיתי ראיונות איתו לא מזמן שהוא דיבר על זה

גם אני

די חדשה כאן במיוחד בעידן הסדרות של סורקין לא ראיתי את הבית הלבן,לא ממש בקיאה בכל החומר בנוגע לסדרות מסוגים האלו
אז הינה:
שם: אור
דמות מועדפת: ג'ים
-כי הוא חמוד ואני אוהבת את התמימות שלו והוא עושה את העבודה שלו מצוין.
וגם הקשר שלו עם מגי שהוא מפחד לומר לה מה הוא מרגיש?ממש מקסים בעיניי
מקנזי
-אני מרגישה שאני ממש דומה לה, מצד שני מאוד אסרטיבית מצד שני חסרת ביטחון ומתסבוכת ועם יחסים בלתי ממומשים עם וויל והיא דמות מסקרנת.
סלוהאן-גם דמות מעניינת שוב מייצגת משהו אסרטיבי נורא אבל פחות מג'ים ומקנזי אבל אין ספק שהיא ברשימה
מה אני אוהב/ת במיוחד ב"ניוזרום":אני אוהבת את כל הפלוט הזה,כל הקטעים העיתונאים,האירועים המרכזיים,סתם כי מעניין אותי להיות חלק.

למעלה