ברוכים הבאים לפורום אחד העם 101

L e j l a

New member
מחכה בקוצר רוח לעונה החדשה, מצטרף לפורום ../images/Emo13.gif

סנוקרסט

New member
אחת ה- סדרות1!

אין על הסדרה הזו ולא יהיה!?!@!? חתולה שחורה ומיוחמת, חתולה שחורה אותך שורטת מיאאאאאאאאאאאאאו

itaikadosi

New member
../images/Emo24.gif../images/Emo245.gif ויש את הפורום שזה יותר שווה..

eranmc

New member
../images/Emo24.gif ברוכים הבאים לפורום אחד העם 101!

שלום וברוכים הבאים לפורום אחד העם 101!
!!! שידור הפרק הראשון מהעונה החדשה יחול ביום שני 5.7 בשעה 22:00 בערוץ 22! אסור לפספס למי שמכיר ולמי שלא: התוכנית החלה כ"אחד העם 1" ב 2003, כללה שתי עונות (14 פרקים בסה"כ), אותם ניתן לראות חינם ב"הוט VOD". קישורים:
העמוד הרשמי של "אחד העם 101" באתר רשת ובפייסבוק.
העמוד הרשמי של "אחד העם 1" באתר רשת. אתם מוזמנים להזמין את כל החברים שלכם לפורום התוכנית שהולכת לשגע ולכבוש את הקיץ!!! כתובת מקוצרת: http://forums.tapuz.co.il/ehadhaam אנחנו מחפשים גולשים מומחים בנושא "אחד העם.." יש כאן? נא לפנות אליי במסר. ערן

איזה כיף שיש פורום שיכול להבין את השפה שלי../images/Emo6.gif

גם אני מהמכורים...
וכ"כ מתרגשת לקראת העונה החדשה [כן, כן 'ככככפת שלי!] שיהיה לכם המון בהצלחה
מבטיחה לבקר

פירסט איט דה כריך, דן פרלולה-פרלולה......

איה כיף שיש מקום שאפשר לדקלם בעבודה חושבים שהשתגעתי אני והילדים עיצבנו לבד צלצולים ורינגטונים ומיקסים לנייד יושבים כל היום והטלפון מצלצל - מרק אשכוליות קר עם עוגיות עבאדי מרוסקות. ועוד אחד - אם ידגדגו אותך עם קיסם תתעוררי ???? יום שני ......

eranmc

New member
מ'כפתייי לייי ../images/Emo24.gif

ברוכה הבאה!!! אולי תעלי לנו את הצלצולים שגם אנחנו נהנה?

eranmc

New member
../images/Emo45.gif וכמובן להזמין את כל החברים אלינו!!!

Maladict

New member
שלום לכולם ומזל טוב על הפורום

חיבבתי את הסידרה אחד העם 1 בתקופה שבה היא שודרה ונהניתי מדי פעם גם לראות את השידורים החוזרים וכמובן שאני שמח שהסידרה חוזרת למסך, אבל דבר אחד לא ברור לי. למה סידרה שכולם מגדירים אותה כקאלט(למרות שעד השבועות האחרונים לא שמעתי אף אחד מגדיר אותה כך) צריכה כזה פירסום כמו שיש לה, גם בטלוויזיה וגם באינטרנט. לא זכורה לי אף תוכנית טלוויזיה שהיה לה כזה קמפיין פירסומי.

itaikadosi

New member
אני אולי יכול להסביר אז קודם כל ברוך הבא!../images/Emo245.gif../images/Emo24.gif בשנת 2003 כאשר אחד העם 1 שודר לא הייתה לו התלהבות מיוחדת, למעשה הרייטינג היה דיי כושל וזה לא תפס כל כך.. עם השנים אחרי ירידת הסדרה אנשים התחילו להיחשף אליו שוב דרך שידורים חוזרים למיניהם, קטעים באינטרנט וככה לאט לאט החלו גם פגישות של אנשים לצפייה משותפת בסדרה. החלו עצומות להחזיר את הסדרה לחיים בטענה שהסדרה וההומור שלה הקדים את זמנו. כיום הסדרה חוזרת לעונה חדשה אחרי ציפייה ממושכת שנים של כל המעריצים שלה. הפירסום הרב שמבוצע כרגע הוא לא שונה מכל תוכנית אחרת שמפרסמים (כוכב נולד, הישרדות...), מהשכן מאז יש לנו כבר דור חדש בארץ שאני מאמין שהמטרה שגם הם יחשפו לשגעון הזה של אחד העם.. מעבר לכך תחושה שלי היא סוג של חוויה מתקנת על עונה קודמת שהיא לא הכי הצליחה, והפעם שיש באז סביב החזרה שלה לא רוצים לפספס את זה ורוצים שהיא כן תצליח ולכן הפרסום המאסיבי. וכן הסדרה הפכה לקאלט עקב כך שהיא ירדה מהטלוויזיה וגם אחרי 7 שנים היא עדיין רלוונטית ואנשים עדיין רואים אותה ומחקים אפילו את הדמויות. ../images/Emo13.gif

למעלה