ברוכים הבאים לבית החדש שלנו !!!

HayaBee

New member
ברוכים הבאים לבית החדש שלנו !!!

במזל טוב ובשעה טובה נולד הפורום שלנו !!! הגענו עד הלום, נפתח לנו בית חדש, פורום "דוכנים וירידים" בתפוז. אני מקוה שנשכיל להשתמש בו ולהנות מהביחד , מהחלפת דעות ורעיונות, הצעות וסיפורי שטח. בואו הצטרפו בכתיבה , גלו השתתפות פעילה שתשמש לטובת הכלל ולטובת הפרט. בהצלחה לכולנו, חיה ביבאס

אורליהו

New member
בהצלחה רבה לכולנו!

סתם כי אני בעצם בורה בענייני קהילות ברשת- מה ההבדל בין קומונה לפורום?

HayaBee

New member
שלום אורלי, תודה ובאמת בהצלחה לכולנו

ההבדל הוא שקומונה יכול כל אחד להקים ולנהל כמיטב יכולתו. ניהול פורום הוא שידרוג של הקומונה כשהפורום נמצא תחת כנפי הנהלת תפוז , המינוי נבחן על ידי תפוז וןהמינוי ניתן על ידי הנהלת תפוז. תמיכה של תפוז במנהל (לא כספי, הפעילות של המנהל היא היתנדבותית), פרויקטים, מידע, פרסום,דרישות , התחיבויות ונוהלים - קצת שונה בכמה אספקטים נוספים. נראה לי שנלמד יחד לאורך הזמן מה ההבדל המשמעותי, באופן כללי לגבייך אין הבדל מהותי, בכל מקרה זה שידרוג . ההבדל המהותי מבחינה מעשית הוא שאין מאפשרים לפרסם מספרי טלפון (הגנה על הפרטיות של הגולש) פרטיים בפורום אלא רק להעביר במסרים או להשאיר אימיילים לתקשורת. שיהיה בהצלחה, חיה

בסימן טוב ומזל טוב ../images/Emo65.gif../images/Emo57.gif../images/Emo39.gif

זר ברכות ואחולים ...................
לאם הנרגשת ובעלת הכישורים שהרך הנולד יביא לך רוב נחת והנאה או כמו שאת נוהגת לאמור ספוק בעשייה מ ז ל ט ו ב ! מהשכנים בפורום ממול

sari661

New member
חיה, כנסי

אחרי שראיתי את הבית החדש שעברת אליו וראיתי כמה הוא יפה, שמחה להתארח גם במקום החדש שיצרת כאן, לתפארת תפוז, שהוא סמל ישראל, ומאחלת לכל הדיירים בו שתצמחנה לכם מהשהייה באכסניה הזאת, הרבה עסקאות וחברויות טובות. אמן. חברה טובה שלך במציאות הלא וירטואלית הרבה שנים, גם כתוצאה מאיזה מפגש נחמד באינטרנט, לא? בקרוב אצל הדיירים כאן... אמן. רק טוב ורק טוב ורק טוב ורק טוב ורק טוב ורק טוב, שרי שם שאת אוהבת, ממש כמו הבת שלך, ש.פ

HayaBee

New member
נכון שרי, חברות שתחילתה בפורום אחר

ובהחלט חברות אמיתית ולא וירטואלית מזה שנים. תודה, מאחלת לך בהצלחה בכל החיבורים שלך...........ומזל טוב ליום הולדתך !!!

sari661

New member
חיה אני בשוק!!! זר של כלולות מפרחי וינקה??

איך ידעת לקלוע בול, זה היה זר הכלולות שלי. אראה לך את אלבום החתונה ההיא, ז"ל, מדהים. לילה טוב אחרי יום מאוד מאוד שמח שעומד להגמר SOON. שבת שלום ולהתראות בקרוב, ותודה ענקית על הכל, בעיקר ההקשבה הטובה שלך. שרי

HayaBee

New member
תודה הרמוני,

נפגשנו בצורן לפני כמה וכמה חודשים בארוע?

נכון מאוד, אני מאפרת.

אבל אני לא אוהבת כל כך לשלם על דוכנים כיוון שעד היום זה לא השתלם לי- אני אוהבת לסגור מראש סכום ולעבוד על מה שנקרא "אירוע סגור".

e1r2t3

New member
מזל טוב!

מזל טוב ושיהיה בהצלחה לכולנו....אמן ואמן! מישהו יודע איך משנים את השם משתמש?

shilyan

New member
מזל טוב

צרור ברכות לפתיחת הבית החדש , מי ייתן ויהיה זה מקור שפע לכולנו המון בהצלחה וגם אני כאן. יניב - סוכריות של פעם

למעלה