בקשת סיוע טייגרית:

מצב
הנושא נעול.
לא ממש קשה. אם היית עומד ברחוב בן יהודה

נו את העשרות האלה קשה היה למצוא
לא ממש קשה. אם היית עומד ברחוב בן יהודה
במשך שעה, היית נתקל בתופעה. זכורה לי במיוחד הכרטיסנית 36-964 שהיה לה גלגל כזה בחוץ. אני מדבר על 1969 או 1970 לערך.

אורי404

New member
אני חושב, ששני דברים

מה הכוונה במרופד?
האם הכוונה לכסאות שלא היו עץ קשיח ומגעיל כמו בד"כ באוטובוסי דן בשנות ה-60 וה-70 אלא סקאיי?
אני חושב, ששני דברים
גם מה, שכתבת קובי - מושבים מרופדים.
אני חושב, שב"דן" הכינוי "מרופד" היה לאוטובוסים בינעירוניים/תיירותיים.

gen1

New member
היו גם כמה אוטובוסים כאלה שלא נראים תיירותיים

אני חושב, ששני דברים
גם מה, שכתבת קובי - מושבים מרופדים.
אני חושב, שב"דן" הכינוי "מרופד" היה לאוטובוסים בינעירוניים/תיירותיים.
היו גם כמה אוטובוסים כאלה שלא נראים תיירותיים

אוהד11

New member
כתבתי לפני מספר ימים, כי זו היתה 946 בקו

מרכבים של דן גם תמונה מהסרט
שלום! מרכבים של דן גם תמונה מהסרט הדגם הראשון של מרכבים מארק 2 אגב התמונה הקודמת היא הדגם הראשון של מגן צ'טווד מסוג לילנד רויאל טייגר מארק 2 ,
משהו על הדגם הזה ,לא אופיני לראות גלגל רזרבי מאחור אצל דן רק למרופדים היה גלגל רזרבי צמוד מאחור וכנראה שזה היה מרופד למרות שיש לו דלת אמצעית 4 פרקים .
עוד ענין ששאלתי בעבר ולא קיבלתי תשובה באותה תקופה אמצע שנות ה60 היה למשרד הבריאות באיזור המרכז כזה מרכב בדיוק כשקידומת המספר שלו היתה 37 (של דן היתה 36 ) ודומני שתקופה מסוימת המספר היה צבוע רקע כחול כיתוב לבן לציין רכב ממשלתי לאחר מכן הרכב קיבל נדמה לי מספר עם קידומת 54X 6 ספרות לציין רכב ממשלתי ,החשוב לציין שהרכב ההממשלתי הזה היה על שלדת סקניה עם מנוע קדמי ורדיאטור מקדימה ,אז אם למשהו פרטים על הרכב הממשלתי הזה סקניה עם מרכב ראשון של מרכבים בתצורת דן (שילוט קו מאחור באמצע האוטובוס ותאורה אחורית דומה לזה בתמונה ) שימסור לנו אותם .
כתבתי לפני מספר ימים, כי זו היתה 946 בקו
19 ז"ל, שהפכה להיות ת10. היא היתה מכונה מרופדת ושימשה את דן ואת דן תיור לנסיעות מיוחדות/טיולים, לכן הגלגל הצמוד מאחור

יהוושע

New member
ב-69' עוד היו אוטובוסים בדן בצביעה הכחולה עם

הקפאתי תמונות מהסרט
שלום! הקפאתי תמונות מהסרט למשל הפורד ואחריו הסופר
ב-69' עוד היו אוטובוסים בדן בצביעה הכחולה עם
הקשתות על הגלגלים? הרי בסוף 71' ו-ב-72' הצביעה הצהובה-ירוקה כבר הוחלפה בצביעה הכחולה-בורדו שהחזיקה הרבה שנים. אולי הסרט מוקדם יותר - נניח 1967?

מצב
הנושא נעול.
למעלה