בקשר לקשקשת .......

שיינדי

New member
בקשר לקשקשת .......

שמחתי לדעת שהקדים אותי הבחור בקשר לקשקשנותה האיומה של שונ`, אין כל ספק שתפקידה הנכבד בתור ``מנהלת`` מביא אותה לידי כך שתשב און ליין על המחשב.. בכל אופן כולי תקווה שנתגבר יחד על הבעיה, ונקווה לדברים יותר מענינים. ודיי עם התוקפנות , השחצנות , והגאווה שלא לשמה. שונמית קחי את הדברים לתשומת ליבך ועשי חושבים ,אחרי הכל ישנם עוד אנשים כאן ובפורום ידוע שישנו חופש ביטוי, אז נא לא לסתום פיות. ולגבי מה שכתבת ``אם לא תהיה תשובה אנטלגנטית...`` ברצוני לבשר לך שאת לא נשמעת כלל אנטלגנטית ויש לך עוד הרבה מה ללמוד מרבים מחבריי הפורום שאת כתבם קראתי והם נשמעים קצת יותר.. ובלי איומים פרסמי את דעתך אל תחכי כדי להגיב. חישבי על כך... שיינדי

השונמית

New member
גם את מתחילה איתי?

ראשית, לא ידעתי שאת בחורה (נערה?) עפ``י שמך, ובטח לא לפי התשובה שכתבת. לגבי רמת האינטליגנציה... בואי לא ניכנס לזה..מספיק לי להבין זאת מכמה שגיאות כתיב ילדותיות (נערתיות?) שנפלו בדבריך...

שיינדי

New member
לא לעניין...

אני ששה לבשר לך שאני א ש ה . ולא נערה ולא ילדה . אם הסקת מעצם שמי את גילי אזי מצבך בכי רע. הלאה, אין שגיאות כתיב . בואי נתקדם ? תגלי לנו מעט אינטלגנציה . למה לא יכלת להביע את דעתך בפורום ? בקשר לשאלת הצדיק מסדום. הגבת `` אנחנו מטומטמות`` . אני שואלת - יש עוד נשים ? שיינדי .

השונמית

New member
אם נדייק...

לא, לא הסקתי את גילך משמך אלא משגיאות הכתיב שבכתבייך, וכן, יש שגיאות כתיב, אני מבינה שחזרת לחפש אותם ולא מצאת, אז הנה הם לפנייך: ``דברים יותר מענינים`` - על איזה עננים את מדברת? ענני כבשה? ענני נוצה? אנא פרטי... ``דיי עם ה...`` די לה ביו``ד אחת... ``תשובה אנטלגנטית`` - יש צורך לפרט? (פעמיים חזרת על אותה שגיאה) ``מחבריי הפורום`` - מה קורה, יש לך תסביך יו``דים? חשבי על כך...

שיינדי

New member
קטנות הדעת - אבל תודה

לא חזרתי קודם לבדוק אם שגיתי . מקבלת בברכה את התיקונים בכל אופן. מצטערת לא מושלמת. או קיי , תודה חמודה. אגב, אני באמת מחכה לדעתך בעניין ``עזר כנגדו``. ופעם אחרונה- בבקשה דיי עם הציניות ! אני לא רוצה להשמיע את הצינה שלי .אל תגרמי לי. זהו להיום ? שיינדי.

השונמית

New member
או.קיי. שולם , נחזור לרגיעה?

לעניין ה`עזר כנגדו` אני מחכה לראות תשובות של אחרות לפני שאכתוב את תשובתי. אגב, אלו שנמצאים הרבה זמן בפורום ומכירים את מה שכתבתי בעמודים הקודמים, כבר יודעים מה תהיה תשובתי בעניין. ואת לא צריכה להיעלב מעניין ה`מטומטמות`, מותר לנו לומר זאת על עצמנו (כביקורת עצמית), אם גבר היה אומר את זה, כמובן שהייתי נכנסת באבי-אביו.

למעלה