בקשה לי אליכן.

jenngirl

New member
נהר הירמוך מתחלק ב-3 מדינות:../images/Emo82.gif

1. לבנון, סוריה וישראל 2. סוריה, ירדן וישראל 3. מצרים, סודן, ולוב 4. עירק, ירדן וישראל

Me¥tal

New member
אני יושבת כבר שעה עם אטלס

ולא מוצאת את הירמוך..

jenngirl

New member
לגלות את התשובה?../images/Emo82.gif

אם את רוצה היא פה למטה יותר
סוריה, ירדן וישראל הנהר נמצא בדרום רמת הגולן. קרוב לכינרת

jenngirl

New member
מי היה ישעיה?../images/Emo82.gif

א. זמר ב. מלך ג. אח של יהושוע בן נון ד. נביא אה ואני חושבת ששכחנו לומר משהו למיטל: בהצלחה
נו בנות תמשיכו לרשום עוד שאלות

Me¥tal

New member
מי מופיע על שטר של 20 ש"ח?

(קדימה, להוציא ארנקים). 1. משה שרת. 2. לוי אשכול. 3. יצחק בן צבי. 4. ש"י עגנון.

jenngirl

New member
בלי להוציא ארנק../images/Emo82.gif

נראה לי לוי אשכול ש"י עגנון זה על 50 שקלים[אני שונאת את הסיפורים שלו] ויצחק בן צבי על 100 שקלים

SuGaRBabe1

New member
אני חושבת ש..

משה שרת? ש"י עגנון על 50, יצחק בן צבי אני חושבת על 100.. אז כן, משה שרת. נראה לי..

Fairies Hunter

New member
מיטלוש, בהצלחה!

המלצה שלי? כנסי לכספת ותחרשי על כול הנושאים שם. זה הכי טוב. (ג"ג ומדע וכול מיני כאלה.) יש לך שם שאלות שאת לא יודעת מאיפה הן באות.. אחרי כמה פעמים כבר מתחילים לזכור ולשנן וזה אתר ממש שימושי! באמת, כדאי לך לנסות. אבל כדי להתקיל, נסי את זה. מי כתב את האופרה כרמן? א. מוצרט ב. ורדי ג. פוצ'יני ד. וגנר

shashao

New member
אההה ניגנתי את זה.../images/Emo103.gif

[מעניין באמת איפה התווים של זה.אני אחפש.] אבל אין לי מושג.[נו,אני טיפשה.] בטח היא הביאה לי של מוצרט. אז..מוצרט?

Fairies Hunter

New member
מצטערת חבובתי. [:

ורדי. למוצרט יש את חליל הקסם.. ואת דון חואן. ולא זוכרת כבר.

ברברונת

New member
מיטל כנסי

במגמה שלי יש קורס רדיו, שעתיים בשבוע, והשנה התחילו להכין אותנו לגלי צה"ל (פווווו.. שאיפות) הקיצר, העצה הכי טובה שלי שפשוט תשבי עם אנצקלופדיות ותתחילי לגמוע, לא לזכור בע"פ, פשוט לדעת. ובשביל להרגיע אותך, המורה שלי היה משו בגלי צה"ל, והוא עשה לנו מבחני ידע, אז שתדעי שכל עוד את יודעת ת'רקע, יש לך תתשובה. המון המון המון המון בהצלחה!

Fairies Hunter

New member
שאלות ביטלס.

בטח ישאלו. מני לפחות 2: 1. חברי להקה. 3. דיסקים. 4. שירים. ב. מה היא ארץ מוצאם? ג. מה היא עיר מוצאם? ד. מה שמו של הסרט המצויר שלהם? ה. מה שמו של הסרט המצולם שלהם? ו. מה שמו האמיתי של המתופף רינגו סטאר? ז. מי מחברי הלהקה נפטר ראשון? ח. מי מחברי הלהקה נפטר שני? זה קל.

Me¥tal

New member
יודעת חלק...

1. ג'ון לנון. 2. פול מקרטני. 3. רינגו סטאר (ריצ'ארד סטראצ'קי, או משהו בסגנון). 4. ג'ורג' הריסון. דיסקים: אבי רוד, לט איט בי. שירים: היי ג'וד, לט איט בי, הלפ, וכד'. ד. צוללת צהובה. ה. a hard day's night? ז. ג'ון לנון נפטר ראשון? ח. השני - הריסון? לא בטוחה בכלום... לא בטוחה. :)

Asrai

New member
אניייי! ../images/Emo101.gif

עונה על מה שאני יודעת. מני לפחות 2: 1. חברי להקה- ג'ון לנון ופול מק'רטני. 3. דיסקים- Abbye Rode[נראה לי שככה כותבים, זה זה עם התמונה של ארבעתם חוצים מעבר חצייה...], וYellow Sumbarin. 4. שירים- אוו, יש מ-ל-א. Hey Jude and Strrawberry Fileds Forever ב. מה היא ארץ מוצאם? אנגליה עופקורס. ג. מה היא עיר מוצאם? ליברפול. ד. מה שמו של הסרט המצויר שלהם? 'צוללת צהובה' ה. מה שמו של הסרט המצולם שלהם? ו. מה שמו האמיתי של המתופף רינגו סטאר? ז. מי מחברי הלהקה נפטר ראשון? אם את מחשיבה גם נהרג/נרצח זה פול מק'רטני. [מוזמנות לראות בפורום של הביטלס, יש שם את התאוריה ה-מאוד-מדוייקת על איך פול מק'רטני נהרג+סימנים על המחליף שלו] ח. מי מחברי הלהקה נפטר שני? אם את מחשיבה נהרג/נרצח זה ג'ון לנון.

למעלה