בקשה דחופה

מצב
הנושא נעול.
ארז, עשה טובה והתעלם מהחכמולוג הזה

אקח לתשומת ליבי את הערותיך
למרות שתמונות של מטוסי 707 של חיל האויר נמצאות באינטרנט כבר מימים ימימה עוד בטרם הפכתי לצלם פזיז.
תמונות של מטוסי חיל האויר, כולל מטוסי קרב ומטוסי תדלוק יש, לעייפה, בבטאון חיל האויר, באתרי אינטרנט ישראליים וזרים, באתרים לגאליים ובאתרים בלתי לגאליים. לא חשפת פה שום סוד ולא צל צילו של סוד ולא אבק סוד (על משקל אבק עבירה, מושג הלכתי). אני ממש מתעב קציני בטחון שדה מטעם עצמם. כפי שאני מכיר אותך אני סמוך ובטוח במלוא מאת האחוזים שאתה בחיים לא תפרסם צילום של מקומות סודיים ו/או של דברים שברור שלא צריך לחשוף. ערב טוב !

ה דרומי

New member
במקום להגיד אני צודק או ההוא צודק

תמונות של מטוסי חיל האויר, כולל מטוסי קרב ומטוסי תדלוק יש, לעייפה, בבטאון חיל האויר, באתרי אינטרנט ישראליים וזרים, באתרים לגאליים ובאתרים בלתי לגאליים. לא חשפת פה שום סוד ולא צל צילו של סוד ולא אבק סוד (על משקל אבק עבירה, מושג הלכתי). אני ממש מתעב קציני בטחון שדה מטעם עצמם. כפי שאני מכיר אותך אני סמוך ובטוח במלוא מאת האחוזים שאתה בחיים לא תפרסם צילום של מקומות סודיים ו/או של דברים שברור שלא צריך לחשוף. ערב טוב !
במקום להגיד אני צודק או ההוא צודק
כולכם צודקים. ולכן כנסו ללינק המצורף תראו שהרוב גלוי ברחבי הנט

fireman

New member
אפשר לצלם את המטוסים הללו

אלמנטרי ווטסון, כעת , הודות לצלם
הפזיז ולידידו הקופץ בראש יודעים כולם שזה מטוס של חיל האויר הישראלי. ואולי בכל זאת הייתה כוונה למישהו לטשטש עובדה זו? ולסיכום הארוע: גם ביוון העתיקה נהגו להוציא להורג את המבשר. צר לי, אך התגובות הבוטות להערתי העניינית שמטרתה לגרום למפרסם התמונה להפעיל שיקול דעת עצמי בעתיד, חרגו מכל פרופורציה. לא נהנתי אצלכם בפורום.
אפשר לצלם את המטוסים הללו
ללא שום בעיה או מגבלה. במפגני הראווה של חיל האויר ביום חיל האויר וביום העצמאות חוצים את שמי מדינת ישראל עשרות מטוסי קרב ומבצעים תרגילי אוירובטיקה שונים ומגוונים ומרבית הצופים גם מצלמים אותם, דבר שתהיה בטוח שלא יפתיע אף אחד בחיל האויר. לא אמורה להיות שום בעיה עם צילום המטוס הנ"ל.

4דדד

New member
אני בדקתי עם חיל האוויר אפשר

בתור אחד שמרבה לצלם מטוסים בנתב"ג
ומתיימר לזהות מטוסים אתה אמור לדעת בעצמך מדוע לא ראוי היה לפרסם תצלום זה. ואני לא מתכוון לכך שזה 707 תדלוק.
אני בדקתי עם חיל האוויר אפשר
לצלם אותם,חוץ מזה עוד חודש משביתים אותם.

evgeniy2

New member
איזו הדרכה ?

בקשה דחופה
לצורך הסיפור (להדרכה מחר) על המטוס שהפך למסעדה, זקוק לתמונה טובה של המטוס בואינג 707 מספר זנב 006 מעשרת המטוסים שהובאו ביום כיפור אם אין אז מטוס דומה, תמונה טובה וכבר אני מודה לכם מראש
איזו הדרכה ?
איזו הדרכה ? פרטים בבקשה. אני פשוט מסלולרי ואיני יכול לקרוא את כל התגובות.

מצב
הנושא נעול.
למעלה