בקרת זיהום

אמא1אחת

New member
בקרת זיהום

זה מהחודש הזה... http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/22241572
Infection control knowledge, attitudes, and practices among cystic fibrosis patients and their families.

המחקר גילה כי חולים רבים ובני משפחות CF מודעים להנחיות למניעת הזיהום, אלא שהמעטים דנו בם יותר מפעם אחת עם צוותות CF שלהם. ממצאים אלה מדגישים את החשיבות של חולים ובני משפחותיהם העוסקים בדיונים רגילים על בקרת זיהום ששאלות כתובות וחששות כוללים את ההשפעה הפוטנציאלית של בקרת זיהום על בריאות ורווחה

This study revealed that many CF patients and families are aware of the infection control guidelines, but that few had discussed them more than once with their CF teams. These findings underscore the importance of engaging patients and their families in regular discussions about infection control that address questions and concerns including the potential impact of infection control on health and well-being

מה אתם חושבים?

אני משתמשת בקופסה שמכניסים למיקרוגל כדי לחטא את בקבוקי תינוק - כל החלקים הפלסטיק של הנבולייזר נכנסים - אחרי 8 דקות הם סטרילי וגם יכולים להשאר בפנים עד 24 שעות. שמעתי על מקראים של אובש בנבולייזר, זה לא יכול להיות אם הכל סטרילי.

איך אתם מסתדרים?

orii

New member
בקרת זיהום - המשך

הי אמא1אחת- תודה על המאמר.

אני מצרף קישור אל המאמר מ 2004 עליו דיברו - מאמר שהוא תוצאה של שנים של מחקר על ההדבקויות של חולי CF.

בקרת זיהום זה לא רק איך לנקות את מכשירי האינהלציה.זה כולל כללים למגע ואמצעי זהירות (במיוחד הבנה של הטיפות הקטנות, שעפות מאדם לאדם בהן יש חיידקים) , היגיינת ידיים המתאימה לעובדי בריאות, חולים ובני משפחותיהם, וגם טיפול בציוד בדרכי נשימה כדי למנוע העברת מחלות מידבקות.

לגבי איך שאת עושה סטריליזציה זה ניראה לי מדליק. נלך לקנות מכשיר כזה. (גידלנו 3 ילדים בלי לעשות סטריליזציה לבקבוקים).

היום אנו פשוט משרים את הנבוליזר בתמיסה מרוכזת של מי סבון, שוטפים ומיבשים. דרך אגב היובש משממיד את רוב החיידקים. לכן הדבר שהוא הכי קל זה תמיד להשארי אתהנבולזייר מפורק בחוץ שיתיבש טוב.

אמא1אחת

New member
אמבטיה של אלכוהול

יש לי גם קופצה של אלכוהול (בערך ליטר) [קניתי הרבה בקבוקים קטנים כי לא מוחרים כמות גדולה]. אני מכניסה את האקפלה או דברים עם חלקים ממתחת. אני חושבת שהם צריכים רק 5 דק' שמה עד שהם גם סטרילי. אני לא חושבת שאני צריכה לקנות אקפלה צ'ויס אם אני משתמשת באמבטיה הזאת. [אני גם מדלל את הגל לידיים וזה יוצא חצי מחיר]

אתה צודק מצד שאובד משמיד את חידקים אבל עובש בריאות לא נשמע לי טוב...

יש לי משפחה גדולה ואני גם לא השתמשתי בסטרילצית בקבוקי תינוק. רק קניתי את הקופצה לסטרילציה במיקרוגל עכשו לשמור על הבריאות של הילדים החשובים שלי.

אמא1אחת

New member
מכשירי סטרילציה חשמלי

יש גם מכשירי סטרילציה חשמלי שאפשר להכניס גם דברים שיש להם חלקים ממתכת. הם עולים כמה מאות יותר ותופסים מקום בשיש...

מחיר לקופסה למיקרוגל בערך 100+ .

אני הרבה יותר רגוע ואפילו הסי אפ ניקית שלי ממליצה ומשתמשת בו. יש הרבה מקראים שהיא שוכחת החלקים שלה בתוך המים עם סבון או סתם מלוכלך.

אמא1אחת

New member
פשוט קומקום חשמלי

שמעתי גם רעיון להשתמש בקומקום חשמלי. אני אוהבת אדים אבל מים רותחים מצוינים

למעלה