בעקרון...

mariposa1983

New member
בעקרון...

לא יודעת למה, אבל למרות היותי בחורה שדי מאמינה בכל הקשור ברוחניות... מעולם לא האמנתי כי אבן מסוגלת להעביר אנרגיה כלשהי... לפני כשלושה שבועות נסעתי עם חבר שלי לקניון ושם נכנסו לחנות מדהימה מלאה באבנים יקרות בלעות תכונות מיסטיות. האמת היא שמעבר ליופי שיש בהן- מעולם לא התעניינתי בנושא. אבל כשהלכנו להסתכל בהן- הרמתי אבן סגלגלה כזו.. די חלקה ואחרי שעזבתי אותה והרמתי את היד מן הקופסה בה היו השאר מסוגה- הרגשתי מעין גל חום דק כזה. שכאילו נופל מהיד שלי. האמת היא שבפעם הראשונה הרפלקס היה פשוט להוציא משם את היד ומהר.. אבל אז ניסיתי שוב וזה קרה עוד הפעם.. הייתי בהלם מזה.. גם חבר שלי הרגיש את זה. לצערי אני לא זוכרת את שם האבן. אח"כ נכנסנו לקולנוע והמשכתי להרגיש את גל החום הזה ביד שלי. אבל לא כל הזמן. רק מדי פעם כאשר הזזתי אותה.. מישהו יכול להסביר לי מה קרה שם? כי האמת היא שאני לא מצליחה להפסיק לחשוב על זה.. ודרך אגב, עוד סיפור קטנטן: כשהייתי בערך בת 14 הלכתי לטייל בקרבת הבית שלי ומצאתי באמצע השביל אבן קטנה ממש יפה. בצבע כסף. ביררתי ולמדתי ששמה אבן "פירית".. הסבירו לי פעם מה משמעותה. אבל אני לצערי לא זוכרת. אשמח אם תוכלו לרענן את זכרוני בעניין. תודה!

stoneage

New member
בעקרון

נתחיל מהאבן של גיל 14. אם היא היתה כסופה זו המטייט (או מגנטייט אבל סביר להניח שהמטייט) הצבע של הפירייט הוא זהב. לכן איני יודעת לאיזו מהן את מתכוונת. אני ממליצה שתיכנסי לאתר שלנו (לינק בראש הפורום) במחלקת חלוקי נחל יש תמונה של המטייט ובמחלקת אבנים גולמיות של פירייט עם קוורץ (מקווה שעד שבוע הבא אספיק להכניס תמונה של נטו פירייט). לפי התמונות תזהי את האבן. אם האינפורמציה שם לא מספיקה אשמח להוסיף. ולשאלה העיקרית...לא צריך להאמין באבנים כדי שהן תעבודנה. יש אין סוף מקרים של אנשים שלא האמינו או תינוקות שבוודאי שלא האמינו והאבנים סייעו להם בצורה מדהימה. כניראה שמה שאת חשת זה בגלל שהכחשת וסרבת להאמין. בחרת אבן לפי אינטואיציה היא מצאה חן בעינייך ובכל זאת סרבת לקבל את זה שיש בזה משהו. אולי התת מודע שלך גרם לתחושות כדי שתשוכנעי שהאבן הזו טובה לך. יש מספר אבנים סגולות: אמטיסט, לפידולייט, צ´רוייט, סוג´לייט ועוד. היות ומרבית החנויות לא מחזיקות אבנים מיוחדות סביר להניח שזו היתה אמטיסט. תתני לי תאור יותר מדוייק ואנסה לעזור. אגב, הייתי מנסה להכנס לחנות אבנים ולהסתובב קצת. תקשיבי לאינטואיציה או למה שאת מנסה לומר לעצמך. האבנים סייעו לאלפים אז למה שלך לא ?

למעלה