בעקבות שאלה שהעלה אישון34 וגרמה לי לחשוב - פנטזיות

siziphus

Active member
עד כמה הפנטזיות שלכם/ן "משוגעות"?
לא חוקיות?
ישנו את כל מה שחושבים עליכם אם ייוודע עליהן?
אני יודע שיש לי פנטזיות שבעיניי ובעיני רבים הן "וניליות" לגמרי, ובעיני אחרים טומאה ושיקוץ....

אישון34

Well-known member
לא חוקיות?
אני יודע שיש לי פנטזיות שבעיניי ובעיני רבים הן "וניליות" לגמרי, ובעיני אחרים טומאה ושיקוץ....
למרות שאני מציע לא אחת לזוגתי לצרף אישה.

אני לא יודע האם זאת פנטזיה בכלל. בדרך כלל מדובר בסתם אמירה טיפשית שנועדה לספר סיפור תוך כדאי המין. לנהל גם פנטזיה שאין רצון להגשים באמת.
_____________________________________________________________________________________________________________________________________________

יש לי חבר שסיפר לי על פנטזיה למין אנאלי - אותי זה הצחיק שזאת הפנטזיה.
______________________________________________________________________________________________________________________________________________

הפנטזיות שלי הן בייחס לאישה אחת, ואלי - עם המון רגש. להיות במקום....

עד שזה יתגשם אני פה ושם מקיים יחסים שאני בחצי קללאץ.... יחסים שלא תמיד אני שם, ולא תמיד היא שם, אבל הולכים למקסימום כי זה קל וברור ומובנה.

זאת הסיבה שכבר הרבה זמן לא היה לי אירוע מיני משמעותי עם מישהי אחרת.

אין לי החשק להוביל לזה.
______________________________________________________________________________________________________________________________________________

יום מושלם של פנטזיה זה שאתה יושב ובמשך שעות מלטף, מתנשק, בונה, מטייל, אוכל, צוחק ובכלל נימצא נוכח - עם אדם. האדם.

לצערי הבנתי כבר שזאת פנטזיה שקשה לביצוע יותר מכל דבר אחר.

כי אנשים פוחדים מהרגש - אז יאללה מהר. למין שם אנו כבר בטוחים בביצוע העצמי.

לפני כמה זמן באה גברת אחת (יותר משנתיים, אולי שלוש אפילו) היא רווקה, ושהיא באה אני יורד מהביניין ללוות אותה, מתרגש בהמתנה, שאלתי אותה, באם היא רוצה לאכול עוגה? היינו ללכת לאוכל במסעדה סמוכה עוגה לדבר וכו.

הייתה שעת לילה - נפגשנו מתחת לביניין של משרדי.

היא הביטה בי ושאלה, "אתה מתכוון לזיין אותי או לזיין לי את המוח".

אז הלכנו להזדיין.

היה טוב והיה עצוב.

אבל זה היה מובנה ליחסים.

הרבה חשבתי על הקטע הזה - התשובה אחת - היא מפחדת לאהוב אותי שזה יפריע לה בחיפוש אחרי הזוגיות המושלמת שהיא ראויה לה.

להזדיין זה קל. מוכר.

בימים האחרונים יש לי עוד פעם חיכוך עם אותה הגברת - והיא עונה להודעות ימים אחרי, לי זה ברור למה - כי היא לא רוצה שהקשר יקח את עולמה למקומות שם היא חוששת.

לשמחתי אין לנו קשר מיני עכשיו.

כי לזיין אני יודע - אבל להישאר אחרי זה לבד וסוג של עזוב - תמיד קשה לי.

אישוניאיש.
הקשה מתגמל. או שלא.

siziphus

Active member

אני לא יודע האם זאת פנטזיה בכלל. בדרך כלל מדובר בסתם אמירה טיפשית שנועדה לספר סיפור תוך כדאי המין. לנהל גם פנטזיה שאין רצון להגשים באמת.
_____________________________________________________________________________________________________________________________________________

עד שזה יתגשם אני פה ושם מקיים יחסים שאני בחצי קללאץ.... יחסים שלא תמיד אני שם, ולא תמיד היא שם, אבל הולכים למקסימום כי זה קל וברור ומובנה.

אין לי החשק להוביל לזה.

יום מושלם של פנטזיה זה שאתה יושב ובמשך שעות מלטף, מתנשק, בונה, מטייל, אוכל, צוחק ובכלל נימצא נוכח - עם אדם. האדם.

לפני כמה זמן באה גברת אחת (יותר משנתיים, אולי שלוש אפילו) היא רווקה, ושהיא באה אני יורד מהביניין ללוות אותה, מתרגש בהמתנה, שאלתי אותה, באם היא רוצה לאכול עוגה? היינו ללכת לאוכל במסעדה סמוכה עוגה לדבר וכו.

אז הלכנו להזדיין.

היה טוב והיה עצוב.

אבל זה היה מובנה ליחסים.

הרבה חשבתי על הקטע הזה - התשובה אחת - היא מפחדת לאהוב אותי שזה יפריע לה בחיפוש אחרי הזוגיות המושלמת שהיא ראויה לה.

להזדיין זה קל. מוכר.

בימים האחרונים יש לי עוד פעם חיכוך עם אותה הגברת - והיא עונה להודעות ימים אחרי, לי זה ברור למה - כי היא לא רוצה שהקשר יקח את עולמה למקומות שם היא חוששת.

אישוניאיש.
הקשה מתגמל. או שלא.
אהבתי את הסיפא "כי לזיין אני יודע - אבל להישאר אחרי זה לבד וסוג של עזוב - תמיד קשה לי".
יש פה כל כך הרבה - עולם ומלואו.
נפלא.

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל

אין לי החשק להוביל לזה.

אז הלכנו להזדיין.

היה טוב והיה עצוב.

אבל זה היה מובנה ליחסים.

להזדיין זה קל. מוכר.

אישוניאיש.
הקשה מתגמל. או שלא.
אז אני מאד מבינה אותה..ואצלי דווקא הסקס לא קל כי אני מפתחת רגשות,לא מאבדת את עצמי כמובן אבל דווקא יש לי עכבות בנושא.

אישון34

Well-known member
אז אני מאד מבינה אותה..ואצלי דווקא הסקס לא קל כי אני מפתחת רגשות,לא מאבדת את עצמי כמובן אבל דווקא יש לי עכבות בנושא.
משום מה אצלי היא מאוד חוששת לפחות שאדע שיש לה חיי מין מחוץ אלי.

היא חוששת שאני אז הבוא וארצה להיפרד.

האמת היא שלא ברור לי החשש הזה - לדעתי זה נובע מחברה רווקה וחברה גרושה שמספרות דברים נוראיים על העולם של ללא קשר קבוע.

אין לי מושג.

אישוניאיש.
רוצה לפרוס כנפיים בשקט.

alongrin100

Well-known member

אין לי החשק להוביל לזה.

אז הלכנו להזדיין.

היה טוב והיה עצוב.

אבל זה היה מובנה ליחסים.

להזדיין זה קל. מוכר.

אישוניאיש.
הקשה מתגמל. או שלא.
אתה נמצא פחות או יותר בסיטואציה של לנסות לחפש מנת שאוורמה איכותית במסעדת סושי ביפן.
1. רוב הסיכויים שלא מגישים שאוורמה בסושיה
2. ואם יש סושיה כזו שכן, רוב הסיכויים שתסיים במיון עם הרעלת קיבה אם תעיז לטעום מהמנה

במילים אחרות...
רוב האנשים שנמצאים כאן בעולם המקביל (גברים ונשים) מחפשים בעיקר סקס מהצד.
היחסים והקשר האסור הם בסך הכל סוג של מעטפת שמאפשרים את הסקס - אבל בהחלט לא העיקר.
הסקס הוא השחקן הראשי.
למה זה נחוץ? כי בסופו של יום אנחנו בני אדם, ורוצים שיתייחסו אלינו כמו בני אדם והמגע האנושי הזה חשוב.

אצלך לעומת זאת היחסים הם העיקר.
אתה ממש מחפש סוג של תחליף/ממלאת מקום לאשתך/אמא שלך.
הסיכויים שלך למצוא את זה פה קלושים, כי כמו שאמרתי למעלה - הרוב נמצאים פה בשביל משהו אחר.
לא רק שהסיכויים שלך נמוכים, אלא העובדה שזה מה שאתה מחפש גם מרתיעה באיזשהו מקום.
איך אומרים Too much liability.
או במילים אחרת, יותר מדי מעיק בשביל אחת שרוצה להתרענן מדי פעם עם זין שלא של בעלה.

אישון34

Well-known member
אתה נמצא פחות או יותר בסיטואציה של לנסות לחפש מנת שאוורמה איכותית במסעדת סושי ביפן.
1. רוב הסיכויים שלא מגישים שאוורמה בסושיה
2. ואם יש סושיה כזו שכן, רוב הסיכויים שתסיים במיון עם הרעלת קיבה אם תעיז לטעום מהמנה

במילים אחרות...
רוב האנשים שנמצאים כאן בעולם המקביל (גברים ונשים) מחפשים בעיקר סקס מהצד.
היחסים והקשר האסור הם בסך הכל סוג של מעטפת שמאפשרים את הסקס - אבל בהחלט לא העיקר.
הסקס הוא השחקן הראשי.
למה זה נחוץ? כי בסופו של יום אנחנו בני אדם, ורוצים שיתייחסו אלינו כמו בני אדם והמגע האנושי הזה חשוב.

אצלך לעומת זאת היחסים הם העיקר.
אתה ממש מחפש סוג של תחליף/ממלאת מקום לאשתך/אמא שלך.
הסיכויים שלך למצוא את זה פה קלושים, כי כמו שאמרתי למעלה - הרוב נמצאים פה בשביל משהו אחר.
לא רק שהסיכויים שלך נמוכים, אלא העובדה שזה מה שאתה מחפש גם מרתיעה באיזשהו מקום.
איך אומרים Too much liability.
או במילים אחרת, יותר מדי מעיק בשביל אחת שרוצה להתרענן מדי פעם עם זין שלא של בעלה.
אהבתי. מדוייק למדי.

אני אוכל סושי רק בסושיות .... ושווארמה רק בשווארמיות (בשאיפה דבוש ביום חמישי בלילה - למי שמבין.).

אני לא חושב שאני מחפש פה סקס - כי אין לי את האופציה הזאת.

למה? שכן ממה שהבנתי פה - פה יש עולם שלם אחר. עולם שאני לא ממש חלק ממנו.
___________________________________________________________________________________________________________________________________

לצערי אני לא יודע להיות חלק ממנו. הייתי מת להיות. שלא יהיה ספק.

הייתי שמח לשכב עם מי שרקדתי איתה - ולא לנסות לדבר ולא לדעת - סתם כך ללכת אחרי וזהו.

אבל אני לא יודע איך. זה לא אני. אין לי מושג.

לא פעם שאני מתחיל עם גברת זאת או אחרת (אני מדבר תמיד עם זרים) זה ניראה לי מפתה, היו מקרים שזרמתי, בדרך כלל הרסתי לעצמי בהמשך.
___________________________________________________________________________________________________________________________________

פעם (לפני שנה וחצי לערך) באה אלי לקוחה לשעבר ושתתה ויסקי טוב ואמרה לי אתה כזה ילד וסיפרה סיפורי מין לרוב, ושכבנו, למרות שהגוף צעק לא, ואז פעם נוספת והיה ניפלא, ובסופה היא אמרה שיותר לא תבוא - ואני נישארתי בכיסא לעוד כמה שעות.

אחרי יומיים היא באה שוב, ואז נעלמה ובאה ונעלמה - ואני איבדתי את היכולת להבין מהם החיים. כל פעם אחרי שבאה והלכה נשארתי לא מבין למשך שעות.

היה כבד עלי.

האמת גם עליה - פעם אחת שנפגשנו בלי קשר למין - היה בולט וברור.

אני זקוק למשהו מעבר למין בלבד - ומין בלבד, אפילו הטוב ביותר משאיר אותי ריק וחלול.

הגברת שאהבתי רצתה רק לבוא פעם בכמה חודשים לסקס - טענה שאני הטוב ביותר שהיה לה בחייה, היא רק רצתה לבוא פעם בכמה זמן - ואני סרבתי.

היה גדול עלי בהרבה מידות.

הפעם האחרונה שייתה השאירה אותי המום לימים שלמים. מפורק.

זה שזה מרתיע מי שאני - גם אני יודע.

גם בתחומי העבודה אני תמיד חש את הצורך לומר את המשפט הנוסף - שלא תמיד תורם לי הרבה. ואני נלחם בעצמי - ולא יודע כיצד.

אז הפתרון הוא להשתנות?

להיות מישהו אחר?

האמת ניסיתי את זה לא מעט פעמים - נכשלתי תמיד.
____________________________________________________________________________________________________________________________________

אז מה אני רוצה?

הייתי שמח לסוג של קשר מקביל, עם אחת שפה ושם אפשרי ללכת איתה לרקוד, או למשהו שכזה.

לדבר. (לא להוציא מילים אלא להכיר ממש).

להביט בעולם באופן שונה - שאני אומר שונה אזי מתכוון שאני לא אהיה אחד מסידרה. יש גברת אחת יפה עד למאוד שהייתי רוקד איתה - והיא תמיד הייתה מספרת לי שכל פעם שהיא בתל אביב היא לוקחת חדר במלון על מנת לחגוג את הלילה עם מי שנישאר ברחבת הריקודים.

אני לא שם.

לציין הגברת מדברת איתי ממש, באותו תחום מקצועי, היא כוסית על, אבל אין לי את הכלים להתחבר לזה.

לדעת שבשבוע אחרי שהיא תבוא שוב ותיקח בחור/שניים לחדר במלון.

אין לי את הכלים.

אישוניאיש.
אומרים לנו יש סקס אחר.

alongrin100

Well-known member
אז מה אני רוצה?

הייתי שמח לסוג של קשר מקביל, עם אחת שפה ושם אפשרי ללכת איתה לרקוד, או למשהו שכזה.

לדבר. (לא להוציא מילים אלא להכיר ממש).

להביט בעולם באופן שונה - שאני אומר שונה אזי מתכוון שאני לא אהיה אחד מסידרה. יש גברת אחת יפה עד למאוד שהייתי רוקד איתה - והיא תמיד הייתה מספרת לי שכל פעם שהיא בתל אביב היא לוקחת חדר במלון על מנת לחגוג את הלילה עם מי שנישאר ברחבת הריקודים.

אני לא שם.

לציין הגברת מדברת איתי ממש, באותו תחום מקצועי, היא כוסית על, אבל אין לי את הכלים להתחבר לזה.

לדעת שבשבוע אחרי שהיא תבוא שוב ותיקח בחור/שניים לחדר במלון.

אין לי את הכלים.

אישוניאיש.
אומרים לנו יש סקס אחר.
שוב כאמור, אתה מנסה למצוא מנת שווארמה בסושיה...
פעם הייתי יכול להגיד לך תתגרש ותכיר גרושה שמחפשת לה פרק ב'.
במציאות של היום, גם זה לא.

אתה צריך להבין שהטבע מאד אכזרי כלפי נשים.
את כל הנכסים שהטבע נתן לאשה בתחילת חייה - נעורים, עור מתוח, חזה זקוף, פוריות ורעננות - הזמן לוקח ממנה באכזריותו הרבה.
בגיל 35+ פתאום נופל להן האסימון שבמקרה הטוב יש להן 5-10 שנים של רלוונטיות בשוק הבשר, כשמעבר לחומה הזו הן הופכות להיות לשקופות לגמרי.

בזמנו בלונדון היו סוגרים את הפאבים בשעה 11:00 בלילה. בשעה 10:45 הבארמן היה מצלצל בפעמון - LAST ROUND..
וכולם היו מתנפלים על הבאר כדי להספיק להשיג את כוס הבירה האחרונה לפני שסוגרים את העסק.

אז זה המצב היום...
כולן בגיל הזה כולן מתנפלות על שוק הבשר כדי להספיק להנות, לפני שהפעמון מצלצל וסוגרים להן את הבאסטה.
אין להן זמן ורצון להכיר לעומק, הן רוצות למלא את הכוס שלהן (תרתי משמע) לפני שכבר יהיה מאוחר.

ואתה... חי באשלייה שאתה נמצא במסעדת מישלן 3 כוכבים. כל ארוחה 3-4 שעות, מעט אוכל והרבה זיוני שכל.
והן בכלל בקטע של מקדונלדס...איזה דיסוננס...

אז הברירה שלך היא כזו:
- להפנים שאתה לא הולך למצוא מה שאתה מחפש ולפרוש בשיא... תאמין לי שיש הרבה דברים אחרים לעשות ולא פחות מהנים.
- להצטרף למסיבה ולהפנים שכנראה שאתה תהיה אחד מעשרות גברים בקרוסלת הזגרים שהיא רוכבת עליהם
- למצוא מישהי בת 20 שכל החיים לפניה - אבל פה אתה מסתכן בלדפוק את החיים שלה לעד.

אישון34

Well-known member

את כל הנכסים שהטבע נתן לאשה בתחילת חייה - נעורים, עור מתוח, חזה זקוף, פוריות ורעננות - הזמן לוקח ממנה באכזריותו הרבה.
בגיל 35+ פתאום נופל להן האסימון שבמקרה הטוב יש להן 5-10 שנים של רלוונטיות בשוק הבשר, כשמעבר לחומה הזו הן הופכות להיות לשקופות לגמרי.

בזמנו בלונדון היו סוגרים את הפאבים בשעה 11:00 בלילה. בשעה 10:45 הבארמן היה מצלצל בפעמון - LAST ROUND..
וכולם היו מתנפלים על הבאר כדי להספיק להשיג את כוס הבירה האחרונה לפני שסוגרים את העסק.

אז זה המצב היום...
כולן בגיל הזה כולן מתנפלות על שוק הבשר כדי להספיק להנות, לפני שהפעמון מצלצל וסוגרים להן את הבאסטה.
אין להן זמן ורצון להכיר לעומק, הן רוצות למלא את הכוס שלהן (תרתי משמע) לפני שכבר יהיה מאוחר.

ואתה... חי באשלייה שאתה נמצא במסעדת מישלן 3 כוכבים. כל ארוחה 3-4 שעות, מעט אוכל והרבה זיוני שכל.

אז הברירה שלך היא כזו:
- להפנים שאתה לא הולך למצוא מה שאתה מחפש ולפרוש בשיא... תאמין לי שיש הרבה דברים אחרים לעשות ולא פחות מהנים.
- להצטרף למסיבה ולהפנים שכנראה שאתה תהיה אחד מעשרות גברים בקרוסלת הזגרים שהיא רוכבת עליהם
אני אוהב לקרוא אותך.
_____________________________________________________________________________________________________________________________

כן, אני יודע את הכל.

ועדיין פה ושם אני נתקל (לפחות בעבר) בכאלה שלפחות מנפקות לי את ההשלייה.

נכון, זה פחות ופחות.

אבל עדיין יש את התחושה שזה בר עשיה.
_______________________________________________________________________________________________________________________________

השבוע עשיתי מה שאני אף פעם לא עושה ועצרתי לגברת אחת טרמפ.

אולי בגלל המדים, אולי בשל המקום המוזר שם היא עמדה, ואולי בכלל.

בכל אופן - ניתוח לאחור לימד אותי שיותר מפורשת ממה שהיא הציעה אין בנמצא.

בזמן אמת - אפילו לא שמעתי.

10 דקות של נסיעה שמובילות להצעה מינית די מפורשת - זה מעט הרבה מידי בשבילי, אני לא שומע.

אחרי שהיא ירדה והבנתי - כמעט עברה אצלי המחשבה על .... אבל זה היה מאוחר מידי לרגע.
____________________________________________________________________________________________________________________________

היום הלכתי לצד גברת אחת והיא מהמהירות שפכה את הקפה על עצמה.

מיותר לציין התחלנו שיחה.

וכאן באם הייתה פתיחה .... אני חושב שהייתי הולך על זה.

אולי לא.

אבל מניח שכן.
___________________________________________________________________________________________________________________________

זה לא שאני איזה "טהור" אבל שאני הולך ל"הוואנה" יש שם בחורות שההצעה שהן מציעות היא כזאת שלא נותנת לי את המקום להיות אני.

אני רוצה להישאר גם האדם שאני.

לא יכול להיות עם גברת שאחר כך ... דקות אחרי תהה עם אחר ואני עם אחרת.

אישוניאיש.
הוואנה.

alongrin100

Well-known member
אולי בגלל המדים, אולי בשל המקום המוזר שם היא עמדה, ואולי בכלל.

בכל אופן - ניתוח לאחור לימד אותי שיותר מפורשת ממה שהיא הציעה אין בנמצא.

בזמן אמת - אפילו לא שמעתי.

10 דקות של נסיעה שמובילות להצעה מינית די מפורשת - זה מעט הרבה מידי בשבילי, אני לא שומע.

אחרי שהיא ירדה והבנתי - כמעט עברה אצלי המחשבה על .... אבל זה היה מאוחר מידי לרגע.
מדים?? טרמפים?? מקום מוזר??
נראה לי מוזר וחשוד.
אף חיילת לא עוצרת טרמפים במציאות של היום ולא נראה לי שתזרום אחרי 10 דקות להצעה מינית.
הצבא אוכף את זה מאד ברצינות וגם בחורות פוחדות ובצדק.

היחידים שעוצרים היום טרמפים ללא חשש, הם מהמגזר של הציונות הדתית.
כאילו מנסים להתריס נגד הסכנה...
אבל גם שם לא נראה לי שמישהי תזרום להצעה מינית עם זר לחלוטין תוך 10 דקות.

במציאות של היום זה יכול להיות ספקית מין בתשלום, או בחורה חולה בנפשה (יכול להיות גם בגופה),
או לא עלינו פיתיון של החמאס/פלילי לאירוע חטיפה/שוד שיככב במהדורות החדשות.

לגבי נשים שמחפשות "מערכת יחסים".
ברוב המקרים זה מתברר כסוג של עסקת חליפין שבה היא מקיאה עלי את כל החרא שיש לה בנשמה.
כמה חרא לה בבית, כמה היא לא סופרת את בעלה וכו וכו וכו
ובתמורה היא נותנת סקס.

האמת..
שדי נשבר לי מהקונספט של להיות טמפון אנושי/סוג של טישיו.
או להיות זה שיציל את אותה אחת מעצמה.

אני מעדיף כל יום מישהי שנמצאת שם רק בשביל הסקס וההנאה על פני אחת שמחפשת "מערכת יחסים".

אישון34

Well-known member
מדים?? טרמפים?? מקום מוזר??
נראה לי מוזר וחשוד.
אף חיילת לא עוצרת טרמפים במציאות של היום ולא נראה לי שתזרום אחרי 10 דקות להצעה מינית.
הצבא אוכף את זה מאד ברצינות וגם בחורות פוחדות ובצדק.

היחידים שעוצרים היום טרמפים ללא חשש, הם מהמגזר של הציונות הדתית.
כאילו מנסים להתריס נגד הסכנה...
אבל גם שם לא נראה לי שמישהי תזרום להצעה מינית עם זר לחלוטין תוך 10 דקות.

במציאות של היום זה יכול להיות ספקית מין בתשלום, או בחורה חולה בנפשה (יכול להיות גם בגופה),
או לא עלינו פיתיון של החמאס/פלילי לאירוע חטיפה/שוד שיככב במהדורות החדשות.

לגבי נשים שמחפשות "מערכת יחסים".
ברוב המקרים זה מתברר כסוג של עסקת חליפין שבה היא מקיאה עלי את כל החרא שיש לה בנשמה.
כמה חרא לה בבית, כמה היא לא סופרת את בעלה וכו וכו וכו
ובתמורה היא נותנת סקס.

האמת..
שדי נשבר לי מהקונספט של להיות טמפון אנושי/סוג של טישיו.
או להיות זה שיציל את אותה אחת מעצמה.

אני מעדיף כל יום מישהי שנמצאת שם רק בשביל הסקס וההנאה על פני אחת שמחפשת "מערכת יחסים".
היא לא הייתה חיילת. והייתה במדים.
_________________________________________________________________________________________________________________

בייחס לשאר הבעיות - אני לא.

אתמול בריקודים שעברנו לבאצאטה הערתי משהו על הצמידות והיא לקחה את זה צעד קדימה - היינו החדרה של הרגליים בין הרגליים - היה מסעיר. ושלקחתי את זה עוד טיפה קדימה היא אמרה - עכשיו אני מבינה מה אנשים עושים פה. התמוגגתי בכלל.

ואני מניח שהיא אולי שם בשביל הסקס - ואני לא תפקדתי כי חשבתי על מערכת היחסים עם מישהי אחרת, איבדתי את הכוח להיות חלק ממערכת יחסים שאני חושב על זה שאין לי הוכח לספר לה על הזוגיות שלי עצמי.

_________________________________________________________________________________________________________________

אני יודע שאני דפוק - לפי הסטנדרטים כאן לבטח,

עובד על זה.

אישוניאיש.
צר עולמי כעולם נמלה.

נערך לאחרונה ב:

Yakir4179

Well-known member

אז זה המצב היום...

אז הברירה שלך היא כזו:
אלון חולק עלייך , אישה כיום שנראת סביר פלוס ומטופחת גם בגיל 55 והלאה היא תהיה מבוקשת גם אצל צעירים אם היא תרצה!
אני נפגש בירושלים עם בת 52 היום מאוד מינית אירופאית פולימארית ללא זוגיות , שכתבה פשוט שהיא מחפשת קשר מיני יציב וסבבה לי ומתאים לי בלי זיוני שכל!

מה שהיה פעם מזדקנות וזהו נגמר הבאסטה, כיום היא תשיג בהרבה יותר מגבר שנראה סביר בן גילה פנוי , שוב כמה אתה עושה להן את זה וכמה היא נקשרת אלייך ,נראה שרובן מחפשות קשר וזוגיות בכל מצב ודרך , לכן לצערנו נאלצים גברים לחרטט אותן בשביל לקבל סקס ולהעלם

אישון34

Well-known member
אלון חולק עלייך , אישה כיום שנראת סביר פלוס ומטופחת גם בגיל 55 והלאה היא תהיה מבוקשת גם אצל צעירים אם היא תרצה!
אני נפגש בירושלים עם בת 52 היום מאוד מינית אירופאית פולימארית ללא זוגיות , שכתבה פשוט שהיא מחפשת קשר מיני יציב וסבבה לי ומתאים לי בלי זיוני שכל!

מה שהיה פעם מזדקנות וזהו נגמר הבאסטה, כיום היא תשיג בהרבה יותר מגבר שנראה סביר בן גילה פנוי , שוב כמה אתה עושה להן את זה וכמה היא נקשרת אלייך ,נראה שרובן מחפשות קשר וזוגיות בכל מצב ודרך , לכן לצערנו נאלצים גברים לחרטט אותן בשביל לקבל סקס ולהעלם
פולימרית ללא זוגיות.

אהבתי.

אישוניאיש.
באורגיה עם עצמי.

alongrin100

Well-known member

נו טוב בסדר.. אז עוד 3 שנים היא תהייה פג תוקף לגמרי.זה תום קרוז וקלי מגיליס כשכיככבו בסרט "אהבה בשחקים"
זה טום קרוז וקלי מגיליס כפי שהם נראים היום בשנת 2021.
מי מהם נראה יותר טוב ומי נראה פג תוקף?
האם לדעתך תום קרוז לא יכול להשיג לו היום פרגית בת 20 ומשהו 30?

tom.jpg
kelly.jpg

Tarzan_dude

Active member
מ
נו טוב בסדר.. אז עוד 3 שנים היא תהייה פג תוקף לגמרי.זה תום קרוז וקלי מגיליס כשכיככבו בסרט "אהבה בשחקים"

צפה בקובץ המצורף 21899
צפה בקובץ המצורף 21898
מקרה ספציפי טף פעם לא מייצג.
אי אפשר לדעת מה עבר על מקגיליס במשך השנים - אולי בעיות בריאות וכו' וכו'..
על כל דוגמה כזאת אפשר להביא דוגמה נגדית של דוגמנית על או שחקנית משנותה-80 שהיום נראית אפילו יותר טוב... ויכולות להשיג גברברים צעירים.

ואפשר גם להביא דוגמאות הפוכות של גברים - ראה דוגמת השחקן ששיחק את מקגייוור שבזמנו היה חתיך על והיום - איך לומר - לא ממש.

אישית מכיר כמה נשים ספציפיות שהיום בסביבות גיל 50 נראות הרבה יוצר ממעולה...

alongrin100

Well-known member
מ

מקרה ספציפי טף פעם לא מייצג.
אי אפשר לדעת מה עבר על מקגיליס במשך השנים - אולי בעיות בריאות וכו' וכו'..
על כל דוגמה כזאת אפשר להביא דוגמה נגדית של דוגמנית על או שחקנית משנותה-80 שהיום נראית אפילו יותר טוב... ויכולות להשיג גברברים צעירים.

ואפשר גם להביא דוגמאות הפוכות של גברים - ראה דוגמת השחקן ששיחק את מקגייוור שבזמנו היה חתיך על והיום - איך לומר - לא ממש.

אישית מכיר כמה נשים ספציפיות שהיום בסביבות גיל 50 נראות הרבה יוצר ממעולה...
מקרה ספציפי? בסדר.
בוא נעשה תרגיל.
אתה תביא 100 תמונות של נשים מפורסמות בגיל 50 פלוס שנראות סביר יחסית לנעורים שלהן ואני אביא 100 תמונות של גברים.
הולך?
תבין שהטבע חכם.
הוא עשה ככה שאטרקטיביות מינית היא יחסית למידת הפוריות.

Tarzan_dude

Active member
ושוב מקרה ספציפי לא מייצג כלום - וגם 100 מקרים ספציפיים לא מייצגים כלום ביחס לאוכלוסיה כללית.
וכן אין שום בעיה להביא 100 מקרים של נשים שנראות פצצה בגיל 50.
ואין שום בעיה להביא 100 מקרים של גברים שנראו מעולה בגיל 30 ובגיל 50 נראים כמו בטטות כורסה...

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל

צפה בקובץ המצורף 21899
צפה בקובץ המצורף 21898
איזו השוואה גרועה,חוצמיזה יש המון גברים בגיל 40,50שנראים גרוע לעומת אישה בת 40+ ויותר הכל מאד אישי.
זה נכון שהזיקנה מכוערת,והיא מכוערת לשני הצדדים ואם גבר ו/או אישה מטופחים ושומרים על עצמם הם יכולים להראות נהדר והיי..יש גם בוטוקוס אפילו.

Yakir4179

Well-known member
לא חוקיות?
רוב הפנטזיות שלי על לא פנויות שגרתיות למדי, ובתוספת זה שאני מכיר פנויה שמפתה אותה ושוכבת איתה עם עיניים קשורות עם מטפחת ואני מתעסק עם הפנויה ונהיה לראות את הלא פנויה מתענגת איתה, זה מגרה אותי תמיד בטירוף!
ורוב הפנטזיות זה שאני איתה באוטו והיא מענגת אטתי וכו שגרתי..

למעלה