בעיה בעין

עם כאבים. מחיפוש ברשת הבנתי שהכי טוב טיפול באלוורה ושורש ג'ינג'ר. איזה אלוורה והיכן מוצאת. האם אני צודקת והאם יש טיפול יותר יעיל רוץ מרופא קונבציונלי

הרבה תודה

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
עם כאבים. מחיפוש ברשת הבנתי שהכי טוב טיפול באלוורה ושורש ג'ינג'ר. איזה אלוורה והיכן מוצאת. האם אני צודקת והאם יש טיפול יותר יעיל רוץ מרופא קונבציונלי

הרבה תודה
ממתי מטפלים בעיניים (או בכלל בבעיות בריאותיות) בהתכתבות, ללא תמונה וללא אבחנה? אסור להשיב ויש ללכת מיד לרופא מומחה.

nothing but the truth

Well-known member
מאוד מקווה בשבילך שהלכת לרופא וקבלת לפחות משחת סינטומיצין, בתקוה שלא נגרם לך נזק. דלקת קשה עם הפרשה מוגלתית היא דלקת חיידקית ומחייבת טיפול , ובמהירות.

תודה. הכנסתי תהודעה מתוך לחץ לקבל טיפול ראשוני. טיפשי מצידי. כן, יש לי את המשחה.

נערך לאחרונה ב:

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
תודה. הכנסתי תהודעה מתוך לחץ לקבל טיפול ראשוני. טיפשי מצידי. כן, יש לי את המשחה. תשכחו מהכל
אין צורך להתנצל. ככה לא פותרים בעיות וגם בפורום "עיניים" אי אפשר לקבל מענה ללא בדיקה ישירה. הבחירה כן או לא להשתמש במשחה שמומלצת בפורום כלשהו לוקה בחוסר אחריות מן הסוג שיפגע רק במי שמהמר על בריאותו.

אין צורך להתנצל. ככה לא פותרים בעיות וגם בפורום "עיניים" אי אפשר לקבל מענה ללא בדיקה ישירה. הבחירה כן או לא להשתמש במשחה שמומלצת בפורום כלשהו לוקה בחוסר אחריות מן הסוג שיפגע רק במי שמהמר על בריאותו.
צודק ☺ המצב הרבה יותר טוב

למעלה