בעיה במחשב

בעיה במחשב

נגעתי אתמול במחשב באיזור של חיבורי ה USB , ופתאום המחשב לא מצליח להתחבר. כלומר הוא נדלק , אבל לא מצליח להתקדם מעבר לחיבור הראשוני למערכת ההפעלה , הוא עושה רעש של תווו(לא מצאתי הגדרה יותר מדוייקת) 3‎-‎4 שניות ונתקע במקום , לא מתקדם ולא נכבה , יש לכם הסבר פיתרון לתופעה . לא כולל הפיתרון ללכת לטכנאי , כי יש לי בעיה עם זה מכיוון שהמחשב לא שלי . תודה מראש.

יש מצב שאולי נגעת בו בידיים רטובות?

אם זהו המצב יכול להיות שקיצרת אותו... נסה שוב אולי היתה רטיבות והיא התיבשה לגמרי ואז אולי אז יש סיכוי שזה ידלק! אך יש מצב שזה גם לא יעזור. בתקווה רבה מאוד שהבעיה הסתדרה בינתיים!

adia

New member
רציני? אתה באמת מדבר ברצינות?

רטיבות הייתה מקצרת את המחשב ואת חייו של השואל. איזו מין תשובה זאת? התקני USB יש להוציא דרך "הוצאה בטוחה של התקנים" או אם זה התקן HOTSWAT ניתן לשלוף ללא בעיה.

יש חלקים במחשב שהלחות לא תפריע להם כמו

כונן USB שאם נכנסת אליו רטיבות גומרת אותו ואם הוא יתייבש כמעט לגמרי הוא לא יקצר את המחשב או את חיי המשתמש אבל יש סיכוי שאם הוא יתייבש לגמרי הוא יחזור לעצמו אם לא יפעיל אותו שוב ושוב כפי שמצוי בסלולריים שבדרך כלל אם הם נרטבים אז זה גומר אותם אבל אם מיד מפרקים אותם ומיבשים אותם הם חוזרים לעצמם כפי שגם לי קרה - נוקיה 3100 שטבע לי בדלי מלא במים אבל מיד הוצאתי אותו ופרקתי אותו ולא השתמשתי בו עד שהתייבש באופן מלא לגמרי בלי סיכוי שנשאר בו משהו לחות מהרטיבות שהיתה בו והוא חזר לעצמו לכל תפקודיו!
אין כאן בשום אופן המלצה לעשות כך עם מחשבים או עם סלולריים אך לקחתי אפשרות כזו בחשבון.

BravoMan

Active member
קצת קשה להבין את הבעיה

תוכל לתאר בדיוק באיזה מצב נעצר תהליך העליה של המחשב? האם זה במסך עם הכיתוב WINDOWS או שזה עוד לפני במסך שחור עם טקסט? אגב כש"נגעת" במחשב האם הייתה תגובה מידית כלשהי או שפשוט פעם הבאה שהפעלתה אותו הוא סירב לעלות? בלי לשמוע את הרעש קשה לקבוע, אבל עקרונית יש 2 דברים שיכולים לעשות רעש במחשב: 1. מאווררים - ייתכן שאחד המאווררים התקלקל או נתקע בו משהו והמחשב מתחמם יותר מידי ומפסיק לתפקד 2. דיסק קשיח לא תקין - ייתכן שהדיסק עליו מותקן WINDOWS נפגע ולכן הוא לא מצליח לעלות עד הסוף. חפש בGOOGLE תוריד ותצרוב LIVE CD של UBUNTU או KNOPPIX או כל לינוקס אחר. זה CD שמכניסים לכונן והוא מעלה מערכת הפעלה שלמה בלי לשנות כלום במחשב. אם התקלה היא בHD זה אמור להעלות את המחשב במלואו, אחרת ספר מה קורה עם הLIVE CD ואולי זה יספק רמזים נוספים למהות התקלה. בהצלחה.

למעלה