בעיה באיסיקיו

mmad il

New member
בעיה באיסיקיו

יש לי כמה שאלות האם יש דרך לקרוא הודעו תאוואי של אנשים באייסיקיו על המק? האם יש דרך שהפרטים של האנשים לא יופיעו בצורה מג'וברשת? ולמה יש אנשים שאי אפשר להבין את ההודעות שלהם?

bumpymus

New member
השאלות שלך לא ממש ברורות.

בגדול, אין שום בעיה עם שימוש באיי סיק קיו במקינטוש. משתמשי חלונות לא יראות סימני שאלה הפוכים שנשלחו מהמקינטוש, והמקינטוש לא יראה ג'יבריש מהפרטים של החלונות איך? בעיקר אילתורים. קודם כל למחוק מהר מהר את האייסיקיו למקינטוש מהאתר של ICQ.com אני ממליץ להשתמש באייסיקיו של מיץ פטל או ב Go ICQ אם אתה הולך להשתמש באייסיקיו של מיץ פטל הקידוד שעובד הכי טוב לי ואין איתו בעיות זה: Hebrew (ISO 8859-8( אם ג'ו אייסיקיו יש קצת בעיות עם עברית לפעמים מקבלים הודעות ג'יבריש, אבל בדרך כלל זה חד פעמי... בנוגע לפרטים. אתה יכול להשתמש בשירות המראת עברית מחלונות למקינטושית של ניר, או שאתה יכול לעשות את מה שאני עושה. לבדוק את פרטי האייסיקיו מהאתר של אייסיקיו http://www.icq.com/ICQNUMBER

mmad il

New member
השתמשתי פעם גם במיץ קפוא וגם בגו

ולשתיהם בעיות. במיץ קפוא כשעושים אימפורט מהאיסיקיו סרבר כדי שכל הרשימה שלי תתעתק אז לא כל המשתמשים מתעתקים, וגם הבעיה הגדולה של המיץ קפוא הוא שכשמוסיפים משתמשים למיץ קפוא זה מתווסף רק למיץ קפוא, זאת אומרת אם אני אכנס לאייסקיו הרגיל לא יהיו לי את המשתמשים אותם הוספתי במיץ קפוא. ובאייסיקיו גו זה פשוט נתקע כל הזמן.

mmad il

New member
ושכחתי, מזל טוב על הפורום

לפני כמה ימים הייתי בצפוז והתפלאתי שאין פורום מקינטוש. אני רק מקווה שהיבוי בפורומים של מק בארצנו הקטנה לא יצור בעיות

למעלה