בסדר אנשים.

p r u d e n s

New member
בסדר אנשים.../images/Emo182.gif

אני שמחה שאני כבר זוכה להיות מזקני השבט כמו שאני בפורום בנות... אז בואו ננסה להחיות את הפורום עם שאלות קטנות. אתם מקובלים או לא? אתם שמחים במצב הזה? יש לכם מספיק חברים? צוחקים עליכם? יש לכם חלום בנוגע למצב החברתי?

2 כוסיות

New member
היי אני חדשה והתשובות שלי...

1. מקובלת? בחברה שלי כן.... אני מוכרת בבצפר אבל לא אכפת לי ממש כי מי שאני צריכה מכיר אותי וחבר שלי אז...:) אני ממש מרוצה מהצב הזה יש לי מספיק חברים לא צוחקים עלי רק שאני בכיתה מדעית אז אתם יודעים צוחקים חנוינים וזה אין לי חלום כי אני צמרוצה ממנו ממש

אדוושי

New member
שלום כולםם

אתם מקובלים או לא? אממ אצלנו בשכבה בעיקר, זה לא עניין של מקובלים או לא. כי יש קבוצות כאלו וכל אחד בקבוצה שלו אני שמחה במעמד שלי בקבוצה=] האמת שאני מיודדת עם כולם [[יש לנו גם שכבה מאד מגובשת]] כי יש לי חברות מכל קבוצה, כך שזה אחלה ואני מאד מרוצה מזה... אתם שמחים במצב הזה? כן ברור שאני שמחה... כאילו אחלה מצב =] יש לכם מספיק חברים? כה צוחקים עליכם? אצלנו יורדים על כולם זה לא חדש. חח אבל לא רציני אני לוקחת את זה בכייף למרות שעליי אין מה לרדת חוצמזה שאני תימניה ובאים ומבקשים ג'חנון אני מתפקעת מצחוק ככה שזה לא מפריע לי חח
ועצה לכולם- קחו את הכל בצחוק... החיים יפים
יש לכם חלום בנוגע למצב החברתי? אממ שום חלום... לא כרגע בכל אופן

AcE666

New member
ממממ

אני חושב שעיניין ה"מקובלים" עבר אצלי בכיתה ז'... אין מספיק חברים, האמת... לא צוחקים עלי, לא שאני יודע על זה לפחות... ולא, אין לי חלום בנוגע למצב החברתי שלי... כל מקרה, מה מטרת הפורום הזה? על מה משוחחים פה?

סחטיש על החיית הפורום!

אז אני אענה! אצלנו אין את עניין המקובלים והלא מקובלים יש קבוצות... אלו שנחשבים יותר ואלה שנחשבים פחות. אני משייכת את עצמי לאלה שנחשבים פחות זאת אומרת לא מ"המגניבים" של השכבה. וטוב לי ככה. אם צוחקים עלי? לא. אבל אני מכירה הרבה שקרובים אליי שצוחקים עליהם וזה הכי כואב לי שבעולם. חלום בנגע למצב החברתי? שאלו שצוחקים על אחרים, אלו שיש להם רוע בעיניים ונהנים לפגוע באחרים ישלמו על זה בהמשך חייהם. אני "זכיתי" לראות בטיול השנתי האחרון ככ הרבה רוע שהזדעזעתי לגמרי. אין גבול לרוע של אנשים. עשה לי ככ רע לראות איך צוחקים על ילד מהכיתה שלי שהוא הילד הכי מקסים שיש. זה פשוט הגיע לשיא.. ו.. זהו.

../images/Emo42.gif../images/Emo142.gif

אתם מקובלים או לא? דיי קשה לקבוע עכשיו כשאני בלי שום מסגרת, אבל נניח שאני בתיכון (שנה שעברה) אז כן, בערך אתם שמחים במצב הזה? בטח
יש לכם מספיק חברים? אמממ האיכות היא שקובעת לדעת והתשובה כן צוחקים עליכם? לא, לא שאני יודעת יש לכם חלום בנוגע למצב החברתי? כן, אני רוצה שיהיו לי חברים אמיתיים, אני דיי מפחדת להשאר לבד...

למעלה