בנק של זמן

ODED99AA

New member
בנק של זמן

בנק של זמן -------------------------------------------------------------------------------- !את הקטע הבא שלחה לנו קורין קלס, בת 16. תודה רבה! תארו לעצמכם, שיש בנק המזכה אתכם בכל בוקר בסכום של 86,400 ש"ח. היתרה אינה עוברת מיום ליום. בכל לילה, כל סכום שלא הוצאתם במשך היום - נמחק. מה הייתם עושים? מוציאים כל שקל כמובן. לכל אחד מאיתנו בנק שכזה שם הבנק: ז מ ן בכל בוקר אני מזוכים ב - 86,400 שניות. בכל לילה מה שלא נוצל לטובה, הולך לאיבוד. היתרה אינה עוברת ליום שלמחרת. אין אוברדרפט. בכל יום, נפתח החשבון מחדש. בכל לילה מה שנותר נמחק. אם לא השתמשתם במה שהיה בחשבון - ההפסד כולו שלכם. אי אפשר לחזור אחורה. גם אי אפשר למשוך כנגד המחר. מוכרחים לחיות בהווה, על חשבון הזמן שניתן לנו בכל יום. השקיעו את זמנכם על מנת להשיג ממנו את מירב הבריאות, האושר וההצלחה בעתיד. השעון מתקתק, נצלו את הזמן, היום! תבינו מהו ערכו של כל רגע ותוקירו אותו יותר, אם חלקתם אותו עם אדם מיוחד, אדם יקר, זכרו הזמן אינו ממתין לשום אדם. האתמול הוא היסטוריה. המחר אינו ידוע. היום הוא מתנה, לכן באנגלית קוראים לזה PRESENT.

RomiVais

New member
מקסים!! ../images/Emo6.gif

מזכיר לי קטע שקראתי מזמן (אני אפילו לא זוכרת איפה...) באנגלית... ממש יפה וכל כך נכון. חייבים לנצל בצורה הכי טובה את הזמן... הזמן הוא כמו הבריאות - רק אחרי שמאבדים אותו מעריכים אותו יותר. וזה חבל... צריך לשמור על הבריאות לפני שמאבדים אותה וחייבים לנצל את הזמן לפני שהוא נגמר לנו. שיהיה לכולכם הווה נפלא, רומי

נלי.

New member
וואו ../images/Emo13.gif

לא להאמין איזה ראיית עולם זה פשוט מדהים. הלוואי וכל אחד היה מבין את מהות החיים כל כך יפה כמו שקורין רואה ועוד בעודה כל כך צעירה.

RomiVais

New member
היי נלי - ברוכה הבאה!!! ../images/Emo24.gif

קודם כל ברוכה הבאה לפורום שלנו!! שנית, את ממש ממש צודקת לגבי הקטע... ממש מדהים!!! אני אשמח אם תספרי קצת על עצמך... שיהיה לך שבוע נפלא, רומי

למעלה