בנקים סוגי חשבונות ועמלות

Dan Berger

New member
כמה שאלות

ראשית תודה על העבודה היפה והשיתוף.
&nbsp
כשאני פתחתי חשבון, לא הסכימו לפתוח לי עד שלא באתי פיזית לסניף.
מנסיונך ניתן לפתוח ח״ן בלי להיות שם?
&nbsp
דבר נוסף. מה עוזר לפתוח תא דואר, הרי צריך גם חשבון utility (גז, חשמל..) על שמך?
&nbsp

dior3

New member
בכייף

בעבר היה ניתן, היום לא, כידוע לי, באף בנק לא ניתן. הם החמירו את החוקים. אפילו אם יש לך כבר חשבון בנק בסניף ואתה מעוניין לפתוח חשבון עסקי LLC באותו סניף, אתה מחויב להיות נוכח. אני בדקתי כ-10 בנקים. יש בערך 17 בנקים.
צריך משהו רשום על שמך, לא צריך גם וגם ברגע שיש חשבון-BILL, תא דואר, חוזה שכירות, כל דבר על שמך+ עוד תעודה מזהה הם יפתחו לך חשבון.
לא בכל הבנקים הם דורשים זאת. חלק מהם. חלק רק מבקשים שתי תעודות מזהות כגון: דרכון, ורישיון נהיגה.

Dan Berger

New member
באותו עניין

אני אזרח ויש לי שם כתובת, ולמרות זאת חייבו אותי להיות נוכח.
&nbsp
בעניין בנקים ועמלות, יש בנקים שמציעים כרטיסי חיוב (Debit Card) ללא שום עמלות, ועם יחס המרה לשער היציג. כך שניתן להשתמש פה ככרטיס אשראי לכל דבר (רק שזה לא אשראי, וצריך שיהיה כסף בחשבון) והתמורה הינה הכי מקסימאלית. ללא שום עלות פריטה או הבדלי שער...!
TD Bank מציע כזה כרטיס.

dior3

New member
חובת נוכחות חובה

נכון, חייב להיות נוכח בלי קשר אם אתה אזרח/תושב או תושב חוץ. ישנה חובת נוכחות בעת פתיחת חשבון.

אכן, כל בנק מציע מגוון שירותים ומגוון אופציות,על מנת להשיג את הטוב ביותר צריך זמן וסבלנות.

נוכחות בבנק

ארצה לחדד פה כמה דברים, ולנפץ כמה סטיגמות
יש אפשרות לפתוח חשבון בנק LLC בארה"ב בלי להיות נוכח, חשבון פרטי לא ניתן לפתוח ללא נוכחות.
אני בעצמי פתחתי לאחרונה כמה חשבונות כאלו מבלי להיות נוכח - יותר נכון העו"ד שלי עשה זאת עבורי בבנק אוף אמריקה במנהטן.
לגבי נושא של דביט או קרדיט - בתחילת הדרך במידה ואין לבעל החשבון אזרחות או היסטוריה בנקאית הוא יקבל דביט - קרי כל תשלום יורד און ליין מחשבון הבנק ולא כפי שנהוג אצלנו אחת לחודש. אגב, הסכום יורד לפי השער היציג ולא לפי שער קנייה שהוא נמוך יותר, כך ששוה לרכוש דברים עם הדביט קארד.
החיסרון - במידה ובאותו רגע אין לכם כסף בחשבון הכרטיס לא יעבור.
חיסרון נוסף - במידה ותרצו למלא דלק בארץ - לא תוכלו למלא במעל 200 ש"ח לתדלוק, רק עד 200 ש"ח.

vinney

Well-known member
העורך דין היה נוכח, נכון?

זה לא משנה את מי הLLC הסמיך לפתוח חשבון - אותך או את העורך דין. מה שמשנה זה שהאדם שהוסמך לפתוח חשבון אכן הופיע פיזית בבנק.
&nbsp
להרבה אנשים זה לא בדיוק ברור, אבל LLC שאתה חבר בו (גם אם אתה החבר היחיד בו) זאת יישות נפרדת ממך לחלוטין, ואין שום זהות "אני == LLC שלי", ממש לא. כשאתה בא לפתוח חשבון עבור הLLC - אתה בא מטעם הLLC. ולכן זה שהLLC שלך שלח לא אותך אלא את עורך הדין שלך לא משנה כלום. בכל מקרה, הLLC שולח מישהו, והמישהו הזה צריך להופיע פיזית בבנק.

Dana Hot

New member
היות ובפתיחת חשבונות עסקינן - הבהרות

אני שומעת דעות לכאן ולכאן בפתיחת חשבון בארה"ב. האם תוכלו לחדד האם כדאי ביותר לפתוח חשבון שם למי שיש נכסים שם ומשכיר?
האם זה טוב לצורך "מסים" כאלה ואחרים - יתרונות חסרונות? לא מבינה תקטע של הכרטיס אשראי ולהשתמש כאן בארץ..
במידה ואני רוצה שהכספים מהנכסים יהיו בחשבון במטרה לחסוך?...

בקיצור מהו המעשה האופטימאלי? אני לא פתחתי חשבון כרגע בשום מקום והשכירות צריכה להכנס לחשבון הבנק
על ידי שליחת צ'ק חודש בחודשו (או כל רבעון כדי לחסוך בעמלות..)

אשמח הצעות גם בעניין זה,

תודה למשיבים

חשבון

נתחיל בזה שחשבון בנק זה לא משהו שחייבים.
כפי שכתבתי מקודם, אם הנכסים שלך בשם LLC אפשר לפתוח חשבון מבלי להיות נוכח וכך מדי חודש חברת הניהול יכולה לעשות לך העברה ובכך תחסכי את עמלות העברה לארץ ועמלות המרה מדולרים לשקלים. ואז תוכלי להשתמש בדביט קארד (סוג של ויזה למתחילים...) בהוצאות פה בארץ.

אופציה שנייה: אם אין לך LLC לא תוכלי לפתוח חשבון מבלי להיות נוכחת ואז הייתי ממליץ לך שיעבירו לך הכסף לארץ כל רבעון או משהו, ולא מדי חודש, כדי שלא יתבזבזו לך עשרות דולרים מדי חודש על עמלות העברה והמרה.

אין ספק שבאופציה השנייה שציינתי - אם את בארה"ב תפתחי לך חשבון בנק.

אבל שוב, זה ממש לא חובה להיות בעל חשבון בנק שם

Dana Hot

New member
הי יריב,

ראשית תודה על המענה, שנית יש לי LLC אבל מה עושים אם איני רוצה "לבזבז"/להשתמש בכספים האלה אלא לעשות מאין חיסכון?...
אין דרך שיהיה את החשבון שאמרת תחת ה LLC ואז לבצע העברות (בעצמי או חברת הניהול) לארץ?...

שורה תחתונה בשלב זה ההיתי רוצה שהנכס שמניב הכספים יכנסו לחשבון ללא צורך בלבזבז תכספים..
תודה ויום מקסים

Dan Berger

New member
משמעויות

בעניין שאלתך על משמעויות המיסוי בהתנהלות עם או בלי חשבון, אין שום משמעות כלל.
&nbsp
הדרך הזולה ביותר להעביר כסף מארה״ב לפה, זה לבקש צ׳ק (דולרי) מחברת הניהול, ולפרוט בארץ אצל
ספק שירותי המרה (צ׳יינג׳). במידה ויש את שמך על הצ׳ק, לא כולם יסכימו לפרוט, אך יש מהם שיפרטו כל עוד את מציגה אמצעי זיהוי (ת.ז. / דרכון) תואמים לצ׳ק. מחיר הפריטה כדאי שיעמוד על לא יותר מ2% מסכום הצ׳ק.
&nbsp
כשאת פורטת צ׳ק, אין זה משנה חודשי/רבעוני לעניין עלות הפריטה, מכיוון שזה רק ביחס לסכום.

למעלה