בנות בנות איך תתייחסנה לבחור מעשן?

רועי ת1

New member
הלוו אריות...

איפה מורא רבך כמורא שמיים?? איפה הסגידה לגדולים בתורה ממך????????????????????????????????????????????????????

מורא `רבך` ?!

הוא לא רב שלי. אולי הוא מתיימר להיות `גדול`, אך עדיין אין בזה משום חובה לסגוד לו.

יiש2 וinש2

New member
מי שמקבל את דברי ראש הישיבה שלו

הוא האדם החכם,והמבין ביותר.../tapuzforum/images/Emo13.gif

חוסר

בדחיית סיפוקים. ללא חוש אסתטיקה מינימלי. אם מתחילים בגיל צעיר ניחא. אבל לא להיוש מסוגל להפסיק? חוסר כח.

אני חושב שזה הורס...

עכשיו אחד הבחורים שעישנו כבד בישיבה הפסיק בגלל שידוכים לדעתי אז כנראה שבנות לא אוהבות א``ז...

רועי ת1

New member
ליידיס אנד ג'נטלמנס...

יש לי תיאוריה שלמה על הנושא המחליא והמדאיג הזה!! דעו,חלק "מהצורס" של הדור הזה הוא מחלת העישון!! חקרתי את הנושא הזה מהיסוד עד הטפחות...ואף פרשנות התפלספות והרבה בין השורות... אז ככה- ברגע שבחור מעשן הוא בעצם מחדיר למוחו על ידי העישון חומר הנקרא ניקוטין... החומר מפריש חומר כימי בשם כיסמין לגוף ... ו.. אופס.. ההתמכרות מתחילה!!! בהיעדר סיגריה המעשן לא רגוע הוא חש שחסר לו משהו בגוף...הדבר מטריד אותו... ומכאן לא רחוקה הדרך לאכילה מופרזת, נידודי שינה קשיי ריכוז וזיכרון (כמובן כשמדובר על ניסיון להפסיק עם הסיגריה...) תראו, בדרך כלל בחור מחל לעשן משום הלחץ החברתי "וככה כוווולם".... הדבר ממשיך כאשר נהפך להרגל חסר שליטה עליו... ו.. אולללהה... ההתמכרות בעיצומה!!! כמעט בלתי אפשרי להפסיק הרגל זה והימנעות מעישון כרוכה בקשיי-על כמעט בלתי נתפסים... אזז כך-אני אישית נגד הדבר הדוחה הזה שנקרא עישון... ספציפית???- בבקשה... מבחינה כלכלית- נודה באמת, בחור שהוא ידיד טוב של הסיגריה- המחיר גובל בחיסור נמרץ...(תשאלו את המעשנים החביבים... ) מבחינה בריאותית- הרס חיים!! נזק גופני לכליות!! חסימת עורקים!! כרישת דם!! ועוד כהנה וכהנה "רבות וטובות"... שד' ישמור ויציל!! אגב- אחד מהגורמים הישירים והמאיצים להתקף לב=חסימה בעורק קורינרי- הוא עישון הסיגריה!~!~!~!~!~! וידוע העיניין- שהעומד ליד מעשן כמעשן בפני עצמו.. ולא דיי בזה אלא הריהו שואף את אשר נושף המעשן... לא יכול להיות פרדוקס גדול מזה.. המעשן מנסה להבריח ולהפיח ממנו והלאה את הסכנה בו בזמן "שהעכברוש" נדון לסכנה חמורה יותר ויותר... הרי לנו 2 ניזוקים- האחד במודע והשני בשוגג... מבחינה חברתית- יש הסולדים ויש המכניסים תחת חברתם את אותו העישון בדיוק.... מבחינת אופי ומידות- אין לי ספקקק קלוש!! יכול להיות בחור מדהים ונאצל אך מכור לסיגריה הלבנה הלבנה הזאת... נוו וכי חסר רבנים גדולים ודגולים שנפלו גם הם ברשת ההתמכרות?? בחורים יקרים –שימרו על עצמכם, למענכם, למען משפחתכם, למען סביבתכם ולמען עתידכם!! בירחו מהעישון כרחוק מזרח ממערב!!!!....

יiש2 וinש2

New member
חן חן לך/tapuzforum/images/Emo13.gif אהבתי,תודה על העזרה...

הקב``ה יעזור שבאמת דברי אמת אלו יתקבלו על לב המעשנים... ולא נדע עוד אסונות,יתומים ,אלמנות, חולים,עניים,וכל צרות רעות הנובעות מהסיגריה ה`לבנה`,ירחם השם...

אני לא בא להפריך את הטזה שלך

אני רק מעיר שלגבי עישון פסיבי זלא בדיוק מדויק מה שכתבת. לחזור שוב?

למעלה