בלאק סניף רחובות- דיווח קצרצר

mereng

New member
בלאק סניף רחובות- דיווח קצרצר

אני ואורחת מחו"ל. הלכנו על תפריט זוגי של 179 ש"ח שהיה נדיב באופציות שלו.
מנה ראשונה לחלוקה - חלת בצל (שתורגמה בתפריט באנגלית ל - ONION HALA
), שהיתה נדיבה, שמנונית וטעימה כמו שציפיתי. מצויין ומושחת.
עיקריות - אני כמובן עם ההמבורגר הצמחוני בריג'יט בארדו שהיה מצויין כרגיל, והוגש עם תלולית מכובדת של בצל ופטריות. הפעם נהנתי גם מתוספת של גוואקמולי שריעננה את המסה הדחוסה של ההמבורגר. כתוספת בחרתי בפירה חלבי שהיה טעים.
האורחת הלכה על "שלושת הטנורים" - 3 המבורגרים קטנים (קלאסי, פופאי שהוא עם תרד ואגוזים ועוד אחד עם טלה), ציינה לטובה את הלחמניות הרכות והטעימות ונהנתה מהמנה.
קינוח אחד לחלוקה הגיע לנו במסגרת הארוחה, ובהתייעצות עם המלצרית הלכנו על DAX - משהו עם מוס שוקולד (לא זוכרת את התיאור). אכלנו חצי ביס מהקינוח והזדעזענו מהטעם המחריד- כנראה שהקינוח שכב המון המון (המון) זמן בפריזר או במקרר, וקיבל טעם לוואי מזעזע שגם למחרת לא עזב את החך שלי. מייד קראנו למלצרית והודעתי לה שזה לא אכיל. היא הציעה לעניין אותנו בקינוח אחר אבל היינו כבר מלאות וויתרנו.
בארוחה כלולה גם שתיה קלה, כשהדיאט ספרייט שלי חוייב בתוספת של 6 ש"ח.

לא הורידו לנו כלום בחשבון, אולי בגלל שזה היה מחיר קבוע מראש. נתנו טיפ כרגיל כי השירות היה בסדר גמור, למעט נושא הטיפול בקינוח המחריד.
בפעם הבאה אקנח בארקפה הסמוכה....
 

pix37

New member
חבל שהפדיחה בקינוח העיבה על ארוחה שלמה

סה"כ פרט לתקרית הקינוח נראה שזו היתה ארוחה לא רעה בכלל.

חבל שהם לא השכילו לטפל בזה באופן מקצועי
 
פעם הבאה נסו את המבורג ממול

גרנו ברחובות כמה שנים. אל בלאק הגענו קרוב למעבר ורצינו לשבת בחוץ עם הכלבה. האופציה ההגיונית מבחינתם היה להציע לנו לקשור אותה בכניסה ולשבת במרפסת... ממש לא מקובל. מאז הם הוחרמו אצלנו, וטוב שכך כי טעמנו את המבורג ממול והפכנו ללקוחות נאמנים. את בלאק טעמנו במקום אחר והתאכזבנו, כך שמאז לא מנסות שום סניף שלהם.
&nbsp
בקיצור, המבורג ממול זו אופציה טובה מאוד, יותר מבלאק לטעמי.
 

pix37

New member
שימי לב לשמרנג צמחונית

האם להמבורג יש גם המבורגר צמחוני ?
האם הוא טעים כמו זה של בלאק ?
 
למעלה