בית החולים הווטרינרי האוניברסיטאי בבית דגן - מכירים?

דגלמנגל

Well-known member
יש כאן חוות דעת, איך לאמר, מאו--ד לא מחמיאה.
מישהו כאן מכיר את המוסד הזה? יש משהו טוב להגיד עליו?

הדובר הוא איליאן מרשק - למי שלא מכיר, יש לו סיגנון "קצת" חופשי מדי,
אז מי שה"מלים הנוספות" מפריעות לו, מוזמן להשמיע לעצמו ביפים...

הקטע, בו הוא מתאר את ביה"ח, נמצא בדקות 47:13-51:14

הגעתי לשם כמה פעמים, עם חתולים "פרטיים" וחתולי רחוב. ההתנהלות היתה מקצועית ומסורה, ולא נתקלתי בשום דבר ממה שהוא מתאר (באופן די מעורפל), חוץ מזה שברור שיש מצוקת משאבים. הריהוט והמיבנה נראים משומשים היטב, אבל לא באופן שפוגע בטיפול או בהיגיינה.
עושה רושם שהסיגנון הוולגרי והאלים אינו "רק" סיגנון. שהעניין העיקרי של המבקר הוא טינוף לשם טינוף. לדוגמה - יש לו טענות על זה שהוא נדרש לשלם על כל השירותים והתרופות שסופקו לו...

דגלמנגל

Well-known member
הגעתי לשם כמה פעמים, עם חתולים "פרטיים" וחתולי רחוב. ההתנהלות היתה מקצועית ומסורה, ולא נתקלתי בשום דבר ממה שהוא מתאר (באופן די מעורפל), חוץ מזה שברור שיש מצוקת משאבים. הריהוט והמיבנה נראים משומשים היטב, אבל לא באופן שפוגע בטיפול או בהיגיינה.
עושה רושם שהסיגנון הוולגרי והאלים אינו "רק" סיגנון. שהעניין העיקרי של המבקר הוא טינוף לשם טינוף. לדוגמה - יש לו טענות על זה שהוא נדרש לשלם על כל השירותים והתרופות שסופקו לו...
לי נראה שהוא מתלונן על פירוק טיפול לגורמים וחיוב על כל אחד מהם בנפרד, כמו חיוב מיוחד על מחטים. "מצוקת משאבים" ו"משומשים היטב", בעיני אחד,
יכולים להיחשב ל"הזנחה", בעיני אחר. ביקרתי במרפאות לבני אדם, באוניברסיטה ולא ראיתי שם אפילו רמז למתואר כאן - לא בציוד ולא ברצף עבודה של 18
שעות. מקצוענות במרפאות כאלה, תלויה באיכות הסטאז'רים ובנוכחות המדריך/ה כך שאולי בכל זאת יש אמת בטענות.
מה שביקשתי, בפתיחת השרשור, היה, לקבל התרשמויות, רבות ככל האפשר, מבעלי חתולים/כלבים, שהביאו את יקיריהם למרפאה הזאת.

איליאן אינו נוהג לטנף לשם טינוף, אבל לא בוחל במילים במקום שצריך "לשפד". עם זאת, השפה שלו אינה משבשת את התוכן. מי שמחפש איפוק וסגנון
מהוקצע, כדאי שיתרחק מאיליאן מרשק. הבחורצ'יק הזה פיקח ויש מה ללמוד ממנו ומי שרגיש לשפה - שישים פילטרים באוזניים. אני, מצדי, אינני מסכים
עם כל מה שהוא אומר והפילטרים שלי עובדים בעיקר בכיוון הזה.

למעלה