בין מצוי לרצוי

בין מצוי לרצוי

שלום לכולם, אני כותב כאן את ההודעה הזו מכיוון שיש לי צורך לתאר את הסיטואציה למרות שאינני מבין בהכרח מדוע: לפני כ6 שנים פגשתי מישהי שלדעתי היא אשה יפה מאד. בזמן המאד קצר שבו תקשרנו, התאפשר לי לומר לה את זה. בשני מפגשים מאוחרים יותר באותה שנה, עוד לפני שאמרתי לה "שלום" היא נהגה לומר "להתראות". ברור לחלוטין ממצב כזה שהיא לא מעוניינת לתקשר, ואני גם אינני בטוח שאני מעוניין קונקרטית בקשר עם מישהי שנוהגת כך , ותהיה הסיבה אשר תהיה. הייתה לי אפשרות לשלוח לה בקשת חברות בפייסבוק אבל בחרתי שלא, גם בגלל מה שתואר קודם, וגם מכיוון שמבחינתי אם אשה אומרת "לא" אז בזה תם העניין. מדוע אני מספר לכם את זה? מכיוון שבעצם אני בא בטענות לעצמי על כך שזה בכלל משהו שמופיע במחשבותי. אני רוצה להיות חופשי ממחשבות על מה שבאופן אובייקטיבי וערכי כאחד נכון להשתחרר ממנו. מי שלא רוצה אותי אינו אמור להיות חלק מהמחשבות שלי.

כשהחברות עם האדם חשובה, כדאי להשקיע בה ולהתאמץ עליה. חשוב להיות טוב לאנשים שאוהבים, אבל אנשים פוחדים מהתקרבויות מהירות ומתגוננים. יש אנשים יותר ישירים וזה יפה, אבל צריך להיזהר. יופי גם פחות חשוב מהאופי, ואם מעירים לאישה שהיא יפה מבלי שנוצר קשר חזק היא עלולה לפחד שהכוונות לנצל. אין צורך להציע חברות, אם אתה אוהב את הבחורה התנצל בפניה אם העלבת אותה והצע לה לשוחח בחברותיות וכך תכירו זה את זה. ככל שתהיה עדין ונחמד אליה, תוכל יותר להתקרב החברות והיא תבטח בך.

למעלה