בילבול

liya3

New member
בילבול../images/Emo108.gif

אתם מכירים את זה - יש משהו ואחר כך אתם נפתרים ממנו....ופתאום נזכרים ומצטערים ולא מבינים למה רוצים אותו בחזרה ואי אפשר להשיג אותו עכשיו...........??? זה משגע! איך יוצאים מזה???
 
משתדלים להמנע מזה אבל אם לא מצליחים

מנסים להבין שהבילתי מושג מושך יותר, לפעמים, ומנסים להמשיך הלאה ולא לחזור אחורה. בהצלחה
 

dudusch

New member
אולי דוקא בגלל

שאי אפשר להשיג אותו חזרה? הדרך היחידה לצאת מזה היא לחזור על הסיבות שבגללן נפרדתם, ואלא אם השתנה משהו רציני מאוד, סביר להניח שלא יילך לכם גם הפעם. חוצמזה, בזמן הזה שאת מבזבזת על מחשבות אלו את עלולה להפסיד את ההזדמנות לדבר הטוב הבא...(אפילו עשו על זה סרט...). שיהיה לך בהצלחה! דודו
 

liya3

New member
../images/Emo60.gif

הבעיה היא שכבר היו לי קשרים אחרים או "ניסיונות" וקטעים וכל החרטא הזה אבל אם אף אחד מהם לא הצלחתי להרגיש שלמה....נוח...לא הצלחתי להיקשר...
 

dudusch

New member
ואולי...

לא הצלחת להיקשר כי השווית את כולם אליו? ברגע שאת מבצעת פעולה את משפיעה על ההוה שלך, וגם על העתיד. מה שעשית כרגע הופך מייד לעבר ושם צריך להשאירו. קל להגיד, קשה לקיים אני יודע.. אבל בעצם זה שאת שבה ומעלה את אותו בחור באוב, את עושה לעצמך עוול! אם תמשיכי הלאה אולי תמצאי מישהו שייתן לך מענה לכל מיני רצונות או דברים שאת מחפשת בבחור, ואולי לא. מה שכן, תהיה לך הדרך להנות מיופיה... לא רק המטרה היא החשובה (קשר), אלא גם הדרך בה הלכת... כמו שאמרו אצלנו בתנועה... בהצלחה!
 

ליאן.

New member
´משהו´ ?

את מתכוונת כמו לחולצה ישנה שזורקים לפח ואז מתגעגעים אליה נורא, רוצים ללבוש אותה שוב, אבל כבר רוקנו את האשפה ? ובכן, הפיתרון הוא כמובן לחשוב טוב טוב לפני שזורקים לפח איזשהו חפץ פעם הבאה. ופשוט ללמוד מהטעויות. להתחרט על מה שהיה מאוד מתסכל. עדיף פשוט לא לחשוב על זה ולמצוא דרך לצ´פר את עצמך עם חולצה חדשה, שתנצוץ יותר ולא תזכיר בכלל את הקודמת שהיתה..
 
למעלה