ביג דיל בני ברק

ביג דיל בני ברק

אני רוצה לקפוץ לשם היום או מחר. מישהו היה שם פעם ויודע מה המבחר בחנות בבני ברק? לא בא לי להגיע, לחפש חניה ולהתאכזב.. אף פעם לא הייתי באף חנות ביג דיל - למה לצפות? תודה, קרן.

כרגע צפי לכלום...או למעט מאוד

אני לא יודעת בת כמה את........אבל אם יש לך ילדים........אז יש שם שפע צעצועים של חברות מעולות בזול חומרים שלנו באים הגלים..........וכשיש גל חייבים לרוץ......

lutti

New member
בביג דיל ברמת גן יש עדיין לא מעט מהסטוק

האחרון. לדעתי שווה ביקור. החנות לא ממש מסודרת, אבל בהחלט יש מה למצוא בתחום שלנו.

Shoval27

New member
הייתי היופ בביג דיל ראשל"צ

האמת שציפיתי ליותר.. אבל לא נורא. היו הרבה סטאקים של דפים, אבל לא אהבתי אותם בכלל, בסוף קניתי ערכה למיני אלבום חמודה, כל מיני מדבקות של אותיות, מילוי לשייקרים ועוד כמה דברים..

lutti

New member
בביג דיל ברמת גן יש עדיין לא מעט מהסטוק

האחרון. לדעתי שווה ביקור. החנות לא ממש מסודרת, אבל בהחלט יש מה למצוא בתחום שלנו.

ניצנץ1

New member
תראי את זה ככה- זו חנות עודפים קלאסית

סטייל BIG LOTS. לפעמים יש דברים ממש שווים- כמו אותיות מתכת של קרן פוסטר או שלשיית פאנצ'ים EK. את הדפים אני לא ממש אהבתי, גם אם קניתי אחד מכל סוג, זה חיוור מידי לטעמי וקצת OLD FASHION , אבל זול מאד.. וכמו כל דבר זול- גם אם אשתמש ברבע- עדיין שווה. אז צריך לראות כל דבר לגופו, כי גם לא בכל חנות יש את אותם הדברים וכשנגמר- נגמר.. לפעמים הם מביאים עודפים של חברות של פיסקארס- שבלונות וכאלה, גם כדאי למי שאוהבת לעבוד איתם. דפים 30*30 ברמה לא פגשתי שם , גם לא קרדסטוק- בכלל לא היה. היו חוטי סריגה שווים בנגלה אחרונה..

למעלה