בטי-פרקים 3,4

SweetOrSexy

New member
פספסתי..

יש מקומות להורדה

snirf

Active member
../images/Emo27.gifפרק 4

אח ניצלו את תמימותה של בטי כדי להוציא ממנה פרטים טוב אבל לא רק היא סיפרה,גם השניים האחרים סיפרו קצת אבל בסופו של דבר התברר שהשמנה סיפרה הכול
אוי נקרעתי בקטע שאמנדה זללה דברים,אפילו את הפלסטיק בבית של בטיXD "זה פלסטיק" "איו"
האמת שלא ידעתי שג'סטין הוא הבן של אחותה של בטי,חשבתי שהוא אחיה או משהו
אהבתי את השיחה של בטי ודניאל
"אני לא רוצה לאבד אותך" תגידו,בסוף בטי תעבור שינוי והיא ודניאל יהיו זוג? (כמו בגרסא הקולומביאנית) והעניין של הדמות המסתורית סוף סוף התגלה
זאת פיי,נכון? המאהבת שלו... ומעניין למה אביה של בטי משתמש בזהות אחרת

כמה דברים חחחח

1. בארה"ב עוד לא היה שינוי לבטי.. וגם בכלל היא רוצה מישהו אחר חחח (אבל הם רק בפרק 17) 2. הבן אדם המסתורי זה ממש לא מחושבים שזה..... רק בפרק הגילוי באמת מבינים הכל!!!

פרק 4

אני בשוק איזו סידרה מדהימה פשוט מדהימה.כנראה ביקשו מהשחקנים לשחק תפקידים בטלויזיה של בטי למרות שזה מזכיר קצת כנגד כל הסיכויים.ראיתם את ג'סטין מבריז מבית ספר וממציא שיש לו פרויקט אבל בעצם רוצה לראות את החברה,איך מארק אמר שרואים שהוא לא הבן של בטי בגלל שהוא יודע הרבה על מוד למשל כמו על הנעלים של האשה הזאת שזה משנת 2004 חחח צחקתי שהוא אמר את זה.הם מצאו תיבת נגינה כמו שאבא של המנהל ברפורד נתן לאשתו ואז היא שרפה כל מיני מגזינים מוד.ואיך האשה שהייתה עם ויקטור אכלה הרבה טוסטים אם הוא היה אומר לה שיש לו גלידה היא הייתה אוכלת הכל חחח.פשוט להתאהב כמו שאומרים בפרסומות סדרה טובה מאוד חבל שזה בשישי שבת ולא כל יום וחבל שזה רק 55 דקות כולל פרסומות בלי פרסומות אני מאמין שזה היה בערך 45 דקות אני מקווה מאוד שלפחות יש לזה הרבה פרקים.

white angels

New member
יש לי שאלה../images/Emo58.gif

האם יהיה משהו בין בטי ודניאל? כי לי נראה שכן,ושאלת השאלות האם היא תעשה שינוי ותיראה יפה?
ועוד שאלה חח-מה כל המיסתורין הזה עם פיי סמרס? היום גילינו שהיא הייתה המאהבת של אבא של דניאל,יש מצב שאבא שלו ניסה להיפטר ממנה והיא רוצה לנקום?

../images/Emo58.gif למרות שנתתי רמיזות למעלה..

גם בארה"ב הם עוד ממש בהתחלה אז אי אפשר לדעת.... והבן אדם המסתורי זה בעצם אח של דניאל שעשה שינוי מין.... זה אחד מהקטעים הכי טובים עד עכשיו בסידרה!!!!!! בטי האמריקאי זה הרבה יותר דרמה שבועית מאשר טלנובלה....

snirf

Active member
OMG ../images/Emo2.gif

אף פעם לא הייתי מנחש שמדובר בזה אוף הרסתי לעצמי :\ לא יכולתי לעמוד בזה,הייתי חייב לקרוא

white angels

New member
וואלה?../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif

שיואו לעולם לא הייתי מנחשת.. ואמרת למעלה שהיא מאוהבת במישהו עכשיו נכון? במי? זה הבחור הזה שרוצה לחזור אליה וזרק אותה בשביל השכנה?

../images/Emo58.gif

לא חחחח היא תהיה איתו אבל היא לא תרצה אותו.. היא תרצה מישהו בשם הנרי שעובד בבניין שהיא עובדת בו.. הוא אחראי על כספים או משהו כזה.... הם כאלה חמודים ביחד!!!! זה הולך להיות מצחיק הסיפור ביינהם (למרות שעד עכשיו לא ממש קרה כלום חוץ ממבטים ורמיזות)...

snirf

Active member
אפילו פחות ../images/Emo67.gif

כל פרק הוא בערך 30-35 דקות,ככה הבנתי ערוץ 10 שם פרסומות כל 10 דקות
מרגיז

white angels

New member
חח כמו הגרסה הרוסית../images/Emo58.gif

וגם שם יש מלאא פרסומות
אבל וואי לא ידעתי שהיא תתאהב במישהו אחר..הייתי בטוחה שעל ההתחלה היא תתאהב בדניאל..נחמד לדעת שלא,בכל זאת עשו את זה שונה
ועדיין,אני בכל זאת מקווה שיהיה משהו ביניהם

למעלה