בזק מכה שוב

בזק מכה שוב../images/Emo56.gif../images/Emo67.gif

ושוב פעם מצאה בזק מכרה זהב, המסכנה לא מרוויחה מספיק והרגולטור רודף וההפרטה בפתח... אז למה שלא נעשה כמה לירות בדרך. ומי הפעם? אז תתפלאו שיש בינינו עוד כמה שגולשים באמצעות מודם עתיק וקו בזק, אלו שלא יכולים להרשות לעצמם את המחיר של אינטרנט מהיר, מה לעשות המצב קשה! לפני כשנתיים בעת שמרבית הגולשים עדין השתמשו במודם וקו רגיל, רצתה בזק להעלות את התעריפים. אז יצאו הגולשים בשביתה והחרמה של השימוש בבזק כמחאה על העלאת התעריפים. בזק נכנעה ויצא בתוכנית מיוחדת ובתעריפים מיוחדים עבור ציבור הגולשים. התוכנית הפופולרית ביותר לגולשים הקלים הייתה "לייט נט" שכן במסגרתה נהנו הגולשים, ללא תשלום נוסף, ממחירים זולים לגלישה בעיקר בשעות הלילה המאוחרות. אבל לא עוד. כשרווחי בזק נשחקים – כולנו משלמים. החל מחודש נובמבר כל אחד מאיתנו משלם 2 שקלים כבור הזכות לקבל מחיר מיוחד בשעות הלילה. טוב נגיד שהחיסכון שווה?! אז מסתבר שגם התעריף על דקת גלישה עלה הן ביום והן בלילה וגם חלוקת השעות השתנתה כך שבכל מקרה נשלם הרבה יותר ממה ששילמנו קודם. ככה זה פראיירים לא מתים הם רק מתחלפים... או שפשוט בזק רוצה לדחוף אותנו בכוח להיפרד מסכום גדול יותר עבור האינטרנט המהיר?

היום יותר זול לגלוש בחיבור מהיר

בין אם דרך כבלים או ADSL מאשר לגלוש בחיבור במודם רגיל וקו של בזק. אני משלם 109 ש"ח לחודש תשלום כולל לבזק ולברק און-ליין לגלישה ללא הגבלה בADSL במהירות של 512KB. כשהיה לי מודם רגיל הייתי משלם לבזק 99+מע"מ + לספק אינטרנט 89+מע"מ. לחודש, מה גם שהחיבור היה תופס לי את קו הטלפון.

למעלה