בוקר שעדיין לא מוזהב ויוזהב בהמשך

"בזכות האימייל אנחנו משקרים פחות"

האומנם? כך על כל פנים עולה ממחקר שנעשה באוניברסיטת קורנל "כל אחד מאיתנו משקר בממוצע כ-200 שקרים ביום, בעיקר בטלפון. דווקא האימייל מרתיע שקרנים, כי הוא נרשם לנצח. אנחנו משקרים באימייל רק 14 אחוז מזמן הדיבור - כמעט חצי מכמות השקרים בדיבור רגיל. אבל מה זה בעצם שקר? \אבינועם בן זאב. במאמר מאוזכרים 17 שקרים נפוצים... 1) האוטו בסדר גמור, פחחות קלה בלבד (2) נבדקתי לפני שבוע, ואני תמיד משתמש בקונדום (3) זה לא הרפס, זה פצע מהתקררות (4) אני יוצאת עם יונית לערב בנות, ואולי אשן אצלה (5) הוא שלך, אתה לא רואה שיש לכם בדיוק אותו אף? (6) את בכלל לא שמנה! (7) הגודל בכלל לא קובע, העיקר הטכניקה (8) תאמיני לי, אפילו לא שמתי לב שהיא בלונדינית (9) בטח שאני אוהב אותך (10) איתך אף פעם לא זייפתי אורגזמה (11) לא ישנתי כל הלילה מרוב דאגה לך (12) כל היום חשבתי רק עליך (13) אני מוכן למות במקומך (14) היה פקק נוראי בדרך (15) הגעתי כבר לפני עשר דקות אבל חיפשתי חנייה (16) אני לא מקנא, מה פתאום, אני בוטח בך (17) I did not have sex with that woman, Monica Lewinski האומנם?
לדעתי הגזימו בגדול!

מעשה ב-120 בלונים הגיע במייל../images/Emo65.gif

מעשה ב-120 בלונים
מדי כמה שנים, רצוי ארבע, אוספת לה המדינה , בהמולה רבה, 120 בלונים, וקושרת אותם בחוט, (הכמות קבועה- אך לא האיכות) לבלונים צבעי יסוד ושאר גוונים, המתערבבים ביניהם עם השנים, וכל פעם הציבור מחליט איזה צבע יהיה שליט. לבלונים הללו יש תכונה מיוחדת, הם מתנפחים מעצמם, כנראה, סגולה מולדת, ומדי כמה שנים, רצוי ארבע, ניתר החוט הקושר במהומה רבה, ובאופן אוטומטי ובלי השהיה, נפתחת בכל בלון גם.. הפיה. אבל, אבוי, לבלונים האלה עוד תכונה מיוחדת, האויר לא יוצא, והם מתנפחים על חשבון המולדת , ומצטרפים אליהם דומיהם בתכונות, והם עולים ופורחים בערים ובשכונות, הם מנסים לזהות לאן הרוח נושבת, וזאת בגלל עוד תכונה מיוחדת.. אלה בלונים ששואפים על כיסא לשבת. אח! לו אני סיכה קטנה ותמימה, הייתי מצילה מדינה שלמה!

uzi1931

New member
לא הבנתי -שקדיה-למי היומהולדת-אבל

הברכות בשבילך!!!! --רציתי לאחל לך שהשמש תחייך אלייך שהקשת תגן עלייך, שהגשם יבכה בשבילך, והפרחים יפרחו למענך. שכל בוקר עם חיוך תתעוררי, שלשמוח ולצחוק לא תשכחי, שלעולם לא תפסיקי לחלום, ותמיד תשמרי על התום. שראשך יגע בעננים ושתדעי רק ימים מאושרים. שתגשימי את כל חלומותייך ובהצלחה בכל מעשה ידייך.

shkedud

New member
עוזיל'ה היומולדת לשקדודה הקטנה

נכדתי האהובה, שחוגגת היום שנה להיווסדה
תודה לך על השיר היפה ועל הברכה הרבה בריאות לך

shkedud

New member
חונצ'ה - בואי נאחל 120 שנים טובות

ומאושרות במקום הבלונים הנפוחים האלה, (במקום בלונים נפוחים
) וכולם כולם יהיו מרוצים... הבלונים הנפוחים - ימשיכו לרצות את הכיסא מתחת לתחת שלהם... ימשיכו להם להתנפח על חשבוננו...
וחוששתני שדרושות המוווווון סיכות כדי להוציא מהם ת'אוויר...
אז - סגרנו על 120 שנים טובות? כל שנה - טובה מרעותה... ו...נפתרה הבעייה...

נֵנָה

New member
../images/Emo42.gif איזה יום נפלא לכולם ../images/Emo6.gif

רציתי לספר לכם, שאתמול היה לי יום מלא וגדוש אהבה עצמית. זה התחיל בבקר בהרצאה שהיתה לנו על "שחרור מהרגלים מזיקים" (במקום ההרצאה בספרות ושירה שנדחתה). בשבילי זה היה בעיקר חיזוקים לדברים שכבר למדתי וידעתי, וכאן קיבלתי את מלוא הלגיטימציה לרבות מדעותי... מה שהכי חשוב זה ליישם, ואיך עושים זאת? הרצאה זו עוררה בי רעיון לשיחה. למשל, מה זה אופי? האם האופי ניתן לשינוי ואיך..? מהם הרגלים מזיקים, האם אפשר להיפטר מהם וכיצד...? ומדוע זה כל כך חשוב לנו...? מהי מודעות עצמית, לקיחת אחריות על עצמנו, הבחירה, הקבלה והעיקר העיקר, אהבה עצמית, מדוע היא כל כך חשובה לנו...? הנושא מאד מעניין ומורכב ואשמח לדעת מה יש לכם לאמר על דברים אלו...

נֵנָה

New member
וכמון המשך יום האהבה העצמית ...../images/Emo8.gif

אחרי ארוחת צהריים טובה בבית, יצאנו לסרט "גאווה ודעה קדומה" בסינמה סיטי. היתה לנו כמעט הקרנה פרטית, בסה"כ 3-4 זוגות שכל אחד קיבל שורה שלמה לעצמו... הסרט לא ענה כל כך על ציפיותי, מאחר וראיתי את הסדר פעמיים בטלוויזיה, ולדעתי היא עולה על הסרט ברמתה וביופיה. בסרט היו אמנם צילומי נוף יפיפיים, אבל מעבר לזה, הרבה מהומה על לא דבר אין להשוות את השחקן ששיחק שם לקולין פירט המקסים מהסדרה בטלויזיה... השחקנית ששיחקה את אליזבט היתה בסדר, כל היתר הפגינו משחק בינוני ביותר... זו בכל אופן דעתי... אחרי הסרט גילינו את בית הקפה הנחמד והאינטימי בחלקו שנמצא ליד מסעדת Black (ליד המדרגות היורדות לקומת המסחר) ושמו: "קפה PURE" עם מבחר טעים ומיוחד של עוגות טובות, כמו שאנחנו אוהבים, ואני בחרתי כמובן בפאי תפוחים שהיה טעים להפליא, מעודן ועשוי לפי כל הכללים הצרפתיים... מאחלת לכולכם שבוע רצוף ימים מאושרים של אהבה וסיפוק עצמי
והעיקר, היו טובים לעצמכם וכך תוכלו להיות יותר טובים גם לאחרים...

אפי 7

New member
ננוש הבאת נושאים מאוד ../images/Emo211.gif

קרובים אצל האדם. קודם כל צריך לרדת לשורשן של מילים: אופי - תכונה - הרגלים - מודעות עצמית - שכל מילה טומנת בחובה חומר למחשבה שיכול להכיל ספר. אתחיל באופי: קודם כל - כמו שאמרו חז"ל - אדם ניכר בכוסו, כיסו וכעסו ויש גם תוספת בכסאו. אין אופי בלי דופי. היחליף כושי עורו ונמר חברבורותיו. אפשר לעצב את אישיותו של אדם בהשפעת הסביבה - את האופי קשה - אולם עם עבודה קשה - האופי מוטמן במעמקי הנשמה - ורק חלקיו הנעימים מוצאים לאור ותמיד זה בכדאיות של אותו אדם לא להראות את אופיו האמיתי - עד שזה הופך להרגל והרגל נעשה לטבע. גם המאורעות שקורים בחיי אנשים מעצבים מחדש את אופיו ותכונותיו והרגליו. מעניין גם הביטוי - תרצה לדעת מי האדם - תדע לפי חבריו - וזה אומר הרבה. ויש עוד המון מה לומר - תמשיכו בבקשה כי זה מאוד מעניין. ולסיום מצאתי שטיבו של אדם מעוצב על ידי מזונו - אז אם אני מטורפת למתוק - האם הטיב שלי יהיה מתוק? סתתתם יום נעים לכם ולמשפחתכם אפי

maxima

New member
ננה המון נושאים בשאלה אחת

אני נורא מצטערת שלא יכולתי לבוא להרצאה זנ נושא שאהוב עלי במיוחד. דעתי בקיצור ניתן לשנות אופי ו/או להיפטר מהרגלים מזיקים ובכלל ניתן לשנות כל דבר בנוהגינו אם באמת רוצים. אהבה עצמית חשובה מכיון שאם אדם לא יודע לאהוב את עצמו מי יוכל לאהוב אותו. כדי שיאהבו אותנו וכדני שנוכל להעניק אהבה עלינו לאהוב קודם כל את עצמינו. זה נושא גדול וענק וקשה לבטאו במספר מילים.

בת אל 7

New member
ננוש שלום,פעם אמרו "ואהבת לרעך כמוך

וזה היה תלוי מעל הלוח שבכיתתי. מתפרש מכאן..אם אנו רוצים לאהוב את הזולת, עלינו לאהוב קודם את עצמינו...ואז נגיע למצב ואהבת לרעך כמוך. חשוב לגיע למצב של איזון..אהבת עצמינו יתר המידה , מובילה לאגואיזם אהבה פחות מידי מביאה לרגשי נחיתות. באשר לאופי...אופי בסיסי קשה מאד לשנות למשל אם אדם קמצן באופיו..יתכן ויגיע למצב של חסכן אך פזרן בודאי שלא יהיה. לנתרל הרגלים מזיקים ..בעבודה מאומצת וברצון רב אפשר להגיע להשגים אולי לא במאה אחוז אך אפשר לשנות וזאת אני יודעת מנסיון אישי. אם פעם היתי כועסת על זולתי, היום שיניתי את עצמי ודרך חשיבתי, היום אני יודעת שהשני לא חיב לחשוב כמוני ולעשות כמוני..מקבלת את האדם כמו שהוא מבלי הרצון לשנותו וזה צעד מאד גדול וחשוב מאד..מונע הרבה חיכוכים.

נֵנָה

New member
ערב טוב חמודים ../images/Emo6.gif י

היה ממש מעניין לקרוא מה שכתבתם, ולמעשה רוב הדברים נכונים בעיני ואני מסכימה עם רובם, ואולי עוד אחרים יכתבו... רציתי בעצם להפנות את תשומת הלב יותר אל עצמנו. וכיצד אנחנו יכולים להיפטר מהרגלים שמזיקים לנו. מתוך עקרון שזה בהחלט ניתן לשנות את עצמנו ובכך לשפר את אייכות חיינו, הרגשיים בעיקר... ההרצאה היתה מאד מעניינת וחשוב לי להעלות בפניכם את העיקר, אבל כרגע פשוט אין לי זמן. אני מתכוננת על החומר של המקהלה ועוד מעט יוצאת לחזרה. מאחר שאני חוזרת מאוחר מאד בסביבות 23:30, אוכל לכתוב על כך רק מחר... אז להתראות מחר אחה"צ ובערב (כי בבקר יש לי שתי הרצאות מעניינות באמנות ובמוסיקה

ע ו מ ר 4

New member
שקדוד../images/Emo49.gif

....מזל טוב...והמון חיבוקים ענקיים לשקד שלך......ולך.

למעלה