בוקר טוב

Seeker68

New member
חכי רגע, לאן את רצה?

את כבר יודעת איך ואיפה לתרגל? בכל מקרה אם את צריכה עוד מידע על "מעברים קסומים", אני כאן שבת שלום

מה אתה חושב?

אולי לפעמים טוב שאנחנו מרגישים אשמים, כי אם אני אעשה משהו זוועתי ואהיה שלם עם זה איך אני יכול למנוע שפעם הבא אני לא אעשה שוב את אותה הטעות?

מה אני חושב....?

אין לי תשובה מהקבלה... אני חושב שאני לא מבין מה המטרה של הפורום הזה... מצד שני אני חושב שאתה צודק... אבל אם אנו פועלים באחריות אז לא מגיעים למצב של לעשות משהו זוועתי ואחר כך להרגיש רגשי אשמה... אם פועלים באחריות לא עושים מעשים זוועתים.

מזל שאין לך תשובות מהקבלה../images/Emo6.gif

ככה יש סיכוי שאני אבין אותך. תודה על התשובה...חומר למחשבה!

תודה!!!!

התזכורת עזרה והיתה נעימה מאד
כן, אשמח לברך. יש בתוכנו טפיל ואנו מזדהים איתו. אנו מסוגלים לאמלל לעצמנו את החיים, את היום, את התודעה.... אבל אפשר אחרת. אפשר לאהוב את עצמנו, להיכנע ליופי של עצמנו, ולעצמי האמיתי שלנו. מאחלת לנו אהבה אמיתית מבפנים

העוזרת

New member
תודה ../images/Emo24.gif

כן, גם אני רוצה! אז... תזכרו בבקשה, שבתור יצירה מקודשת של אלוהים (או של מה שיצר אתכם), אתם פשוט יפיפיים גם מבחוץ וגם מבפנים כמו שאתם
איזה כיף זה לראות את זה...

תודההה!!!!!!

כיף לחוש זאת. אחד מהמשפטים העוצמתיים ששמעתי לאחרונה היה: האם תוכלו להיכנע ליופי שלכם? זה תרגום מאנגלית לעברית. באנגלית זה מדויק יותר.

אפשר לנחש איך אומרים את זה באנגלית?

האם תוכל להיכנע ליופי שלך? Can you surrender to your Yupi? MyGrandfatherCome או כמו שאומרים בעברית... סבבה קל להיכנע ל"יופי שלך", נראה לי שיותר קשה זה להיכנע לעצמך כפי שאתה... עם היופי והכיעור, עם הטוב ועם הרע.

זה מתוך ספר, שאפשר לרכוש אותו גם באינטרנט

הנה הקישור אפשר לקבל אותו בבית הקפה שלהם, אם אתה קופץ לסאן פרנסיסקו או סאן רפאל או ברקלי, בארה"ב
אפשר לרכוש אותו ישירות במסעדה.

תודה על ההפניה

למרות שלא ראיתי שם תמונה... וגם לא הרבה מידע על הספר עצמו אגב, לא נראה לי שאי פעם אגיע לארה"ב

יש פוסטר שמבוסס על העמוד מהספר

והנה זה
בעזרת השאלה שלך גיליתי את הפוסטר הזה!

למעלה