בוקר טוב

בוקר טוב../images/Emo42.gif

האם אתם אוהבים ללכת לעבודה
האם גשם בבוקר מבאס אתכם לצאת החוצה או שלהפך
אם אתם מאחרים לעבודה למשל בגלל גשם או כל סיבה אחרת, האם מעקמים לכם פרצוף או שמבינים אתכם
אם אתם מאחרים לעבודה, האם אתם מחזירים בסוף היום את הדקות שלא הייתם בבוקר
יום ניפלא לכולם

../images/Emo9.gif

האם אתם אוהבים ללכת לעבודה
כן.
האם גשם בבוקר מבאס אתכם לצאת החוצה או שלהפך
מבאס עד שאני מגיעה למכונית
אם אתם מאחרים לעבודה למשל בגלל גשם או כל סיבה אחרת, האם מעקמים לכם פרצוף או שמבינים אתכם
בד"כ אני לא מאחרת. אם כבר אני מאחרת, אז יש לי סיבה מאוד טובה. לכן מבינים אותי.
אם אתם מאחרים לעבודה, האם אתם מחזירים בסוף היום את הדקות שלא הייתם בבוקר
בד"כ אני עובדת הרבה שעות נוספות, כך שחייבים לי שעות גם אם אני מאחרת.

../images/Emo42.gifבוקר טוב בוקר אור, אני אוהבת

לעבודה בכל מזג אויר ואני גם נהנית לחזור ממנה בסוף היום עייפה בדר"כ אך מליאת סיפוק. אני אוהבת מאוד מזג אויר סגרירי; אוהבת את הגשם הניתך ארצה, את האויר הנקי והצלול שאחריו, ואפילו את הרוח המערבלת את העלים והענפים! המראות פשוט יפים. בדר"כ אני מקדימה להגיע לעבודה כך שאם אני מאחרת זה מתקבל בתמיהה.ואין לי צורך להחזיר דקות, כי במאגר מצטברות לפעמים שעות מההקדמות.

../images/Emo24.gif

מזל שיש לי אותך כאן בפורום. אחרת הייתי חושבת שאני מדברת לעצמי
אני מאוד מקווה שנושא הפורום יעניין עוד אנשים עד כדי שישתתפו פה יותר.
.
לך ויום ניפלא וגשום

לאור חבצלות והגשם

כמה שאני מזדהה אתך! ידעתי למה מצא חן בעיני שמך. תודה על שכתבת ותארת מה את עושה בעבודה. אני פשוט יכולה לדמיין הכל. נפלא לפנות לאחת כמוך לבקשת עזרה בספריה.

ערב נעים,

**האם אתם אוהבים ללכת לעבודה? לא **האם גשם בבוקר מבאס אתכם לצאת החוצה או שלהפך? בטח שגשם לא עושה כייף, בכלל לא, ממש לא, אבל ממש ממש לא **אם אתם מאחרים לעבודה למשל בגלל גשם או כל סיבה אחרת, האם מעקמים לכם פרצוף או שמבינים אתכם? "מבינים"?? מה זו המילה הזו בכלל? **אם אתם מאחרים לעבודה, האם אתם מחזירים בסוף היום את הדקות שלא הייתם בבוקר? פחחחחחחח

../images/Emo9.gif

האם אתם אוהבים ללכת לעבודה? מאוד. האם גשם בבוקר מבאס אתכם לצאת החוצה או שלהפך? לא. רגיל. אם אתם מאחרים לעבודה למשל בגלל גשם או כל סיבה אחרת, האם מעקמים לכם פרצוף או שמבינים אתכם? לא מדברים. אם אתם מאחרים לעבודה, האם אתם מחזירים בסוף היום את הדקות שלא הייתם בבוקר? תמיד. פי 4. יום ניפלא לכולם

עוד סקר :)

האם אתם אוהבים ללכת לעבודה? ** בגדול כן, אבל לאחרונה קצת צריכה חופש. אם היתה לי אפשרות לקום מתי שבא לי בלי שעה מוגדרת, לא היתה לי שום בעיה ללכת כל יום לעבודה.. האם גשם בבוקר מבאס אתכם לצאת החוצה או שלהפך ** אם זה תחבורה ציבורית באסה, אם זה ברכב לא מפריע לי..אפילו נחמד כל עוד אין שיבושים נוראיים בתנועה אם אתם מאחרים לעבודה למשל בגלל גשם או כל סיבה אחרת, האם מעקמים לכם פרצוף או שמבינים אתכם **אני לא חושבת שהיה יום בכמה שנים האחרונות שבו לא איחרתי :) בנושא הזה החליטו להניח לי.. אם אתם מאחרים לעבודה, האם אתם מחזירים בסוף היום את הדקות שלא הייתם בבוקר? **אני לא הולכת הביתה עד שהכל סגור מבחינתי, ובד"כ נשארת אחרי הזמן, זו הסיבה העיקרית שלא באים אליי בטענות, כי הם יודעים שהעבודה מתבצעת במלואה...

למעלה