בוקר טוב ציפורים :)

Aronsona

New member
בוקר טוב לכל החברים

ראשי ככולי כבר ביום העצמאות.
אז מה שלום הבוקר?
לצערי אני לא במצב של להעלות או לשמוע שירים כרגע.

הייי אביעד, אני קופצת רגע בין לבין

אז ככה,
מאחר והאיש שלי עם יד אחת בגבס, אני נאלצת בעצם לשמש לו כעזר וכיד ימינו תרתי משמע, וזה אומר לעזור לו לעשות כל מיני דברים כמו להוריד חולצה או ללבוש חולצה וכו'. כמו כן, הוא היה אחראי על קיצוץ הסלט בבית ועכשיו אני צריכה לעשות הכל

אז בין רחיצת הכלים והסירים של אתמול, הכנת סלט חדש לערב והכנת מרק השעועית עם הבשר, בין לבין הייתי צריכה גם לספר אותו במכונת הגילוח החשמלית ולעשות לו גלח על כל הראש. ככה הוא אוהב והוא לא מוכן להישאר היום עם שתי שערות וחצי על הקרחת. צריך לגלח הכל. אז בקיצור, גם גילחתי לו את הראש וגם עזרתי לו להתקלח. וכל זאת בין בישול אחד למשנהו.
אז אני מנצלת רגע אחד שהוא לא מבקש את עזרתי ובאה לפה לראות שכולכם בסדר ולא נרדמתם בסלון

על יום העצמאות אני לא מדברת. אני רוצה קודם כל לעבור את השישי שבת בשלום, אחר כך נדבר

אז שיהיה לך המשך יום נעים,
ותיקח הכל בקלות

Aronsona

New member
תודה יחפונת. מחזיק לך אצבעות שיעבור מהר

עד מתי הגבס?

הדסהש1

New member
חודש אייר בפתח שיהיו רק בשורות טובות.

לא ראיתי את נמשחק אין לי עצבים .המתח מחסל אותי.
חבל שמכבי הפסידה.השאלה את מי אני אוהבת.:
דבר ראשון את כל השבט שלי ובפרט הנכדים.

בוקר טוב הדסה

אכן, ערב קשה עבר על כוחותינו, בעיקר על מכבי ת"א בכדורסל, אבל אני אופטימית לגבי יום שישי. יהיה בסדר. מכבי קבוצה לא יציבה כל כך ובכל זאת אני לא יכולה להתנתק ממנה. נחזיק לה אצבעות מחר

כמובן שבשלב זה של חיינו, כל האהבה הגדולה שבתוכנו מתנקזת, אפשר לומר, כמעט למקום אחד וזה לנכדים כמובן, לילדים ולמשפחה.
שמעתי שחודש אייר הוא חודש טוב.

http://www.youtube.com/watch?v=L9EKqQWPjyo

בוקר תכלחל,כתום ונעים:)

תתחדשי על הצבע התכלחל ועל הצטרפותך למשפ` האצולה הבריטית;) כבר כשחששת שתדברי כאן רק עם עצמך,היה ברור לי שאוטוטו יהיה לך `דם כחול`;) ברכות גם על ההסמקה של אביעד:)ברכות לשובו של בנך לארץ המובטחת ושיהיה יום כתום ונפלא לכולם:)

חחחחח,מזה קלות ונצורות?!חחח

עד כמה שידוע לי המייל אותו מייל אבל נכנסת לקבל הודעות רק מהנייד. ilanas5 וההמשך...

למעלה