בוקר טוב למועדון המנגליסטים

שי99

New member
../images/Emo122.gifמה, כבר בוקר../images/Emo35.gif

הילדים שלי פתחו את הגן ב-7:00. יובל היה ער (לחלוטין!) כל הלילה חוץ משעה אחת בין 3:00 ל-4:00. הבעל עבד, כך שלא היה עם מי להתחלק. אני ה-ר-ו-ס-ה
. הילד שמח כרגיל. מיקה בודקת גבולות חבל"ז
. אם הייתי רואה ילד של מישהו אחר מתנהג ככה, הייתי מצקצקת בלשוני
. איזה יאוש
. לא יכולתי לחכות להפטר מהם הבוקר
. איזה אמא איומה. מזל שלא עניתי בשרשור של הכמיהה לילדים... כי הלילה שיניתי את דעתי
בוקר נפלא לכל מי שקרא את קיטורי עד פה... וגם למי שלא
שי

ליהיS

New member
ראיתם את הפרסומת בצד של טלטלים?

מישהו יודע למה אי אפשר להיכנס ל"צור קשר"? שרוןןןןןן? האם את מתכננת לנו אולי עוד סדנה של ציור על עוגות? או פיסול בעוגו? מישהו יודע אם יש סדנאות כאלו באיזור השרון?

שרון123

New member
בוקר טוב../images/Emo42.gif

את שתי הסדנאות האלה כבר עשיתי, וגם סדנה של בצק שוקולד, כך שאני לא אארגן עוד אחת. את טלטלים אני לא מכירה. אני עשיתי את סדנת הציור אצל פנינה המקורית, ואת סדנאות הפיסול ובצק שוקולד, אצל טלכצית, שתיהן מומלצות בחום. בכל מיקרה ליהי, אם תירצי עזרה, אני אעזור לך בשימחה

אצלי בבית מתוכננות סדנאות(קרוב אליך

היום או מחר אדבר עם טל (מטלטלים) וכנראה בתקופה הקרובה יערכו אצלי סדנאות של טלטלים (ציור על עוגות, פיסול בעוגות, עוגיות מקושטות ופיסול מתקדם). המיקום-איזור השרון הכי קרוב לפ"ת. אם מעניין אותך, שלחי לי מסר. התאריכים, כאמור, כנראה יסגרו מחר.

מיכל @

New member
בוקר טוב../images/Emo42.gif

לא הספקתי עוד לעבור על סוף השבוע אז איתכם הסליחה על הבלאגן... מיכל, טוב לראות אותך כאן |אייקון משחרר אנחת רווחה|
מה עם סיפורים? מפורטים! עלינו עבר חג נעים.
גם אנחנו עשינו בסוף על האש כמו כל עם ישראל, אבל לא בפארק הירקון.
איזה כיף שיום רביעי היום!
אני הולכת עם עומר לרופאה. הוא משתעל. כבר הרבה זמן שלא היה לנו משהו.

בוקר טוב - ../images/Emo166.gif

דורית אצלינו לאחרונה דנה קמה בבכי מתפנק (היא עוד לא הבינה שאין לי שום כוונה להתייחס) ואחרי מספר דקות באה אלי למיטה עומר ישן שנת ישרים עד שאני מעירה אותו והוא מתעורר כולו חיוכים ונופת צופים שי אל תרגישי רע מותר לאהוב אותם אבל גם לרצות לבד - נכון? (שרית שחפשת חיזוקים כי גם לי יש בקרים כאלה) יום טוב לכולם מיכל ברוכה השבה

שי99

New member
שריתוש!תודה מותק ../images/Emo25.gif

חוצמזה, לא שכחתי אותך. היום אני אקבל את הטלפון שלו. מקוה שלא מאוחר לך מדי. שי

בוקר טוב../images/Emo46.gif

כן, ככה נראתי הבוקר לאחר לילה חסר שינה. שי קדח כל הלילה והרגיש רע כך שאת הלילה בילינו בחברת נרות אקמולי ובוב הבנאי. לגבי ההתעוררות: במצב נורמלי, כשהם לא חולים, אורי מתעוררת ראשונה היא הולכת לחדר של שי דופקת בדלת ומלטפת אותו עד שהוא מתעורר. אם שי מתעורר לפניה הוא משחק במיטה עד שאני ניגשת אליו. טוב, חייבת לרוץ. יש לנו תור לרופא. שיהיה יום טוב.

נעמיא

New member
בוקר טוב.../images/Emo42.gif

היה כייף!!!! טיול אופניים לשלולית לפני ה
-אנשים אכלו כבר ב 11:00.... ואחרי זה כמובן המון בשר!!!!!!-היה ממש כייף. דורית!-אופיר בדר"כ תמיד קם עם בכי,ככה זה אצלו.ועדי-לפעמים.-לא מתרגשת,נותנת לו להתעורר,מתייחסת רגיל. שי!-
זה נורמאלי לחלוטין,אני בדר"כ מחכה שירדמו כבר בלילה,כי אני בבוקר זאת שבורחת
מיכל! הייתי בטוחה שהקובץ יהיה תמונה של הזוג הנופש
נירית!!!!-השמיעי קול,הכל בסדר שם????שמעתי שהיה מפוצץ באיזורכם אתמול
יום נעים תמי!-תרגישו טוב.

michal66

New member
הי נעמי, תמונות יגיעו בהמשך....יש

לי בעייה עם התוכנה בבית ורק בעבודה אוכל לעשות זאת. כך שזה יחכה ליום שבת. ותמונות של הזוג הנופש לא ממש יש, אולי אחת או שתיים, פחדנו שיברחו לנו עם המצלמה ולכן לא ממש נתנו לאנשים לצלם אותנו יחד. מבטיחה תמונות נוף ורחובות מקסימים ואולי כמה תמונות שלי...

tzof

New member
בוקר אור../images/Emo28.gif

לא זזתי מהבית כל החג. הבעל היה על תקן הבליין עם גיא, ואני והבנות סטלבט בחצר ובבית. מצאתי פתאום פעוטון חדש, 5 ילדים בני אותו גיל, פנוי ממחר אם ארצה, גננת שעושה רושם מאד נעים. קצת תוהה אם זה לא יהיה קטן לבנות בגיל שנתיים-שלוש. יש דעות? ואיך עושים את המעבר מפה לשם... בכולופן, גם ארנון גם אני די נוטים לשם. גמיש נעים ולא המוני להחריד. שי, נדבקתי וירטואלית בוירוס המגעיל שביקר אתכם. בררר............ מזל שהוא קצר. יום טוב לכולן.

צוף אני חושבת ש5 ילדים + מיקה ויולי

זה ממש מספיק בגיל 2-3 זה נפלא לקבל יחס אישי חום ואהבה יהיה להן מספיק זמן להיות אחת בין 35 ילדים בגני העירייה אני היתי הולכת על מקום אינטימי אם היתה לי האפשרות לגבי המעבר זה יהיה קשה - כמו כל קליטה בימים הראשונים אמא נשארת ולטא לאט מרפה ההסתגלות אמורה לקחת בערך 10 ימים ואחרק כך יהיה להן כיף בהצלחה

tzof

New member
3 + מיקה ויולי...

בעניין הקליטה, הן כעת אצל מישהי עם עוד ילדה. כל יום עד אחת. נראה לי מוזר יום אחריה להתחיל ללכת למקום חדש... אבל ברור שזו הדרך, אין ברירה.

למעלה