בוקר טוב לכולם!

בוקר טוב רינתי וכולם

http://www.youtube.com/watch?v=SbyAZQ45uww

רינתי77

Active member
חג שמח, יחפה!

עוד לפני שפתחתי את הקישור, ידעתי שזה יהיה השיר הזה!

Aronsona

New member
אז עכשיו ספרי לי מה דעתך.

לא התעמקתי באשכול המגפיים הזה.
הם יפות או לא?
מפריע למישהו שגם זונה לובשת אותם?

תשמע

לי לא מפריע שום דבר.
נזם פשוט ציינה שהיא קנתה מגפיים יפים והשוויצה איתם עד הרגע שהיא ראתה אותם על איזו נערת רחוב. נראה לי שהיא קצת התבאסה מזה ורינתי הסבירה לה שזה סגנון מגפיים שאהוב על היצאניות. זה כל הסיפור. אני אישית חושבת שהם מתאימים לנזם ולא צריך להפריע לה שגם זונות הולכות איתם. אני אישית לא הייתי קונה כאלה מגפיים, אבל מצד שני גם אין לי כאלה רגליים ארוכות כמו של נזם, ככה שהכל זה עניין יחסי ושאלה של טעם אישי

Aronsona

New member
בוקר טוב חברים וחג שמח.

מתכוננים למימונה. איזה כיף.

סתם מתוך סקרנות

אצל מי אתה מתארח במימונה?
לי יש גיסה מרוקאית אסלית אבל היא גרה בשדרות וזה קצת רחוק לנו בשביל התענוג של המימונה.

Aronsona

New member
יש לנו המון חברים ביבנה שעושים את המימונה

ואנחנו מבקרים אצל כמה מהם.

צהריים טובים?

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4362396,00.html

חברים לא להתייאש. אנחנו עם סגולה. אנחנו אור לגויים. אנחנו גם נדאג לבני דודינו שלא יהרגו אחד את השני. כי מציון תצא תורה

ומחר כולנו נעשה תרבחו ותסעדו
ונקנח למחרת עם 'על האש'
ויהיה שמח

בינתיים, שיהיה לנו ערב חג נפלא

עוד אני מדברת

ואני מקבלת טלפון מחברה שלי: האיש הזה הוא דוד שלה. עכשיו הוא בניתוח. פשוט אכזריות לשמה

צהריים טובים

אוטוטו נגמרת החופשה, ממש מיני חופש גדול. כמובן שאת כל המטלות אני שומר ליום האחרון (שנים ניסיתי להתגבר על התכונה הזאת, אך ללא הצלחה).
אחר כך יש שלושה חודשים של עבודה אינטנסיבית ואז שוב פעם חופש באדיבות משרד החינוך.
שיהיה לכולם המשך יום נפלא וחג שמח.
www.youtube.com/watch?v=XO2l7qtyyBw

אני מלמד בבי"ס יסודי

אני לא מחנך כיתה, למרות שכל מורה שנכנס לכיתה הוא סוג של מחנך במיוחד בגילאים הללו. אני מלמד מדעים ומתמטיקה ובנוסף
התחלתי פרויקט של גינון בבי"ס. עבודה לא קלה וגם המשכורת לא משהו אך מספקת. :)

www.youtube.com/watch?v=coVlUhNBDtk

ללמד ילדים זה דבר מאוד מספק

אני מכירה את זה היטב דרך הבן שלי שהוא מורה למשחקי חשיבה דרך 'אשכולות חשיבה' והוא מלמד בבית ספר עממי ונהנה כל רגע ממה שהוא עושה וגם מקבל משכורת על זה:) משכורת לא בשמיים, אבל העיקר שהוא חוזר הביתה מאושר ושמח בחלקו.
ובקטע נוסטלגי אני יכולה לספר שהתקופה הכי יפה בחיי היתה התקופה שבה הייתי מורה מחליפה בבית הספר היסודי של הילדים שלי, ובתקופה הזאת פרחתי כמו שלא פרחתי בחיי. הילדים אהבו אותי ואני אהבתי אותם, והמורות כולן אהבו אותי והשתתפתי בהצגות של בית הספר. פשוט תקופה נהדרת. את האידיליה הזאת קטעה העובדה שעזבנו את העיר והלכנו לקיבוץ

למעלה