בוקר טוב יום שני

פולי44

New member
הי צהוב

ברוך השב הביתה, מבינה אותך שרוצה שכבר יתיישב במקום אחד, אבל כל אחד והקצב שלו...

colibri

New member
קופסה של כדורים

זה בדיוק העניין... הוא עגול, לכן יש לו רק קיר אחד
מרגש, המפגש עם הגדול!
תהנו תהנו!

נו , צהוב , חיבקת כבר ../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif

וגילאי ה-28-29-30 הם הם ה-20 החדש... אז למה לו למהר ולהתיישב ?

אםפי7

New member
היי צהוב עצה בעניני נדודים של הבן

הגדול, אבי ז"ל היה אומר להפסיק לנדוד אפשר לזרות מלח על הזנב או למצוא בן/בת זוג. תנסי את המלח לא ילך תעברי לאגף השידוכים.

../images/Emo171.gifברכות לנסיכה הקטנה ../images/Emo77.gif../images/Emo213.gif

רוב אושר בריאות והרבה הרבה שמחה ואהבה!!!!!!!!!!!!!

אםפי7

New member
ברכות לנסיכה של קוליברי, גיל מצוות

שלב מיוחד ומחייב בחיים. הרבה מזל טוב, ורוב נחת , וכל הברכות.

קוליברי , המון ברכות לכם ../images/Emo39.gif../images/Emo39.gif

גם לנסיכה המצטיינת
וגם לקטנה , שאתמול התבגרה רשמית
והכינוי שלה יהפוך להיות נערה
המון המון אושר...

colibri

New member
תודה על האיחולים ../images/Emo24.gif

נערה?.. אולי... אני צריכה להתחיל להתרגל לזה, כנראה...

באמת שלא ראיתי מה כתבת לאדמונית

ובאמת, אין עליה. מזל טוב לבת המצווה. במיוחד אצלכם זה לא ענין של מה בכך... חושבת עלייך המון איך את מסתדרת שם בין המיטות במסדרונות. והזנבות שלנו - מתארכים כמו האף של פינוקיו. מה זה פילבוקס????

colibri

New member
תראי למעלה, צירפתי תמונת אילוסטרציה

זכיתי בכמה דקות חופשיות - הסטודנטים שלי עושים משובי הוראה לסמסטר הראשון... חוזרת אליהם. (בין המיטות במסדרונות - את מתכוונת בעבודה או בבית?
)

יומטוב5

New member
בוקר טוב

רפואה שלמה לכל החולים ותייכף סוף שבוע כמו שכתבה פנה היקרה ויום הולדת שמח לקטנה של קולברי וסליחה אם אני לא זוכרת את כולם אני לא ממש כאן עייפה כל הזמן ולא מספיקה את כל מה שאני רוצה אוףףף... היום הבן הקטן שלי חוגג 12 ( קולברי כמו הבת שלך) אבל עדין נראה לי תינוק ולא מתבגר אבל לא מפסיק לדבר ולהסביר וחושב את עצמו הכי גדול וביום חמישי חוזר הטייל "עובד מחו"ל" למרות שרק שנה מהשיחרור מקווה שהבין שלא זאת הדרך ואין כסף קל יום טוב לכולן

פולי44

New member
יומטב יקרה

מזל טוב לבן הצעיר החוגג 12, בריאות, הצלחה נחת ואושר!

colibri

New member
מזל טוב ליומולדת, יומטוב! ../images/Emo213.gif

ובטח, גם לי ה"נערה" עדיין נראית לפעמים כמו תינוקת... אפילו שבנות מתבגרות יותר מהר מבנים... ככה זה עם הקטנים. רק נחת!

יומטוב , יום הולדת שמח לבן ה-12 שלך

תתנחמי שהוא רק בן 12 ומתנהג בהתאם לגילו... אני יכולה בשקט להעתיק את השורות שלך ("אבל עדין נראה לי תינוק ולא מתבגר אבל לא מפסיק לדבר ולהסביר וחושב את עצמו הכי גדול") לבן ה-19 שלי (שעדיין מכונה בפי "אפרוח") וזה יתאים בול... (ומישהו עוד חשב שהוא יכול להתאים ולשמש כמפקד...מזל שהוא מודע לחסרונות שלו...) ואם כבר מדברים על התאמה לפיקוד , אני מציעה שאותם המבחנים וההערכות שקובעים את ההתאמה הזו ייתאמצו עוד טיפה וישתכללו כך שהם גם יְלַמְּדוּ באיזה גיל הכישורים הללו יבואו לידי ביטוי , ואז גם גיל הגיוס יישתנה בהתאמה או לפחות היציאה מ"כים "כוכבים" , אמצע או סוף ...
. הגזמתי

למעלה