בוקר טוב יום ב'

גם אני פה!!!

הרגע הגעתי (תנחשו מאיפה...צריכים כבר להכיר אותי פה). מה זה אף אחד פה לא עושה ספורט על הבוקר??? בעיקרון, היה צריך להיות לי יום כיף עם חברה, חברה מיוחדת - לא סתם חברה. מישהי שהכרתי פה והפכנו לחברות סוד, והיינו אמורות להיפגש היום לארוחת בוקר ואחר כך.... החלטנו ללכת לחנות סקס להעשרת הידע הכללי שלנו
להפתיע בבית בערב עם איזה צעצוע חדש
אבל לצערי, היא לא יכלה, ואני דואגת לה,תכף אתקשר אליה, מקווה שייצא לנו יום אחר..בעצם לא מקווה, בטוחה. אז תצטרכו לסבול אותי פה, אין לכם ברירה
יום נהדר לכולכם!!!

חחההה מצחיקה

אנחנו עושים ספורט- מעדיפה לעשות בלילה ולא בבוקר האנרגיות שלי לא כ"כ טובים בבוקר ואני גם חולנית קצת ביומיים אחרונים טוב שנהנת..

s e l e n e

New member
גם אני רוצה לבוא!

גם קבעתי עם חברה ללכת לחנות ההיא , אבל היא כבר דפקה לי ברז כמה פעמים. חוץ מזה ששכחתי שאני ברוגז איתך!

חחח חמודה,

למה ברוגז? כבר השלמנו לא? את תריבי עם ברזליקו לא איתי הבנת??? אז אם את רוצה גם לבוא, אנחנו גם נקבע...מה הבעיה. אני פשוט חייבת כבר לעשות את זה. שנים שאני חולמת להיכנס לחנות כזו, בלי להסמיק ולהתעלף. אז עם חברה זה אחלה, נראה לי. ירוצו קטעים שחבל"ז!!!!! תראי איך שירילי גם תקפוץ תכף תצעק גמני גמני!! חחח, בסוף, המפגש בנות שבוטל? יעבור לחנות סקסטייל..... אין מקום יותר מתאים למפגש בנות הפורום הזה!!!

גמני גמני../images/Emo24.gifחחחחחחחחחח

אבל אני יכולה לעשות לכן סיור מאורגן בחנות כזו.. מיטב צעצועיה אצלי במגירה..

שירילי....?? וואלה??? לא נכון!!!

רוצה שעור פרטי.....פליזזזזזזזזזזזזזזזזזזזז בבית קפה את מוציאה מזוודה ומדגימה לי......חחח מתי קפה יאללה!!!

ל י א ן69

New member
../images/Emo88.gif

חחח אתמול יצא לי להיות בחנות כזאת,בפעם הראשונה. עם חברה, היו אנשים בחנות והמוכר היה עסוק ואז ראיתי דילדו דו כיווני או איך שקוראים לזה בגודל שבחיים שלי לא ראיתי אולי ראש של תינוק זה העובי וארוך הייתי
תפסתי צחוק ויצאתי משם. עד עכשיו אני תוהה איך אפשר להנות מכזה דבר
שירילי אני מצטרפת לבנות מישהי פה חייבת לתת הסברים והדגמות

enigomontoya

New member
כשחושבים על זה ...

ומה תקנו בחנות? כן יקירתי, אביזרים שיחליפו אותנו. האמת, היה לי בוקר לא מדהים ועכשיו זה לא ממש הוסיף

אוי חמוד מה קרה??

ספר לנו בשביל זה אנחנו פה. מהמרת על זה שלא קיבלת מציצה הבוקר....צודקת?
מה קרה,הויברטור שלה החליף אותך? חחח יאללה תן חיוך, רק רציתי להצחיק אותך קצת

enigomontoya

New member
cant tell

ולגבי מציצה, תזכירי לי בבקשה מה זה ? זאת שיושנת לידי יודעת לבקש כל לילה מסאז' אבל כשצריכה לתת מעצמה היא נהיית עייפה

s e l e n e

New member
מה פתאום, עכשיו את חייבת לי

ולא הולכים לסקסטייל, הולכים לסיסטרס! אני בעד!! שם מקבלים נשים בברכה, מסבירים ונותנים לגעת (ואולי יש גם הדגמות?) שירי לי, מקסימום נארגן לנו צ'ט סגור שתוכלי להסביר, כי אני ממש בורה בנושא.

יקירותיי..חזרתי רק עכשיו

אני מוכנה להסביר ולהביא את הצעצועים הפרטיים שלי לאן שתרצו.. רק בואו נקבע כי בשבוע הבא אני מתעופפת לי ל.... (יש שם הרבה הרבה חנויות חדישות בנושא..,אז אולי כשאחזור..)

Z נשואה 45

New member
../images/Emo180.gif../images/Emo42.gif בוקר טוב ../images/Emo42.gif../images/Emo180.gif

בשעה כזו זה נחשב
מצטערת על האיחור רק קמתי
שיהייה המשך יום מוצלח יפייפהה ומתוק כדבש
אין מאושרת בנשים יותר ממני סגרתי את ה 40 קילו למי שיודע

למעלה