בוקר טוב,בוקר טוב, גם לפיל וגם לדב

little s

New member
בוקר טוב,בוקר טוב, גם לפיל וגם לדב

או כמו שאמרו אצלנו בצבא - היי היי היום יום ה'!!!!!

בוקר אור../images/Emo42.gif

אני לא ממש פה... מתאמצת לשבת על ה
ים והיום התחיל ב"לא בא לי"... יש רעיונות לאוכל לשבת לזוג הורים + שלושה ילדים (שאוכלים הכל), ב
שלאמא ממש אין זמן עכשיו לבלות שעות במטבח
יום נעים וסופ"ש מאושר לכולם

גליתrt

New member
../images/Emo42.gifבוקר טוב!!../images/Emo42.gif

וואו, חם לי!!!
מעצם המחשבה של 'טונות' הדברים שיש לי לעשות היום...:
להמשיך עם עבודות סוף השנה בגן שלי...
להתקשר לבטל חצי-קייטנה לצ'וצ'...
להכין את השי לגננות בגן של הצ'וצ' ולכתוב מכתבי פרידה...(אני ב'ועד' והמסיבה מחר בבוקר...)
לסדר ולנקות את הבית.
לקחת את הצ'וצ' להסתפר... ו-
להתגעגע ל'חצי'.... 'אביבשלמתןו2', אני לא מבינה דבר וחצי דבר בבישולים.... (אגב, תוך כדי שאני כותבת קיבלתי טלפון מהמתנ"ס אצלינו וכבר עשיתי
על 'ביטול חצי קייטנה לצ'וצ'....
) על-כן, לא אוכל לעזור... מה גם שאני שונאת מטבח וכל הנלווה אליו. שיעבור לך הסופ"ש בקלות... והמשך יום נעים
ג
ית

little s

New member
המלצות לבישולים...

כמו שאמרו קודמותי המנוסות- עוף זה הכי קל כדורי בשר ברוטב עגבניות MEATLOAF (בשר טחון, פירורי לחם, קטשופ, חרדל, תבלינים, שמן, ביצה - לשים בתבנית אינגליש קייק חד פעמית ולאפות - זה בעצם קציצה ללא טיגון) פתיתים עם אפונה ובצל מטוגן עוגת שוקולד הכי מהירה בעולם בהצלחה..

סיר ממולאים

בוקר טוב חמודה.יש לי רעיונות בשבילך בישול לסוף שבוע.אז ככה קחי בחשבון שזה בא מבית מרוקאי.1.סיר עם ממולאים פלפל קישוא תפוח אדמה עגבנייה וחציל למלא עם בשר טחון ותבלינים.זה פצצה של תבשיל ואם מאוד בא לך תוסיפי מנת אורז לבן.ילקקו אצבעות.2.חמין עם המון המון קטניות-חיטה.אורז.גריסים.שעועית.תפוחי אדמה.אני הייתי מוותרת על הבשר...3.פלפלים ממולאים באורז עם מיץ עגבניות אפשר עגבנייה טרייה מגורדת ובצל מטוגן ברוטב ותבלינים.מקווה שעזרתי.שתהיה שבת שלום

אמאבולי

New member
מה זו ההשכמה הזאת???

little s - הכל בסדר? למה את לא ישנה, או לפחות מתחילה רק להתעורר בכאלה שעות? הבנות שלי לשמחתי בד"כ אוהבות לישון... אז כמעט ולא קורה שקמים לפני שבע
באמת כיף שהגיע כבר סופהשבוע! יש לנו כ"כ הרבה תוכניות החל מהערב ועד מוצ"ש! אביבשלמתןו2 -מה הכיוון? יש לי מלא בישולים מהירים, האמת שבד"כ אני מכינה דברים מהירים ופשוטים להכנה- מה בא לכם? חלבי? בשרי? ארוחת שבת או נישנושים כיפיים?
שיהיה יום נעים לכולן ולכולם!

מחפשת בעיקר את ארוחות הצהריים

כלומר - בשרי. היות וממילא בערב אקפוץ לקניות - אין מגבלת מה יש ומה אין בבית. חוצמזה ובכלל - מתה על בישולים מהירים וטעימים מכל התחומים. תודה

אמאבולי

New member
יש מלא- אינלי מושג מה הטעם שלכם:

עוף בתנור במגוון תיבולים- 10 דק' הכנה מקסימום ושעה בתנור:
עם ריבת משמשים, רוטב איטלקי לסלט של אסם, ואבקת מרק בצל.
עם דבש, שום ורוטב צ'ילי
עם עגבניות, פטריות, בצל- וכל מה שאת מוצאת בבית, קצת שמן זית, מלח, פלפל
עם תפו"א ובטטה (לא נראה לי שזו העונה, אפשר גם בלי) עם שמן זית,מלח פלפל במקום העוף אפשר להכניס לתבנית עם הירקות- קבב/ נקניקיות/ שניצל עוף טוב למי שאוהב. אצלנו הולך חזק ירקות מאודים (בצל, שום, גזר, קישוא, גמבה, פטריות, נבטים, כרוב- מה שיש) חתיכות חזה עוף מטוגנות עם הירקות, מתובל ברוטב סויה, קצת סוכר חום וקצת פלפל, ומעורבב עם נודלס מכל סוג שהוא או סתם פסטה. לוקח קצת זמן להכין, אבל מנה אחת מכילה את כל אבות המזון, טעים גם לילדים ונשמר במקרר גם כמה ימים. תמיד אפשר להכין חמין/צ'ולנט (תלוי מאיזו עדה אתם
) בעשר דקות, ולהכניס פנימה כל מה שבא- תפו"א, בטטה, בצל, קטניות מכל הסוגים- חומוס, שעועית, חיטה, גריסים, בשר בקר/ עוף - ובמנה אחת לקבל גם תוספת פחמימה וגם ירק. רוצה עוד?

תודה../images/Emo140.gifכרגע מסתמן...

שאבחר מאוחר יותר בין שתי אפשרויות: הראשונה - איזהשהו עוף בתנור (קלות ההכנה קורצת לי). השנייה - משהו מבקר טחון (כנראה קציצות ברוטב לילדים ובשבילנו - ממולאים או קציצות עם טחינה וצנוברים או חומוס עם בשר או ספגטי עם בשר). לשבת - או האפשרות השנייה מהאפשרויות למחר או דג בקלה בפירורי לחם ומטוגן. בינתיים - כל רעיון נוסף יתקבל בברכה

little s

New member
אני תמיד קמה מוקדם, לצערי...

והיום עוד הייתי צריכה להיות לפני 8 בחיפה לפגישה, הורדתי בגן 2 ילדים עם קורי שינה... את הילדים אני צריכה להעיר באמצע השבוע, בשבת הם קמים בשש וחצי... לפי חברה אחת שלי, עוד שנה למנייק-והם יעסיקו אחד את השני בבוקר...

מירי77

New member
צריכה עזרה דחוף!!!

שלום... שמי מירי סטודנטית שנה ג' במדעי ההתנהגות וכחלק מסיום הפרוייקט אני זקוקה נואשות לזוגות בהם הגבר משרת בצבא הקבע והאישה באזרחות. אני צריכה שתמלאו שאלונים אנונימים שלא יעשה בהם שימוש מחוץ לפרוייקט שלי. אני יכולה לשלוח את השאלונים למייל שלך אשמח לעזרה ואם את מכירה עוד אנשים שיכולים לעזור אשמח לתגובות תודה רבה מירי [email protected]

למעלה