בוקר טוב אנשים יקרים !!!

Z o A n I

New member
בוקר טוב אנשים יקרים !!!

היום הוא יום של השלמה, אני מודה על היום הנפלא הזה !! נס ילווה נס ופלאים ימשיכו להופיע בדרכי. אמן !!!!

liza26

New member
בוקר טוב ../images/Emo204.gif תודות ליום ב'

תודה על הערב והשיחה החשובה עם הבעל תודה על הילדה הנפלאה שלי תודה לאמא שעוזרת ותומכת תודה על האושר והשמחה תודה על שלוות הנפש

ליאת 888

New member
יום נפלא ../images/Emo24.gif

תודה על השמש שהאירה הבוקר תודה על המזגן שמציל את חיי תודה על השיחות שהיו לי הבוקר תודה לילדי על החיבוק והנשיקה תודה לבעלי על האושר תודה למים הזורמים בברז תודה לזבוב שמסתובב סביב ומשאיר אותי ערה תודה לכולכם על הפורום הנפלא חיבוק לכולם וגם נשיקה

מרי לי

New member
תודה על יום שני

אתמול הסתמכתי על האינטואיצה שלי, והיום קיבלתי עזרה במה שלא ידעתי לעשות - בזכות העובדה שהסתמכתי על הרגש היום עשיתי עבודת נמלים אבל נהנית מכל רגע תודה על זה תודה למנהל המכללה שבא לעזור לי והיה הראשון שהבין את הראש שלי בקשר לשיר - ידעתי שאני לא סתם מחזיקה ממנו
תודה לחברה טוב שהצחיקה אותי היום עד דמעות תודה על מזכירה של המכללה שתמיד גורמת לי להרגיש בבית והיא הדמות האימהית שלי במכללה ובחיפה
תודה על מורים מקסימים שאני לא מוכנה לוותר על אף אחד מהם. תודה על הכוח שמתחיל להתחדש והמוטיבציהשמתחילה לעלות חזרה ולהתעלות מעל הפחדים שלי - שאגב הצלחתי היום להוציא לגמרי מהראש

תודה

תודה לבורא עולם על כל השפע המצוי בחיי. על האמא והאבא שלי ואחותי שקיבלה היום טבעת אירוסין, על החברים הנפלאים שלי, על הבת זוג המסורה שלי, על שתי הסבתות והסבא שיבדלו לחיים ארוכים וטובים, ועל הסבא הנפלא שהיה והלך. תודה על העבודה שלי שגורמת לי סיפוק והנאה, מאפשרת לי לעזור לאחרים וגם לקבל תמורה כספית. תודה על הכסף שיש לי בחיים שמאפשר לי לחיות בכיף ובשפע מספק את כל צרכי וגם לתת לאחרים. תודה על האהבה, על השמחה על השלווה וההנאות הקטנות. תודה על הפורום הזה ועל כל המותרות הנפלאות שהעידן הטכנולוגי מאפשר לנו. תודה על כדור הארץ הנפלא הזה שמאפשר לנו לחיות עליו, לטעום מנפלאותיו, ולהתפתח אישית ורוחנית. מי יתן ונשכיל לשמור עליו ועל השפע שהוא מעניק לנו ללא תמורה. תודה על הרגע הנפלא הזה.

MAGIC39

New member
גם לי יש תודה.

תודה ללקוחות שנתנו בי אמון ובאו לקבל טיפול היום ובסבר פנים יפות אמרו תודה ובמיטב כספם שילמו בעד הטיפול... ובכלל תודה לעסק הקטן שלי שקיים עבורי ועבור לקוחותיי ועבור משפחתי ועבור כל אחד שזה משרת אותו בין אם הוא מטופל ובין אם לאו... לעת ליל אברך ואודה למי שאחראי לכוחותי וליכולות הטיפול שלי בלקוחותיי......

למעלה