בוקר בוקר, נו קומו כבר!!!
|רמקול

shmupie

New member
בווקר טוב!

אנחנו ברמבם עושים סקנד אופיניון לפני ניתוח שקדים כפתורים לקטני. אצלנו שמחה וששון יש לנו בעיה עם הקרמיקה. פשוט חוצפה! בחנות הראו לנו אריך לבן קיבלנו אריח קרם עם פסים חומים עבים שנראה ממש חום. ועוד אומרים לנו שזה אותו אריח כשבינו לבין האריח המקורי יש דימיון מקרי בהחלט. בקיצור עכשיו בלאגן...

candy can do it

New member
אוף! עצבים!

אני כבר בשבועות בריבים עם כל מני אנשי מכירות...
יכולה להזדהות עם הקריז!

שאלת ביטוח בריאות

מה שטחנו ודיברנו- זה הפניקס? אני רוצה לעשות, שמישהי בבקשה תסביר.

הוא כמובן מטופל רפואית בצבא (דה!) אני מבוטחת זהב+ סיעודי במכבי- מה הלאה?

תודה!

צריכה קשרים עם פיקוד העורף- עצבנית רצח!

הייתה חלוקת מסכות פה בעיר. כמו כל אזרח טוב הלכתי. לקחתי לחצי ולי לא הסכימו לתת. טענו שיש לי מסכה משנות תרפ"פו בבית. ידעתי שאין ולכן התעצבנתי פעם I.
בדקתי עם אמא שלי ואכן- אין מסכה ואין נעליים. היא הלכה לקחת לבני הבית ולא היו בעיות. התעצבנתי פעם II.
קיבלתי בדואר פתק לבא לקחת והלכתי. שוב לא הסכימו לתת לי. טענו שיש לי מסכה. ערערתי בפקס. התקשרתי אמרו לי שזה יטופל תוך שלושים יום, כבר לא תהיה חלוקה פה בעיר אך יהיה שליח (תמורת כסף, אלא מה?). התעצבנתי III. אמרו לי להתקשר רק לאחר 30 יום כדי שהועדה תדון בערעור שלי, קרי- היום.
התקשרתי, והרי זה קטע- אין וועדה, אין ערעור אבל כבר לא רשום שיש לי מסכה בבית אז אני כן זכאית. יופי. א-ב-ל אין כבר שליח (גם לא תמורת כסף) ואין פה בעיר. צריכה להגיע לחיפה, בשעות העבודה עד יום חמישי הקרוב. להפסיד עבודה!!!!!!!!!!
ולא, אין מישהו בכיר או אחראי לדבר איתו. תודה, שלום

יש למישהי קשרים? מישהו? עזרה!!!!!!!!!!!!

לא יודעת

אבל ירגיע אותך לדעת שלנו אין מסכות בכלל בבית?

לא? נו...

אני עדיין בטראומת ה"עבדו עלינו" ממלחמת המפרץ הI שבה אחרי אחרי שטרחנו חודש שלם (אזור א) להכניס תינוק בן כמה חודשים לממ"ט וטף קטנים לברדס גילו לנו שהם לא היו שווים רבע גרוש.

אז התעלמתי גם מההודעה האחרונה בהחלט שלהם

שלא נצטרך...

שלא נדע

לי אין את כל סיפורי מלחמת המפרץ בזכרונות שלי (כלומר יש, אבל מהגולה זה היה נראה אחרת) ואני כן רוצה מסכה (עד עכשיו אמרתי שמקסימום, החצי לא בבית
)
ובעיקר מרגיז אותי העקרון. החוצפה. הטרטור. האדם הקטן מול הממסד.
זהו, סיימתי להיום

(אה, בבשיל שלא ייצא שאני רק מקטרת- חמי היה שוב ביריד והפעם כן נתנו לו את המתנה בשבילנו, בלי וויכוחים ובלי כלום)

Mיקי7

New member
יכולה רק להתעצבן איתך

באמת מעצבן!!!

וסורי, אני הבן-אדם עם הכי פחות קשרים במדינה

יוליה323

New member
איזה קטע

שבוע שעבר, הבנו שהחלוקה מסתיימת בסוף החודש הזה,
אני הייתי די אדישה,
אבל ההוא, אמר שנביא,
נסעתי לפ"ת ואחרי חמש דקות הסתובבתי לי בקניון עם 6 מסיכות חדשות (או משומשות במצב טוב...)

נ ט ש ה

New member
בוקר טוב, חמודות!!!

הייתה לנו שבת מצויינת עם ההורים שלי. הבנות היו מרשימות ומדהימות ואני חושבת שגם אני הוכחתי את עצמי קצת להורים שלי (תסביכי ילדות, הא?)

אני ממש בקריזה מזה שברגע שיש 4 נפשות במשפחה אי אפשר להזמין חופשה בשום מלון!!!! זה נורא מתסכל. מנוסות שכמותכן- יש משהו לעשות בנידון???
(כמובן שבטלפון הקו לא זמין בכלל... לא המטכלי ולא הרגיל..)

Mיקי7

New member
להשאיל לך ילד?

יכולה להשאיל לך את הגדול, יעשה לך גם בייביסיטר...

וממש כיף לגבי השבת!

א ו ח

New member
כך יעודדו אותך האמהות בגינה

מיום שישי היא חולה?

תתכונני, שלנו היו בבית לפחות ארבעה/חמישה שבוע ימים

פעם ראשונה שלנו חולים+תינוק

וויש מי לאק

גואה4

New member
מהמממממם ממש!

לי אמרה היום מישהי- ״מוגלה מהאוזן זה כלום, חכי שיצא לו משם דם״
ועל זה נאמר - סייג לחוכמה, סתמי את הפה יא מטומטמת!

למעלה