בוקרררר טוב

צהריים טוביםםםםםםם../images/Emo110.gif

אני לא מאמינה שהגענו לרגע הזה. ס=ו=פ=ש=ב=ו=ע מחר אני ישנה עד 6 בערבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבב!! עבר עליי שבוע כזה קששהה:S היה לי 3 מבחנים,בוחן,עבודה ענקית בספרות, ועוד מלא שיעורי בית.. אבל עברנו הכל
היום חילקו לנו סופסוף תמבחנים בתנ"ך.. הכי גבוה היה 87
ושלי היה 85
חשבתי שאני יקבל פחות
והיה לנו בשעה ראשונה בוחן בלשון.. [2 עמודים.. אפשר לקרוא לזה מבחן..] ובמשווה שהיה לפני איזה חודש ומשו קיבלתי 90
והיום היא בדקה את של כל מי שסיים.. היא לא חילקה אבל שבאתי לצאת מהכתה בהפסקה ראיתי תמבחן שלי וראיתי שרשום 90! [ולא זה לא 60 כי ראיתי הפוך
] היא בטח תחלק שבוע הבא
העיקר שאני יודעת תציון
והגשתי עבודה בספרות היום.. יצאה לנו חתיכת עבודההההההההה.. על שיר של רחל.. אבל נראלי שיש לנו עבודה ממש ממש טובה
השקעתי בה תנשמה שלי
אני רוצה לראות שלא נקבל מעל 90..
ואממממממממממ זהו בעיקר יום ראשון יש לי
ח=י=ס=ו=ן
הצילווווווווווווווווו
יומטוווווווב

../images/Emo113.gifצהרייםם טוובייםם../images/Emo70.gif

ואיי איזה יום קצרר
בבוקר היה לאחי יום הולדת עד 10 וחצי ואז הלכתי לבצפר והיה לי מבחן בלשון היה די קל.. ואז סתם היה לי שעה חינוך וזהו.. אח"כ הלכתי לעשות מחוייבות אישית בגן היה נחמד חח איזה מתוקיייייייייייםם
וזהו.. יומטוובב

חופייי

New member
../images/Emo26.gifצהריים טובים לכולם../images/Emo36.gif

היום היה לי מבחן ענק בהיסטוריה, ועבר אחלה.. כתבתי 6 וחצי דפים....וואי היד שלי (ושל כל הכיתה) השתתקה...אני מקווה שהציון יהיה טוב (למרות שבהיסטורי מורידים על כל טעות פיצית). יש לי 3 ימים בלי מבחנים!! ומחר אני מסיימת ב-10.... שיהיה לכולם המשך יו מקסים!

חופייי

New member
../images/Emo26.gif"בסימן ונוס" עכשיו ב VOD

עכשיו ראיתי את הפרק הראשון...יאא זה מזה יפה אבל גס בטרוףףףףףףףףף בקטעים המגעילים העברתי קדימה.... אבל בגדול זה יפה

natali2007

New member
צוהוריים מצוינים!!

יוו איזה יום מוזר.. התחלתי בשעה רבע ל-9 כמו כל יום חמישי ואז הבנו שאין לנו תנך (שעה ראשונה) והייתי יכולה לבוא ב-10 ולישון עוד קצת הרבה חחח שעה אחר כך היה לי ספורט . אנחנו 2 כיתות בספורוט ט'3<אני> ט'1 לט'1 היה בוחן פתע בספרוט מסכנים חח ואנחנו שיקחנו כדור עף.. שעתיים אחר כך אנגלית.. לא מעניין שעה אחר כך הבעה.. לא מעניין.. שעה אחרי זה היה אמור להיות לנו ערבית אבל לא היה אז סיימתי בשעה 1 וחצי!! חחח איזה יופי=) היה לי מיום שלישי חופש ממבחנים ובחניםם!! אבל ביום שבת אני יצטרך לחרוש לערביתת=( אבל זה קל חחח שיהיה המשך יום מצוין לכם!!

חחחחחחחחחחחחחח../images/Emo110.gif

פעם הייתי חושבת שכדור עף הכוונה לכדור אף
עד שנה שעברה הייתי בטוחה שזה ככה
חחחחחחחחח זה היה כזה מפדח הקטע הזה
ומגניב לך שמסתיימים לך מבחניים! בהצלחה בערבייית

../images/Emo39.gifצהרייםםםםםםםם../images/Emo70.gif../images/Emo3.gif

ביום שלישי היה מבחן בהיסטורי היה ארוךךךךךךךךך חבל"ז היום היה לי מבחן בגאוטריה היה נחמד... ומחר בגאוגרפיה אההה וקבילתי ת'עבודה בכימיה שחרשתי עליה כל סוכות עדו תודע על העזרה!!! והמורה אמרה ששלוש עבודות הן המובילות ואחת מהן שלי
והיה רשמה עליה שהיא ראויה לחיקוי חח אז היא לקחה אותה חיחי המשך יום נעים לקולקולקולקולקולם
חולעליכםםםם -
- נופר.

צהריים טובים

איזה כיף לנתחיל ב9 טוב שיש לי את זה קבוע פעמים בשבוע.אוף אני צריך לחרוש לתנ"ך יש לי מחר מבחן. חופי שמח שהיה לך טוב במבחן ואור מקווה שגם לך היה טוב.

למעלה