בועז - קבל מתנה על יוזמתך

מצב
הנושא נעול.
אתה עוד שואל?! בוודאי, הוד מלעוניותו!
התשלום: קפה עליך בביג יא מנוול !

לא ידעתי שאתה אוהב שירים כאלה רגישים....אה בעצם: טלי שחטר שחטה לך ת'נשמה...

amit1270

New member
עופר ארקלינג היה טוב. גם יש זמרות חסרות
זמרות מתקופת שנות השמונים והתשעים נפלאות, שגם כתבו את השירים, ששרו. כוונתי לשרון ליפשיץ עם שלושה אלבומים מעולים ומזי כהן עם שני אלבומים מעולים. זמרות מעולות! איך היה משמח לראות אותן בהופעה של שירי אלבומי הסולו או אלבום חדש לגמרי.
מזי כהן לא נעלמה

אורי404

New member
מזי כהן לא נעלמה
נכון, עמית. היא עוד מופיעה בהרכבים שונים
וגם במופע סולו של שירי ג'אז. אבל חלפו שנים רבות מאז אלבום הסולו שלה, שיצא בסוף שנת 1992 ואין לה הופעות של שירי אלבומי הסולו שלה ויש מהם שירים ראויים. בכיף היה אפשר להנות (כמובן אם זה הדדי ואם גם היא נהנית מזה) מהופעה של שירי שני האלבומים ואולי שירים נוספים, כמו למשל "אם זאת אהבה" מ"פרימיירה" או שירים שונים מ"גזוז".

amit1270

New member
אם אנחנו בעניין של זמרים נשכחים
מישהו כאן אי פעם שמע על זמר בשם אבי מטוס? אמן רגאיי שהוציא תקליט אחד בלבד בעברית (אי שם בשמונים). את התקליט הפיק יוסי פיין, שאותו בטח רובכם מכירים . היום התקליט נשמע מעט בוסרי(בעיקר בגלל האיכות הטכנית המחורבנת) אבל הגרוב אחחח הגרוב, הוא לא יזדקן אף פעם כנראה.. אני זוכר שקניתי אותו על דיסק לפני 10 שנים בערך (הוא יצא על דיסק ב-1996). הבנתי שהיום גם בפורמט הזה כבר לא מייצרים אותו (כמו כל כך הרבה דברים טובים ). השגתי את האלבום הזה לא מזמן מסולסיק, אבל גם שם הוא די נדיר למציאה.
אם כבר שרשור משכנתא על זמרי שנות ה-80 הנשכחים
אני חש חובה מוסרית להזכיר את את ארז הלוי, היחיד והמיוחד.

אורי404

New member
אם כבר שרשור משכנתא על זמרי שנות ה-80 הנשכחים
אני חש חובה מוסרית להזכיר את את ארז הלוי, היחיד והמיוחד.
בהחלט. עם זאת לא מזמן שב לגיחה מסויימת
ארז הלוי השכיל לשתף פעולה עם גדולי המוסיקאים: מתי כספי כמפיק מוסיקאלי וגרי אקשטיין הגיטריסט הענקי.

מצב
הנושא נעול.
למעלה