בום א',3 פעמים אלירז..בלי גלידה?
.

בום א',3 פעמים אלירז..בלי גלידה?../images/Emo6.gif .

יום א' 8.8 06:00 השירים שיעשו לכם את היום 07:00 עינת שרוף בקיץ - החופים בחיפה 09:00 מזרח תיכון חדש 11:00 יפה לך נתניה - שידור חי 13:30 גל ומרגול - שידור חי 15:30 קיץ בווילג' 16:00 מי בא לים - טומי ואיילה 17:00 להיות שם עם לירז שדה - שידור חי 18:00 תפילו אותי מהרגליים - חנה לסלאו. שידור חי 20:00 כוכב נולד - תוכנית 27. הכוכבים 22:00 להיות שם עם אלירז שדה - ש.ח. 23:00 לילה בווילג' 23:30 תפילו אותי מהרגליים - חנה לסלאו. ש.ח. 01:30 טיסת לילה 05:00 15 הגדולים - מוניקה סקס

לא סלב

New member
הרמה של ההגשה של מי שמתיימר להיות מנחה

כל כך נמוכה שאם מישהו מוכרח לסבול את הברבורים של מיקו שדה שיעשה את זה בשכיבה על הרצפה.

אם ישכבו על הרצפה,לא יראו את נתוני הרייטינג

הגבוהים של תוכניות אלירז.
.

לא סלב

New member
כל המבקרים קטלו את ה"מנחה" למרות

שמנסים לעשות לכולם שטיפת מוח שמדובר בעילוי לדוגמא : אותנטיות שווה עילגות – על אלירז שדה, נציג העממיות הישראלית עד להודעה חדשה, הופקדה המשימה לייצר עוד קצת מתח, לדבר עם המשפחות של הגלגלים המוצלים ולשאול אותם בעיקר עד כמה הם מתרגשים. שימוש תקין בסמיכות, ה' הידיעה במקום הנכון והתאמה נכונה של זכר ונקבה לספרות הם לא הצד החזק שלו - המשפט המורכב ביותר שהצליח להוציא היה 'כמה מילים שאתה יכול להגיד על הילד כדי ליחצ"ן אותו הלאה'. לא נגענו. http://www.mouse.co.il/CM.television_articles_item,790,209,53030,.aspx

זהר77

New member
עלג/לא עלג- העיקר שאלירז המנחה הכי מבוקש בארץ

ו"לא סלב" צפוי לסבול עוד הרבה הרבה.
בקיצור - הכל טוב. שבוע נפלא עם המון אלירז!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

זהר77

New member
למדת לשקר מאיילה? זו היא הרגילה שמעיפים אותה

אותי לא העיפו משום מקום
אבל, מה לשקרן ולעובדות?

המכורה11

New member
ללא סלב ולקומץ המשמיצים תמשיכו לצפות באלירז

ותתפוצצו בהכי מבוקש אין על אלירז נסיך חתיך עולם שה" ישמור עליו בן פורת יוסף ואתם תמשיכו לקנא ולכו תתפוצצו ,

לא סלב

New member
ראית איך מיקו רוקד כמו מפגר

שמישהו כבר יפסיק את הקרקס הזה

המכורה11

New member
היית מת הוא רוקד כמו מלך אח בטח כשאתנ צופה בו

אתה עושה במכנסיים מקנאה ומאהבה אליו

לא סלב

New member
לא יודע בכלל לשיר

ויש לו קול של חמור. ציפיתי מערוץ המוסיקה להיות קצת יותר רציניים לפחות בענייני מוסיקה

תודה שאלירז היה חתיך במיוחד היום

חולצה כחולה,מכנסי ג'ינס גזעיים..ריקוד מושלם אחחח השירה..לא התאפקתי והצטרפתי אליו מיד..אחחחח

למעלה