בואו ננצל את הפורום הזה לטובתנו..

jupiter11

New member
בואו ננצל את הפורום הזה לטובתנו..

חברי פורום יקרים! אני חייב לומר שאני מופתע, ולא לטובה, מהפורום. אני מהמר באינטרנט זה כמה חודשים ונעזר בפורומים רבים כדי לצבור ידע לגבי ההימורים הבאים שלי. החלטתי לבדוק את הפורום בתקווה למצוא בו חברים שמשתפים ידע ששווה כסף. ראיתי פה התכתבות על זה שהאתרים באינטרנט לא בטוחים... הצחקתם אותי! בדיוק יש את הפורום הזה! תפרסמו אתרים שאתם יודעים שהם טובים! אנחנו פה כדי לחלוק ידע!!! הפורום הזה יכול להיות שווה הרבה יותר! אז אני אהיה ראשון ואנסה לזרוק טיפ (אני לא יודע אם מותר לפרסם שמות של אתרים, אבל יש אחד - ויקטור צ'נדלר, שכ"כ מבוסס ורציני שיש לו אפילו מרכז תמיכה טלפוני ישראלי... וסיפור נוסף אחרון שאולי יכול לעזור - אתמול היה משחק גמר טניס נשים בארה"ב. כל מה שאני יודע על הספורט הזה הוא שיש שם כוסית שגונחת כשהיא חובטת. אחרי כניסה לפורום טניס כלשהו וקריאה קצרה הבנתי בקלות שהכוסית הזו לא רק שלא יודעת להגיש, היא גם פצועה והיא משחקת נגד מגישה חזקה... מכאן ועד להכפיל 500 ש"ח ל1000 בהימור על "מי תגיש את ההגשה הכי מהירה" הדרך הייתה קצרה מאוד...
בהצלחה לכולנו...ואני אשמח לשמוע פה עצות על הימורים טובים, ושילובים חזקים.

jupiter11

New member
ועוד ידע ששווה כסף

יובה בפתיחת עונה מרשימה. אייאקס סיימה במחזור האחרון של הליגה ההולנדית 3-3 מול קבוצת תחתית. 1+1

למעלה