בהמשך להוד' של ענבל164..

אל תגידי יום יבוא-הביאואי את היום../images/Emo70.gif

לילה טוב בובה..
אני קוראת את מה שאת כותבת, ומה שכתבו לך. וזה כואב וגם מרגש. יש לך כאן בכוכב הזה, תפקיד. יש לך הרבה מנה לתת. חיים קשים שעברת, ועדיין, אינם סיבה, לעזוב את העולם. כי כמו שכתבו לך, בדרך הנשמה עוברת דרך לא קלה, לאחר התאבדות... אבל, את כבר לא צריכה להיות שם. את כ"אבודה" אך לא בכלל. , תמשיכי את חייך בשמחה!
המשפחה שאינך מרגישה אוהבת, אינה המשפחה הנשמתית שלך. המשפחה הנשמתית שלך, הם האנשים אותם את אוהבת, ושאוהבים אותך. לא במקרה הגעת לכאן, ראי כמה אנשים טובים יש באמצע הדרך. עצרי רגע, והרגישי את החום, את האהבה שהינך מקבלת. תמיד תוכלי להיות כאן ולהמשיך לקבל עוד חיבוק, עוד אהבה.. ואת האמת, לא מבינה מה רע בלהיות גם אדם וגם בובה
אני אוהבת לקרוא לבת שלי בובה,
כשאני מרגישה שבא לי לחבק אותה כשהיא רחוקה. קבלי אלף חיבוקים לילה טוב אריאלה

אראילה חומד

תודה על התגובה המדהימה והמחזקת שלך . תודה על ימבה חיבוקים ששלחת . את בהחלט צודקת . האנשים שאותם אני אוהבת, ושעליהם אני סומכת- הם ה-משפחה האמיתית שלי.. ובהחלט לא במקרה נכנסתי לכאן לפורום.. ופגשתי אנשים נפלאים כאן.. פשוט מדהים.. תודה רבה ושבת שלום בובה

חוויות קשות הן לא עונש עבור הנשמה.

מערכת הקארמה והמימוש שלה דרך גלגול נשמות היא מערכת של לימוד, לא של שכר ועונש. אני יודעת שמתוך הכאב הרגשי קשה לראות כך את הדברים, אבל כל חוויה, גם אם היא מאוד קשה, נועדה לשמש הזדמנות עבור הנשמה ללמוד משהו ולפתח כוחות-נפש. דרושים הרבה כוחות ואומץ עבור הנשמה, כדי לקחת על עצמה התנסויות מהסוג הזה. רק נשמות אמיצות וחזקות יכולות להתמודד עם חוויות קשות במיוחד ורק הן אלו שלוקחות זאת על עצמן. כתבתי היום משהו במענה לשאלה אחרת לגבי הבדלי הפרספקטיבה בין הרבדים השונים של המהות הרוחנית שלנו, שיכול להיות מאוד רלוונטי עבורך, לצורך הבנת ההתמודדות הזו. כעיקרון, האפשרות של התאבדות תהיה זמינה תמיד. אני מציעה שתדחי את ההחלטה הזו בינתיים, כדי לנסות להתמודד עם הדברים בחיים האלה, חבל לפספס את ההזדמנות הזו. כדאי לברר אם יש אפשרות להאריך את הטיפול אצל הפסיכולוגית או לפחות להמיר אותו בטיפול פסיכולוגי אחר. בנוסף או במקום, אני ממליצה על טיפול רוחני-אנרגטי, שיכול לעזור לך להבין את הדברים מנקודת מבט גבוהה יותר. ... ולסיום בינתיים, חיבוק
.

למעלה