בדיחה נחמדה

בדיחה נחמדה

בוס ומזכירה נוסעים בדרכם חזרה מפגישה עסקית שהתארכה עד לשעות המאוחרות של הלילה. באמצע הנסיעה הם מבינים כי נותרה עוד כברת דרך לעבור עד לבתיהם. הם מחליטים לשכור חדר באכסנייה בדרך. באכסנייה נשאר רק חדר אחד להשכרה, אז הבוס שואל את המזכירה: "מה דעתך לגבי סידור שינה? את מעדיפה שנישן כמו בעל ואישה או כמו בוס ומזכירתו?" המזכירה נמלאת בהתלהבות ועונה מיד: "כמו בעל ואישה!" משיב הבוס: "טוב... באסה איתך!"

xcalibur

New member
איזה בדיחה גרועה...

הנה אחת לפיצוי: בעל ואישתו מתווכחים תוך כדי נסיעה באוטו. האישה מתעצבנת, לוקחת סכין, חותכת לו את הזין וזורקת מהחלון. הזין מתעופף ופוגע באוטו עם אבא וביתו שנסע מאחור. הבת שואלת את אבא שלה "אבא, מה זה היה?" האבא מנסה להתחמק "אני חושב שזה היה זבוב...". אז הבת משיבה, "עם זין כזה גדול?!" :)

xcalibur

New member
למה אני לא יודע לשרשר?!

תסתכלי על ההודעה שרשמתי לעצמי

זיקן

New member
מנהל
ככה ניראת בחורה אחרי

**** טוב

xcalibur

New member
מי לימד אותך פוטושופ אפשר לשאול? :)

את די גרועה אבל זה לטובתנו. תסתכלי טוב טוב למטה. אם זו לא הייתה פטמה, לא הייתי פותח את התמונה מלכתחילה.

איזה פוטושופ בראש ההזוי שלך??

במקור זו היתה תמונה עם קצת ציצים, אבל דאגתי לחתוך אותם בצילום מסך פשוט. מה שאתה רואה בכרטיס זו תמונה אירוטית, סקסית, ובשום אופן לא פורנוגרפית. ואת כל השאר אני משאירה לדמיון שלך, יאללה תתחיל לפנטז

xcalibur

New member
יותר נכון יהיה להגיד

תמונה פורנוגרפית שחתכת בצורה מאוד גרועה ולא באמת השארת הרבה לדמיון
תסתכלי עוד הפעם ואם זה לא יעזור אני אערוך ואדגיש לך בעצמי. זה הרי דבר שהוא בל יעבור מתחת לצמד עיניו הבוחנות של גבר מבלי שערך בדיקה קפדנית ודקדקנית כאילו היה איש ביטחון בטיסה הראשונה אחרי 911. לכן סמכי עלי כשאני אומר "רואים לך את הפטמה" :)

gamani4

New member
מה שאתה רואה זאת העטרה, לא הפטמה.

שדונית, תעלי תמונה של השד כולו., למטרות חינוך כמובן.

xcalibur

New member
אוייש השש :p

זה ורוד יותר משמעותית משאר השד? אז זה חלק מהפטמה.

השתגעת? הצניעות היא נר לרגליי ../images/Emo8.gif

וזה לא עניין של חינוך אלא של החלפת משקפיים

למעלה