בגלל שלילי קשורה אז

בדיחה לפתיחת הבוקר

איש אחד ישב עצוב ומסוגר. לפתע הוא שמע קול רועם, זה היה אלוהים: "מה לך כי תתעצב, בני?" אמר לו האיש:"כל חיי אני עובד לפרנסתי, מתפלל אליך, הגון ואוהב שלום, אך חיי אינם איכותיים ואיני משיג מטרותיי." אלוהים:"מה תרצה למשל? מבטיח לעזור לך להשיג". האיש:"למשל, לצאת לחופשה בחו"ל, בארה"ב. אבל אני מפחד מטיסות ומהים. אם תבנה לי כביש עד ניו יורק, אוכל לנסוע עם רכב". אלוהים:"תראה בני, כביש כזה זה מסובך, הרבה ברזל, הרבה אספלט, לבנות כביש כזה על האוקינוס? אל תשכח שיש מקומות שהאוקינוס בעומק של 10 ק"מ, ומה עם הסערות בים? והצונאמי? אולי תבקש משהו יותר ריאלי?". האיש:" אתה יודע מה? הייתי רוצה שתתן לי כח להבין את האשה. להבין למה היא מתכוונת באמת כשהיא אומרת משהו. לדעת איך לרצות אותה. לחיות איתה בהבנה ובהרמוניה, לדעת כשהיא אומרת משהו היא מתכוונת בדיוק למה שאמרה. להבין את הבעות הפנים שלה ושפת הגוף שלה. לא לחיות לידה באי-וודאות תמידית." אלוהים:"....תגיד רגע. הכביש הזה, כמה נתיבים אתה רוצה עליו?"

בוקר טוב לכולם ../images/Emo140.gif

בוקר משונה רגל קשורה במקום גבס אז אין מקלחת על בוקר כמו שאני אוהבת מחכה לשכנה שתחזור מהעבודה רק אז אוכל להתקלח להתרענן איזה יום משונה יש לי היום

../images/Emo51.gif הכל בגלל הסרדין

שזינק מהארון על הרגל שלי ועכשיו הוא רוחץ בשמן ואני רק חולמת על מקלחת

למעלה