בגלל הביורוקרטיה?!?!?!

Daphne Z

New member
בגלל הביורוקרטיה?!?!?!

לפני כמה ימים הייתי בלישכת גיוס, שם העלו לי את הפרופיל הרפואי ל-82, והתברר לי בעקיפין שהקב``א שלי מאוד גבוהה. למרות זאת, בחוברת הרצונות (מנילה) שקיבלתי מהצבא היו מעט מאוד קבוצות. לפי מה שהסבירו לי במדור קד``צ זה בגלל תשובות שנתתי במבחנים הפסיכוטכניים (שאותם עשיתי בכלל לפני שנה). האם זה אפשרי שבגלל מחשב ומאבחנת פסיכוטכנית שבכלל לא מכירה אותי פסלו לי הרבה תפקידים למרות שיש לי הרבה מה לתרום לצבא? אמרו לי שאם אני אכתוב מכתב זועם זה יעזור, השאלה אם זה נכון. פשוט עצוב לחשוב שהצבא מפספס הרבה אנשים איכותיים בגלל סטיית תקן, אנשים שנופלים לשוליים!... פספוס רציני!

corona-18

New member
עצוב, אבל כן..

אל תרגיש או תרגישי לבד, גם לי התברר כי הקב``א שלי גבוה, ועם זאת, המנילה שלי הייתה עלובה למדי. פרט למקצועות המחשב (תכנות וכו`) שהגיעו לי, לא הגיעו לי תפקידים טובים במיוחד.. אז פשוט החלטתי שאם הצבא לא רוצה אותי (אולי כי כתוצאה מהמבחנים ראו חוסר מוטיבציה או whatever..) שיהיו בריאים, הפסד שלהם, ואני אעשה את המינימום שבמינימום, ואת המקסימום כדי לעשות לעצמי שירות קל וקלבני``ק.. אז את או אתה מוזמנים לאמץ..

Daphne Z

New member
אז מה, פשוט לוותר???

זה הכל? פשוט להרים ידיים? ממש קשה לי לקבל את העובדה שבכזאת קלות אני צריכה לבזבז שנתיים מהחיים שלי. אין שום דבר שיכול לעזור? (ודרך אגב, במנילה קיבלתי גם ממר``ם)

corona-18

New member
אמממ... כן?

תראי, הצבא זו מערכת שקיימת כבר שנים, ולצער כולנו לא ממש מצליחים לשפר אותה.. אז פשוט תשלימי. ואם קיבלת ממר``ם, למה לך לא ללכת לשם? ככה לפחות תוכלי לנצל את המערכת לצרכייך, מניסיון, זה שווה..

למעלה