בגידה

mr love2

New member
בגידה

טוב אני עכשיו יתן לכם עוד פרט למחשבה הבגידה של האישה או הגבר נמשכו למעלה משלוש שנים וגם בתקופה זו לא נתפסו. חיו באושר קיימו בינהם יחסי מין רגילים,ומשפחה. האם גם עכשיו שתפסו אותם הם ימשיכו לבגוד. נגיד עוד דבר שהבגידה היתה רק לזיונים. (תסלחו לי)

אם הוא/היא מצליחים ליצור קשר של

3 שנים מבוסס זיונים בלבד. שיתחתנו!

תקרא את הספר "אשת איש" של שלי

יחימוביץ'. ספר מעולה
על בגידה, על מה היא עושה לאנשים ולכל הסובב אותם. על מה קורה לאחר שנתפסים, ואיך ממשיכי משם... מומלץ מאוד מאוד.

mr love2

New member
בגידות

המצב הוא ככה סלחתי לה אבל אני עדין מרגיש מן ריחוק יש לנו ילד בן 5 היא היתה בת 31 שבגדה בי עם ילד בן 18 נשמע לי מוזר עד עכשיו עצם המחשבה כל זה היה לפני שנה אבל עדיין יש את כל מיני השאלות של איפה את ולמה לא ענית לפלא פון אני עובד עיצות כבר הרבה זמן עכשיו הבחור כבר בן 22 אני לא יודע אם היא בקשר איתו היא אומרת שהיא אוהבת אותי אני לא יודע אם היא עושה את עצמה גומרת בסקס או מזייפת אני לא רוצה להתגרש

אור36

New member
על טיפול "מיקצועי"חשבתם??../images/Emo140.gif

גם אחד על אחד, וגם טיפול זוגי, זה שאתה לא רוצה להתגרש..... לא אומר שזוגתך לא רוצה להתגרש......... יש דברים שצריך לשים על השולחן, ולפטור,ויפה רבע שעה קודם........

rani52

New member
טוב אז הנה סיפור מהחיים

הם עבדו ביחד בבית חולים גדול. הוא רופא צעיר ומבטיח והיא אחות. הרבה משמרות לילה, הרבה עבודה בלחץ. הם התחילו כסטוץ בלילה איטי אחד והמשיכו ככה 21 שנים. חיים כפולים לחלוטין. הוא נשוי והיא נשואה. נפגשו חברתית כזוגות בלי שהחוקיים חשדו. עד שנתפסו. בעלה סלח לה אבל אשתו התגרשה ממנו. עכשו הוא היה פנוי ודחק בה להפרד מבעלה. אבל היא לא יכלה לפרק משפחה עם שלושה ילדים. הוא נפרד ממנה ומצא אחות צעירה להתחיל איתה. היא חזרה לשכב איתי. מוסר השכל: יחסים שאין בהם שוויון הזדמנויות או מחוייבויות לא יתקיימו לאורך זמן.

למעלה