בגד ים

תאירעות

New member
דווקא כן מסביר,העתקתי לך קטע מהקישור

בגדי הים של SUN WAY , מספקים פתרון להגנה על העור מפני קרני השמש המזיקות והותאמו לתינוקות, לילדים ולמבוגרים. בגדי הים פותחו באוסטרליה, ארץ השמש, הידועה גם כממלכת הגולשים, אשר שכיחות סרטן העור שם היא הגבוהה בעולם . למעשה, בגדי הים פותחו על מנת לתת מענה בריאותי בדמות "חליפת הגולשים הקטנטנים" והפכו במהרה לטרנד אופנתי. לישראל הם הובאו לראשונה על ידי SUN WAY לפני שמונה שנים ומאז כבשו את חופי הרחצה. הבגדים מיוצרים בהתאם לתקן האוסטרלי, המחמיר בעולם ועוברים בדיקה על פי שיטת דירוג מיוחדת במעבדות קרינה באוסטרליה (Australian Radiation Laboratory ) בדים אלו קיבלו את דרגת ההגנה הגבוהה ביותר: +50 UPF (Ultraviolet Protective Factor). דרגה זו מבטיחה חסימה של 98% מקרני UVA ו- UVB המזיקות לעור. לכל בגד מצורף אישור המבטיח את הגנת הבד ואחוזי חסימת קרני השמש. יעילות הבד בחסימת קרני השמש המזיקות היא כל כך וודאית, שאין צורך למרוח קרם הגנה על חלקי הגוף המוסתרים על ידי בגד הים. בנוסף, בגדי הים נצמדים לגוף מתייבשים במהירות ואינם גורמים תחושת קור או חום מחוץ למים. בגדי הים חלקים ונעימים למגע, ומגיעים בצבעים עליזים ואופנתיים בהתאם לטעם ולצורך האישי. בגדי הים של SUN WAY מתאימים לכל הגילאים תינוקות, ילדים, בני נוער ומבוגרים. לכל קבוצת גיל עיצוב ייחודי המתאים לו במידות ובגדלים שונים.

נורקס

New member
אוי סליחה,איך פספסתי את זה?

סניליות מתקדמת...ואולי אני בכלל הזקנה הייפה. בכל מקרה תודה. נשמע מעניין, אני אנסה לראות את זה בחנות ואשקול קניה

נורקס

New member
אבל את לא ראית אותי אף פעם

ואולי בגלל זה רשמת את זה???

ראשט

New member
איין בעייה להעניק גם לה את התואר הזה../images/Emo13.gif

אבל זה בא כחבילה יחד עם אי אילו שנים, קצת קמטים, חוסר משמעותי בשעות שינה והיעדר מוחלט של שעות פנאי. רוצה? איין אפשרות לקחת בחלקים!

Ginger333

New member
ראיתי שיש מבצע בסריגמיש

מבצע על מבחר בגדי ים - 0 9 . 9 2 עד 0 9 . 9 4 ש"ח. לא בטוחה אם זה למסנני קרינה, אך שווה לבדוק.

Nuli77

New member
אני קניתי עכשיו בסריגמיש

בגד ים שני חלקים (של בנים) ממש חמוד ועלה בערך 65 ש"ח במחיר של המבצע.

יש בסופר פארם ב 30 ש"ח על קנייה מעל 100 ש"ח

לא יודעת אם זה נגד קרינה אבל זה בשני חלקים כמו שאת מחפשת. אני קניתי

ראשט

New member
עדיין? אמרו שהמבצע נגמר, לא?

מתי קנית? אני ארוץ לקנות!

ראשט

New member
לא יצא לי להגיע לשם...../images/Emo10.gif

שלושה ילדים ובעל שמגיע ב11 בלילה... לא היה לי מתי. אולי היום.

למעלה