בגד ים

תאירעות

New member
מגניב!

מה שמפחיד את תאיר זה הגלים....בינתיים זה אחלה לי כי לא צריך לרוץ אחריה... אנחנו גרים ברחובות והולכים גם לפלמחים,אז יש סיכוי שנפגש... שתהיה לכם טיסה נעימה!

ayala26

New member
תודה

ואם במקרה תהיו שם אני בטוח אזהה את תאיר עם האוברול האדום. שהוא שכחתי להגיד קודם ממש יפה ונראה מצויין על הילדה היפיפיה שלך!

נורקס

New member
ועל אישה זקנה ועייפה צוחקים

רק כשהיא מחליקה ברחוב על
לא?

anny12

New member
תלוי מה רמת הפציעה לא ?!?! האמת, נראה לי

יותר מצחיק גבר עם כרס , שהולך מתנדנד ככה ברחוב (מכל הבירה ששתה......) ומחליק על קליפת בננה ומקלל את האישה הראשונה שרואה ברחוב כי חשב שהיא דחפה אותו, ראיתי את הסיטואציה, התפוצצתי מצחוק..... (מקרה אמיתי , בחיי!!!!!!)

anny12

New member
מאמי, אם התכוונת אליי, לא הבנתי......../images/Emo163.gif

הנה תקראי

כאן - תגללי למטה עד ל"הגנה בים" ותקראי על מה זה אומר בד עם מסנן קרינה. לגבי השאלה המקורית- שנה שעברה פספסתי את המבצע של דיאדורה בסופר פארם אבל שבועיים אחרי היה מבצע ממש דומה עם בגד ים (מסנן קרינה
) של דר' פישר אז אם לא דחוף לך חכי למבצע הבא, יש כל הזמן מבצעים, וחוץ מזה תנסי לגשת לסופר פארם ולשאול אותם אם נשארו להם בגדי ים (לפעמיים נשאר והם מוכרים גם בלי מבצע).

ראשט

New member
אני אנסה לגשת באמת.

וכנראה שאכן אחכה למבצע הבא... תודה

תאירעות

New member
אתן יכולות לצחוק אבל היא צודקת

קיימים בשוק בגדי ים עם מסנני קרינה,כמה הם אמינים אני לא יודעת אבל הם קיימים.

ראשט

New member
או! סופסוף מישהי רצינית פה!

לא היה לי כח לחפש... אמרתי שאני זקנה ועייפה, לא?

תאירעות

New member
גם אני זקנה ועייפה אבל אני ידעתי על מה את

מדברת. בכל אופן אפשר למצוא בטויס אר אס שילב מגה ספורט ובכלל ברוב הרשתות. מה שכן סופר פארם כל שנה עושה עלייהם מבצעים(והם עולים במבצע משהו כמו 20-30 ש"ח).

נורקס

New member
זה שקיימים בשוק זה בטוח

השאלה למה הם מועילים (חוץ מליצרנים שלהם) ואיך הם עובדים? ולצחוק זה תמיד טוב,לא?

ראשט

New member
מועילים, מועילים...

ברור שלצחוק זה טוב, אפילו מעולה!

נורקס

New member
כן,אבל בקישורים ששלחו לא מסבירים

איך זה עובד. מה זאת הטכנולוגיה הזאת? מדברים שם רק על העיצובים ואותי מעניין איך זה עובד יותר מאיך זה נראה. אולי מכניסים לבד חומרים שעלולים להיות מזיקים? אולי מדובר בבד רגיל מעט עבה יותר ועל זה לוקחים מחיר כפול מבגד רגיל?

למעלה